Skocz do zawartości

Yamaha XT 660Z Tenere 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

CZy ktos już smiga tym motorkiem ciekawy jestem opini

 

Na Wyspach dostępny ma być dopiero od kwietnia , ale podobno jest ogromne zainteresowanie i sppora część zamówionych przez dealerów motocykli została już zaliczkowana.

 

A motocykl swoją drogą ładny, szczególnie w pustynnym malowaniu (mam go ustawionego na tapecie na domowym kompie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Wyspach dostępny ma być dopiero od kwietnia , ale podobno jest ogromne zainteresowanie i sppora część zamówionych przez dealerów motocykli została już zaliczkowana.

 

A motocykl swoją drogą ładny, szczególnie w pustynnym malowaniu (mam go ustawionego na tapecie na domowym kompie).

Pytałem u dilera ,ale dopiero być może w maju będą mieli sprzęta w salonie. Wybierałem się na targi motocyklowe specjalnie dla niej, ale nie stykło z czasem ,a bardzo chciałbym ją juz zobaczyć z bliska. Mnie osobiście podoba się wersja biała z kuframi. Mam też ją na tapecie w kompie.

Edytowane przez Leszek45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dzisiaj oglądałem ją i mnie nie zachwyciła, a poprzedniczka była piękna

tez widzialem w kilku sklepach i jest troche "odjechany" i kanciasty ale jest po prostu nie taki jak inne- do wszystkiego mozna przywyknac, a innosc zawsze troche szokuje. Po tych wszytkich motocyklach a'la terenowych turystykach przypominajacych bardzoje maxi-skutery to ciekawa odmiana. Sparawia wrazenie lekkiego, wiec jak najbardzoej moze sie nadac do swojego prznzaczenia. Mnie ciekawi bardziej jak zachowa sie na trasie z bagazem+pasazerem.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Panowie pomóżcie - wymyśliłem sobie że to moto dla mnie, ale chciałbym przed zakupem nowego móc chociaż usiąść z odpalonym silnikiem na takowym moto, o przejażdżce nie wspominając już, a tego w salonie nie da rady zrealizować.

 

Jeśli ktoś z Was mógłby mi to udostępnić - poważnie nawet tylko zobaczyć jak z drganiami silnika byłoby cudownie.

Mieszkam w opolskim, ale i śląskie i dolnośląskie mam w zasięgu.

 

No chyba że ktoś z Was ma kilkulatka w idealnym stanie do sprzedania to też biorę pod uwagę.

 

Zdesperowany Joy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...