Skocz do zawartości

saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeprowadzilem sie tydzien temu na ulice Pereca. Szukam miejsca w garazu w okolicach ulicy pereca, grabiszynskiej. Troche ciezko bez mojego motocykla wiec mam pytanie czy znacie kogos kto by mogl udostepnic mi miejsce w garazu, oczywiscie za oplata lub czy ktos nie jest chetny wynajac garaz w tych okolicach.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wybacz, że dopiero teraz ale przez ostatnie 3 dni byłem w trasie- odcięty od neta.

 

Ja na razie spasuję z garażem. Ten parking mam praktycznie pod nosem i to mi jakoś bardziej odpowiada, mimo, że garaż jest zadaszony.

 

Gdyby coś się zmieniło a miałbyś nadal miejsce to będę pisał.

 

Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

[Ogłoszenie grzecznościowe]

Jest garaż dla moto w okolicy "Pałacyku" na ul. Kościuszki we Wrocławiu.

Cena 80-100 zł - do negocjacji

Zainteresowanym podam telefon na privie do właściciela garażu.

Edytowane przez zedder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam garażu lub miejsca w garażu gdzie zmieściłby się motocykl (cena do 100zł). Lokalizacja - jak najbliżej ulicy Jantarowej.

Jeśli masz kawałek miejsca w garażu daj znać: gg: 2560170 lub tel 783 097 126

Z góry dziękuję,

Edytowane przez saszka_1964
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Posiadam swój własny garaż i trzymam w nim tylko moje moto, pomyślałem że w sumie miejsce jest dla spokojnie jeszcze 3 sprzętów...

 

- garaż Wro hallera/powstańców/racławicka - widocznie usytuowany (żaden zakątek gdzie by rwali brame i nikt tego nie usłyszy)

- narzędzia do garażowych serwisów, jakieś podnośniki itp motocyklowe szmelce

- szukam kogoś kulturalnego (z kim można dajmy na to wspólnie pokręcić śrubki) i wolałbym żeby się na moim garażu nie kończyły pościgi policyjne ;)

- chciałbym 70dych/miesiac i jako wpisowe dorobienia sobie kluczy (trzy wielkie zasuwy)

 

dzwońcie i piszcie esy 60siedem-22siedem-97siedem

 

Pozdrówy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

poszukuję miejsca na moje moto na osiedlu Szczepin, najlepiej jak najbliżej ulicy Inowrocławskiej/Zachodniej. Jestem zainteresowany znalezieniem 'wspólników' do wynajęcia garażu lub przyłączenia się do kogoś. Kontakt PW na tym forum lub tel. 698091056 .

Edytowane przez Jakubb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witajcie,

 

użyłem szukajki, ale jedyne co znalazłem to posty, by takiego tematu szukać, ale samego tematu nie znalazłem. Może po prostu nie umiem szukać - w takim wypadku mocno przepraszam za zakładanie niepotrzebne ;)

 

W środku zimy wysypała mi się możliwość trzymania motorka w garażu niedaleko mieszkania - chwilowo został ewakuowany poza miasto, ale jak się zrobi cieplej chciałbym znów go mieć przy sobie i nie chciałbym trzymać go pod chmurką, stąd piszę.

 

Poszukuję garażu w okolicy ulicy Hubskiej / Glinianej - chętnych do wynajęcia na spółę, ew. kogoś kto ma garaż, gdzie można by podłączyć się, albo chociaż miejsc na parkingach podziemnych, gdzie ktoś pozwoliłby mi gdzieś z boku postawić moto.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...