Skocz do zawartości

Dźwięk silnika w waszym motorowerze


fenix_zlotow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, choper pracuje jak wielkie V2, ścigacz jak wyżyłowana R4 :buttrock:

 

Jak dla mnie 2T okropnie pierdzi i wcale nie rozkoszuje się tym dźwiękiem......

 

No cóż o gustach się nie rozmawia :P

 

Ja na przykłąd zachwycam się dźwiękiem silnika Wankla wchodzącego na wysokie obroty.. to dopiero jest dźwięk :crossy: a jak nie wierzycie to zajrzyjcie na Tubę i poszukajcie o Wanklu.... a najlepiej 4 rotorowej RX7 :)

 

Dzięki Litrus.. juz myślałem ze się coś sypie :):D:D:D

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, choper pracuje jak wielkie V2, ścigacz jak wyżyłowana R4 :buttrock:

 

Jak dla mnie 2T okropnie pierdzi i wcale nie rozkoszuje się tym dźwiękiem......

 

W końcu ktoś kto krytycznie w tym dziale może spojrzeć na dźwięk 2T. Kiedyś przymierzałem się do kupna NSR'ki, lub MITO. Motocykle imponowały osiągami przy tej pojemności, ale ten dźwięk po prostu doprowadzał mnie do obłędu. Kupiłem wtedy Virago 125.- 4T i z perspektywy czasu tego nie żałuję.

 

Silniki 2 T ze względu na swoją charakterystykę sprawdzają się idealnie w crossach 125 i skuterkach 50. Reszta jest sprawą dyskusyjną- takie jest moje zdanie. Oczywiście klasyki to jeszcze inna sprawa.

 

No cóż o gustach się nie rozmawia :P

 

Ja na przykłąd zachwycam się dźwiękiem silnika Wankla wchodzącego na wysokie obroty.. to dopiero jest dźwięk :) a jak nie wierzycie to zajrzyjcie na Tubę i poszukajcie o Wanklu.... a najlepiej 4 rotorowej RX7 :P

 

Dzięki Litrus.. juz myślałem ze się coś sypie :D:D:D:D

 

 

Nie słyszałem i szczerze powiem że Ci zazdroszczę :) Silnik takiej RX8- 1.3 i 260 KM. To robi wrażenie na papierze a co dopiero mówić w praktyce :crossy: Z chęcią bym tego posłuchał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mnie osobićie ten dźwięk pociąga najbardziej :cool::) Ducati 1098s

 

Dźwięk niesamowity :icon_biggrin: :P :icon_razz:

 

Ciekawe czy na żywo też robi takie wrażenie?

 

 

No ale to nie 2T ;)

Edytowane przez dark_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj prosze szczekający 4 rotorowy silnik w RX7....oczywiscie tuning :icon_biggrin:

to ma pojemność 2,6l i moc coś około 700KM ;)

 

natomiast tak to mniej więcej jeździ :P

mała rakieta :icon_razz:

 

coś cudownego....

 

ale nie zmienia to faktu ze uwielbiam tez silnik 2T....

 

swoją droga to silnik Wankla łaczy w sobie to co najlepsze z 4T i 2T hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark_rider przyznam ze dzwiek 4t w szczegolnosci singla z sportowym kominem jest o wiele ladniejszy. Ale strasznie spodobal mi sie dziwiek aprili rs 125 z cylindrem 160 piekny dla ucha metaliczny dzwiek prawdziwego 2T. Jeszcze co mi sie podoba to nagly strzal mocy przy 7tys obrotow. Mialem przyjemnosc jezdzic dr 650 i tuaregiem 600 przyznam ze fajnie sie tym jezdzilo ale niestety nie mam 18 lat i prawka wiec jedynie zostaja mi 2T ta charakterystyka jest masakryczna;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark_rider przyznam ze dzwiek 4t w szczegolnosci singla z sportowym kominem jest o wiele ladniejszy. Ale strasznie spodobal mi sie dziwiek aprili rs 125 z cylindrem 160 piekny dla ucha metaliczny dzwiek prawdziwego 2T. Jeszcze co mi sie podoba to nagly strzal mocy przy 7tys obrotow. Mialem przyjemnosc jezdzic dr 650 i tuaregiem 600 przyznam ze fajnie sie tym jezdzilo ale niestety nie mam 18 lat i prawka wiec jedynie zostaja mi 2T ta charakterystyka jest masakryczna;]

 

 

No tak tylko mocny motor 4T 600 z jednym garem wygląda trochę śmiesznie (np. Suzuki Savage).

 

Dla każdego coś miłego, ja tam nie przepadam za 2T, ale szanuję tych co potrafią dostrzec plusy takiego dźwięku silnika, bo ja tego zrobić nie potrafię :icon_rolleyes:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dark_rider ale nie podobaja ci sie rasowy dzwiek 2T nie chodzi mi np o nsr bo to nie chodzi jak prawdziwy 2t ale np cross honda cr250 miales okazje to ulyszec? to jest masrakra robilem dzisiaj to znajomemu, noga spuchnieta od kopania takie sprezanie na 3 do pionu mnie postawilo i na 4 jescze szla do gory. Tym strach odkrecic do konca manetke jedynie udal mi sie na niskich biegach lesnej drodze bo nie szla do pionu tylko non stop mielila troche off top:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo wrazenia jezdzac YZ 125 :banghead:) Strach odkrecic do konca, na 4 biegu juz za szybko jak na polne drogi :flesje:

Jesli chodzi o dzwiek 2T to najpiekniejszy jest on w wyczynach ! gleboko przeszywajacy dzwiek potwora ktory wyrzuca z pod siebie wielkie grudy ziemi :wink:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...