Skocz do zawartości

Kop i dym :-)


m16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym ze ja leje 1:40 a w instrukcji jest 1:30 - to chyba za duza ilosc oleju odpada :/

 

Jak w instrukcji napisali "1:30" to leje się 1:30, chyba że kiedyś na trasie chcesz stanąć z zatartym silnikiem.

A co dymienia zaraz po zapaleniu, to jak już napisał Marian, jest to zupełnie normalne przy zimnym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukasz: Ok - bede lal 1:30 ale mam jeszcze jedno pytanko:

lalem 1:30 i mialem pelno nagaru w rurze, teraz leje 1:40 i dalej jest pelno nagaru :/ Silnik nie przepala wszystkiego i olej normalnie zastyga w rurze :) CO zrobic z tym fantem ?? Jezdrze na Castrolu TT cos tam mineralnym.

Swego czasu jezdzilem na oleju H... cos tam i nagaru bylo mnie i wydawalo mi sie ze silnik jest dynamiczniejszy - mozliwe zeby to byla zasluga oleju ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO zrobic z tym fantem ??

 

Wyczyścić.

Jezdrze na Castrolu TT cos tam mineralnym.

Swego czasu jezdzilem na oleju H... cos tam i nagaru bylo mnie i wydawalo mi sie ze silnik jest dynamiczniejszy - mozliwe zeby to byla zasluga oleju ??

 

Sprawdź ustawienie zapłonu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukasz: Ok - bede lal 1:30 ale mam jeszcze jedno pytanko:

lalem 1:30 i mialem pelno nagaru w rurze, teraz leje 1:40 i dalej jest pelno nagaru :/ Silnik nie przepala wszystkiego i olej normalnie zastyga w rurze

 

Zle ustawiasz zaplon nie wszystko jest spalane i jawka ci zyga olejem z benzyna zmieszanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie szczerze ze zaplon ustawialem pierwszy raz i to na oko. quote]

 

Na oko to chłop w szpitału umarł :lol:

 

A tak na serio to ustaw przerwe na przerywaczu 0,35 mm,a nie jak podawała fabryka 0,4mm,a wyprzedzenie zapłonui na 1,2 do 1,7 mm przed GMP najlepiej jest jak ustawisz dokładnie na 1,5 mm przed GMP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...