Skocz do zawartości

Co robisz jak zobaczysz POLICJE


Cutin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ile tu mamy dobrych matek teresek z kalkuty.. :D

..ciekawe ilu z was jezdzilo bez ubezpieczenia czy przegladu..

 

fakt, ze to jest przeciecie i moglo sie skonczyc zle- "tym razem sie udalo", ale to jest lekcja, z ktorej trzeba wyciagac wnioski.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak motocykl nie ma zapalaconego ubezpieczenia od 5 lat bo taki kupilem i bardziej oplaca mi sie sprzedaz tego i kupno drugiego motocykla i zarejestrowanie go . I walsnie rozwazam kupno jakiegos Enduro bo jazda po asfalcie mi sie dawno znudzila. Wieksza frajde mi sprawia zasuwanie 80-90 po terenie niz 120 na asfalcie, a tak oglonie to ja zawsze w terenie jezdze szybciej niz na ulicy (70-80 km/h). I jak komus ma sie stac sie krzywda to tylko mi. A tak ogolnie to ta eta wyjezdza 5 razy i robi max 150 km na rok. I nie myslcie sobie ze to byla Marszalkowska w Warszawie tylko droga gdzie na godzine przejezdza max 10 samochodow. Jeszcze mam troche oleju w glowie zeby nie pchac sie na gowna ulice pomiedzy auta bo wiem czym to grozi.

 

JA POWIEM TYLE WOLE JECHAC SPOKOJNIE NIEZAREJESTOROWANYM MOTOREM DROGA KLASY NIZSZEJ NIZ ZAPERNICZAC ZAREJESTROWANYM POMIEDZY AUTAMI I ZABIC SIEBIE, I KOGOS GRATIS. TYLE.

 

A TO ZE WSZYSCY NA SWIECIE JEZDZA Z FULL KOMPELTEM PAPIEROW TO JA JUZ OD DAWNA WIEM. TYLKO CO CHWILE SIE SLYSZY ZE GOSCIU PRZEJEDZIL BEZ PRAWKA 20 LAT I TO AUTOBUSEM.

Edytowane przez Cutin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja majac motor miesiac zostalem zatrzymany dwa razy i powiem wam ze nie warto bylo uciekac bo dostalem mandaty wysokosci 100zl i 50zl,a powinienem dostac z 1000 jak nie wiecej,wiec to kwestia tego czy ktos ma prawko i pakiet ubezpieczen czy nie takie jest moje zdanie.W Olsztynie w kazdym razie sa spoko gliniarze i jak narazie nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegląd ok 70zł

ubezpieczenie ok 140zł (bez zniżek)/rok

razem nie więcej niż 18zł/miesiąc

to jest kilka litrów benzyny

 

przeglad ok70 zl

ubezpieczenie ok 700(bez znizek)/5lat]

przejestrowania nie licze

razem nie więcej niż 64zł/miesiąc

to jest pełny bak benzyny

 

 

gdzie tu sens placenia jak chce go spylic , kupic enduro i go zarejestrowac po co mi to zeby miec 5% znizki ?? I jeszcze jak praktycznie nim nie jezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczył motocyklem na droge i tyle, kozakuje. Mnie ino będzie szkoda każdego, kto będzie miał/może mieć z tego tytułu jakieś problemy.

 

A nowe moto będziesz rejestrować i ubezpieczać?, po co?, ile za to benzyny przecież będzie...

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mozesz wstawic swego zloma, moze jakis naiwniak kupi i bedziesz mial spokoj z motocyklizmam.

 

zloma to masz Ty snobie ,moze takie komentarze zachowaj dla siebie. Mimo tego ze masz troche latek na karku przypomnij sobie na czym zaczynales jezdzic co ?? No chyba ze rodzice od razu kupili Ci te BMW i ciagniesz na nim do dzisiaj bo juz Ci nie dadza pieniedzy na drugi.

 

Wiem ze ryzykuje warnem ale bez przesady nie wyjezdzaj mi na moto, bo w tym temacie Twoj rozni sie od mojego tylko OC i przegladem.

Edytowane przez Cutin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglad ok70 zl

ubezpieczenie ok 700(bez znizek)/5lat]

przejestrowania nie licze

razem nie więcej niż 64zł/miesiąc

to jest pełny bak benzyny

gdzie tu sens placenia jak chce go spylic , kupic enduro i go zarejestrowac po co mi to zeby miec 5% znizki ?? I jeszcze jak praktycznie nim nie jezdze.

 

Myślenie typowego debila. Szkoda nawet rozwodzić się nad twoją głupotą

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jak niektórzy próbuja sie wybielać ciekawe czy zawsze byli uczciwi;]

 

Tak, niektórzy nie jeździli w wieku 22 lat bez OC i przeglądu MZetką. Kiedyś pisałem, że na Simzłomie mnie złapali bez karty ale to było dawno temu.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowe moto będziesz rejestrować i ubezpieczać?, po co?, ile za to benzyny przecież będzie...

 

wez goscu zawijaj z takimi tekstami, chyba ze jak Tato kupil ci motor to moze da ci 800 zl na przerejestrowanie co ?? Bo jak dla mnie to troche za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez goscu zawijaj z takimi tekstami, chyba ze jak Tato kupil ci motor to moze da ci 800 zl na przerejestrowanie co ?? Bo jak dla mnie to troche za drogo.

 

A słyszałeś głupku o czymś takim jak praca? Ja na swoje motocykle zarobiłem. Pracą. Poza tym to chyba kurna proste, jak cie nie stać matole na motocykl, prawo jazdy, OC, przegląd to nie jeździsz! Przecież benzyne możesz też ukraść, po co płacić, przecież cie nie stać bidulku

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ubezpieczenie ok 700(bez znizek)/5lat]

...................

gdzie tu sens placenia jak chce go spylic

 

Hmm od pięciu lat chcesz go "spylić" i już z góry od tych 5 lat nie płaciłeś ???????

 

a jak tak nie masz biedaku na nic pieniędzy to z czego chcesz dołożyć do tego enduro które chcesz kupić ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...