Skocz do zawartości

wyrwałam sobie przystojniaka :D


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja Ci dam starucha!! :biggrin: Toż to mój rocznik....teraz czuje sie jakos staro... :) :)

No to Asiu jeszcze raz milej jazdy na przystojniaku :crossy:

 

Moze i Twoj rocznik, ale .............. przy Asi to jest zabytek :D

Asiek, nie dawaj sie i smigaj szczesliwie !!! :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to ciekawe.... teraz ja czuję się staro... skoro coś co jest młodsze ode mnie jest już zabytkiem :biggrin:

 

 

jak czujesz się staro to stań koło mnie, uczucie starości zniknie od razu :crossy: a jak chcesz poprawić efekt to poczekaj aż Majkel wróci :banghead:

 

No Gratulacje Majkel, nieźle pojechałeś :notworthy:

 

p.s. Ostrzeżenie ci sie należy za ten nietakt :biggrin:

 

Zgłosiłem do moderatora :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tym co napisze podpadnę całemu forum, ale Aśka - teraz będziesz jedną z najładniejszych motocyklistek jakie znam :icon_biggrin: Nie myl tego z wazeliną, ale sama wiesz o co mi chodzi :icon_mrgreen:

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to ciekawe.... teraz ja czuję się staro... skoro coś co jest młodsze ode mnie jest już zabytkiem ;)

 

Echhhhhhhhhhh te kobitki :banghead:

Nie kumaja w ogole aluzji i delikatnych, zawoalowanych komplementow. :biggrin:

Wiadomo ze jak sprzet z 89 i ja pisze ze stary to Ty jestes ................ mlode dziewcze :buttrock: :clap:

 

[...] a jak chcesz poprawić efekt to poczekaj aż Majkel wróci :biggrin:

 

Jak majkel wroci to Asia bedzie w dalszym ciagu .................. piekna i mloda :notworthy: :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że tym co napisze podpadnę całemu forum, ale Aśka - teraz będziesz jedną z najładniejszych motocyklistek jakie znam :notworthy:

 

 

ee to całe forum musiało by się składać z kobitek :buttrock:

 

 

Nie myl tego z wazeliną, ale sama wiesz o co mi chodzi :banghead:

 

 

nie no, tu nie ma przecież żadnej wazeliny, co nie chłopaki :biggrin: ? No ja przynajmniej nic takiego nie zauważyłem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz i gratuluję Ci. Ja dziś również zdobyłam niezłego gościa - Eliminator 250 i dziś dosiadłam go po raz pierwszy ( prawo zrobię pewnie niedługo ). Jest super, ale i Twojemu niczego nie brak. Do zobaczenia (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...