Skocz do zawartości

Złośliwe radary


Hubert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

To i ja się dołożę. Również używam CB od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę ;-) W załączenu kilka fotek - jak to można zrobić. Zakładałem sam. Antenę stroiłem sam. Przy okazji założyłem gniazdo zapalniczki. W kasku zestaw. Działa bardzo dobrze. Gdyby ktoś był zainteresowany - służę pomocą.

 

https://picasaweb.go...feat=directlink

 

Pozdrawiam

Lehoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to mają fajny sposób Niemcy i w Polsce też to już widziałem. Są światła j jest radar (ale nie fotoradar). Gdy przekroczysz 50 km/h zapala się czerwone i musisz stanąć mimo pustego przejścia dla pieszych. W efekcie wszyscy zwalniają bo nie chce im się zatrzymywać.

 

pozdr.

F.

We Włoszech na nacjonalkach są takie sygnalizacje przed przejściami dla pieszych zintegrowane z pomiarem prędkości w co drugiej wichurze. Ja się zatrzymywałem a włosi mnie objeżdżali po czerwonym. Kwestia przyzwyczajenia :) .

Edytowane przez ryhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zestaw mam do kasku szczękowego: Albrecht do Alana 42 - OHS-500. Są też do integrali CHS-300. Taki zestaw zawiera samoprzylepne słuchawki na gąbce i mikrofon na giętkim wysięgniku, który można przykleić, lub wcisnąć pod wyściółkę. Ten do integrali cały jest samoprzylepny. Do Zestaw oczywiście dołączone są rozłączne kabelki do wpięcia w radio i jest też przycisk do nadawania. Podłaczenie przed jazdą polega tylko na spięciu kabla z kasku z kablem z motocykla. Słychać przywoicie tak do 210, potem zbyt duży szum w kasku.

 

Teraz co do instalacji. Antena - najlepiej helikalna. Ja testowałem dwie. Teraz mam dv-kę 60 cm. Zasięg około 4 -6 km. Czasem więcej. W mieście mniej, ale wystarczy. Udało mi się ją zestroić podręcznikowo, chociaż masy tam niewiele. Kabel antenowy przyciąłem do odpowiedniej długości. Przymocowałem go trytytkami. Zasilanie jest zintegrowane z gniazdem do nawigacji/ładowania - po przekaźniku. Bez stacyjki nie działa. Ot i cała historyja. Wszystko widać na zdjeciach, do których link jest wyżej ;-) Radio jest tak zamontowane, ze można je regulować na postoju, bez wyjmowania.

 

W razie dodatkowych pytań - służę :-)

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Słyszeliście o najnowszej metodzie na wykonanie planu wpływu pieniędzy z radarów do budżetu? Jeśli nie to objaśniam. Wysyłają standardowe wezwanie, oczywiście bez zdjęcia, z informacją, że było popełnione wykroczenie w miejscowości...., w dniu .... o godz. . itp. Jeżeli ktoś odpisze, ze tego dnia nie był w tym miejscu, albo odmawia przyjęcia mandatu i chce skierowania sprawy do sądu to przysyłają pismo z informacją, że system odczytujący tablice rejestracyjne się pomylił i sprawa jest zakończona. Niektódzry przyjmą jednak madat.

Edytowane przez markus119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...