Skocz do zawartości

a ściana zachodnia to gdzie???


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Iwa - co do dokadnego czytania - to jak wiesz jestem z Sulechowa więc to czy jest tam tylko śniadanie czy pełne wyżywienie po uszy, nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

Dla mnie cena 85zł na II zlot jest wysoka. Zwłaszcza że pierwszy był według mnie delikatnie mówiąc średni.

Oczywiście dużym moim minusem jest to że ja tam mieszkam i moja ocena jest mocno tym faktem zakłucona. Przyjezdni widzą to zupełnie inaczej. Ale chyba mogę mieć własne zdanie?

No a tak poza tym to chciałbym zobaczyć zlot na którego wjazd zapłacę mniej a dostanę więcej niż w Łagowie. Nie ma konkurencji! Ale pożyjemy zobaczymy. Może właśnie rodzi się coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Iwa - co do dokadnego czytania - to jak wiesz jestem z Sulechowa więc to czy jest tam tylko śniadanie czy pełne wyżywienie po uszy, nie ma dla mnie żadnego znaczenia.

Dla mnie cena 85zł na II zlot jest wysoka. Zwłaszcza że pierwszy był według mnie delikatnie mówiąc średni.

Oczywiście dużym moim minusem jest to że ja tam mieszkam i moja ocena jest mocno tym faktem zakłucona. Przyjezdni widzą to zupełnie inaczej. Ale chyba mogę mieć własne zdanie?

No a tak poza tym to chciałbym zobaczyć zlot na którego wjazd zapłacę mniej a dostanę więcej niż w Łagowie. Nie ma konkurencji! Ale pożyjemy zobaczymy. Może właśnie rodzi się coś takiego?

 

Myślę, że to czy jest pełne wyżywienie czy tylko śniadanie ma ogromne znaczenie chyba że jadasz tylko śniadania:) Nawet jeśli jesteś z Sulechowa, po prostu na ten weekend możesz zamknąć swoją kuchnię w domu na klucz i bawić się z nami przez trzy dni z pełnym brzuchem;) Ale oczywiście możesz mieć własne zdanie :evil:

 

Co do zlotu w zeszłym roku, jak sam zauważyłeś pierwszego, jak na pierwszą taką imprezę nie było źle:)

Tymbardziej, że w tym samym czasie odbywał się podobny zlot, chyba w Lubsku:)

 

Zapłacić mniej a dostac więcej??? Gdzie ty żyjesz człowieku, wszystko coraz droższe a nie odwrotnie!Potrzebny byłby niezły sponsor żeby zrobić taką imprezę za mniej i żeby było jeszcze więcej!

Ja uważam, że to dobra cena! Wyżywienie w domu przez te 3 dni kosztowałyby tyle samo jak nie lepiej a tak doborowego towarzystwa i wyśmienitej zabawy na pewno by nie było:) Takich koncertów też by mi w domu nikt nie zrobił:cool: Więc ja tam będę na bank:) hahaha

 

A z tym, że przyjezdni i miejscowi widzą to inaczej to ja nie taka znów przyjezdna ale to już inna historia:) Ale tak jak pisałam wyżej, każdy ma swoje zdanie:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koniec czerwca i początek lipca, coś dzieje się w lubuskim? Wiem o zlocie w Łagowie 4-6 lipiec. Coś więcej?

 

Bedziemy cala ekipa :P

 

http://www.96.motolagow.pl/rbim/index.php

 

Wpadaj piwka sie napijemy !

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie słyszałem nic na ten temat.

A swoją drogą, to może byłoby dobrze, gdyby Administrator przeniósł ten temat wyżej i wkleił jako lokalny, np. pod nazwą Lubuskie czy coś podobnego? Łatwiej byłoby się kontaktowac ludziom z naszego województwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://slubice24.pl/content/view/227/27/

 

Byłoby mi go nawet szkoda... gdyby nie to, że wcześniej tego samego dnia o mało nie wpakował się we mnie :) (mieszkam przy tej ulicy, przy włączaniu się do ruchu zdążyłam zauważyć jak śmiga mi przed maską - i nie mówcie proszę że babiszcze za kierownicą, bo wiedząc, że wariat lata, wychylałam się bardzo ostrożnie, a wzdłuż całej ulicy szpaler drzew ograniczający widoczność i co parę metrów wyjazd z posesji... dobrze że nie wyjeżdżałam dwie sekundy wcześniej).

 

PS. Przepraszam za brak politycznej poprawności... Życia zawsze szkoda.... [']

 

EDIT

Przychylam się do prośby. Szanowny Administratorze, byłoby łatwiej i wygodniej....

Edytowane przez issoria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ziomale sezon sie konczy, przed nami dluuuga zima, jesli mozemy to trzeba kozystac z zycia.

Ostatni chyba zlot w tym sezonie: Motopoprawiny 12-14 wrzesien Lubniewice - organizator 96MC Poland - www.96MC.pl

Lubniewice - na naszym terenie, nad jeziorkiem, trzeba jechac.

Do zobaczenia

(sory uciekly mi polskie znaki)

ps odebralem wczoraj fajne okulary na moto, jade zaraz wyprobowac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomale sezon sie konczy, przed nami dluuuga zima, jesli mozemy to trzeba kozystac z zycia.

Ostatni chyba zlot w tym sezonie: Motopoprawiny 12-14 wrzesien Lubniewice - organizator 96MC Poland - www.96MC.pl

Lubniewice - na naszym terenie, nad jeziorkiem, trzeba jechac.

Do zobaczenia

(sory uciekly mi polskie znaki)

ps odebralem wczoraj fajne okulary na moto, jade zaraz wyprobowac!!!

Lubniewice, to jest to miejsce, dokąd przenoszą łagowskie zloty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, kolego shipp, to jest to miejsce.Wczoraj bylismy tam ferajną i jakoś tak nijako tam jest.

Ryneczek fajny, jedna knajpka na nim i to pusta ale nic po za tym. Cala baza Motopoprawin będzie się chyba mieściła w ośrodku STILONU, jadąc od strony Sulęcina zaraz za stacją paliw w lewo, kawałek drogą z płyt betonowych i za nią w prawo do ośrodka. Kawałek drogi jest do miasta, nie to co w Łagowie, wszystko na miejscu. Miejsc noclegowych brak, już brak. Ale za to las, jezioro pod nogami no i błoga cisza. Trzeba będzie się przyzwyczaić do nowego miejsca.

A tak po za tym do ADMINA: My wszyscy forumowicze z lubuskiego prosimy o założenie lokalnego tematu LUBUSKIEGO.

Dziękuję i pozdrawiam.

PS. Pozdrawiam z Lubuskiego z Cybinki.

Edytowane przez wilk1961
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...