Skocz do zawartości

wypad do 2oo :)


Aśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zasadniczo, mile zaskoczona jestem Waszym przyjęciem, a chciałam się dowiedzieć, jak ma się sprawa z barem 2oo. W ramach reminesencji planuje/planowałam się tam wybrać, i zapytuje Was, czy warto ? i czy nadal można spedzić tam mile czas ? :icon_twisted:

Ale spamerzy!! :biggrin: A nikt nie odpowiedzial na pytanie. Otoz w dwoch kolach caly czas mozna swietnie spedzic czas. Oczywiscie ze warto sie tam wybrac :biggrin:. Napisz tylko kiedy mozna cie tam spotkac a my juz zapewnimy rozrywki :icon_mrgreen:.

 

Klaudiusz, poka foty :biggrin:

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spamerzy!! :biggrin: A nikt nie odpowiedzial na pytanie. Otoz w dwoch kolach caly czas mozna swietnie spedzic czas. Oczywiscie ze warto sie tam wybrac :icon_mrgreen:. Napisz tylko kiedy mozna cie tam spotkac a my juz zapewnimy rozrywki :icon_twisted:.

 

Klaudiusz, poka foty :biggrin:

 

cześć

dzięki :biggrin:

planuje wpaść tam jutro. Zdążyłam się już zorientować, że w czasie tym będziecie przy ognisku siedzieć. Przyłączyć się jednak do Was nie mogę, dziękuje za zaproszenie. Smutek mnie ogarnia, ale planów zmienić już nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie wpadnie bo ........................... ma uraz do ognisk :notworthy: buhahahahahahahahahahahahaha

 

p.s. Jeszcze telefon zgubi znów!??!?! :icon_mrgreen:

 

Sorki ale nie mogłem sie powstrzymać :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko Ty misseczko moja :icon_mrgreen: nie moge przybyc bo w tym czasie....pale w piecu :icon_mrgreen:...znaczy sie w krematorium jestem....no w tej...elektrowni...buahahahahahaha

 

On nie wpadnie bo ........................... ma uraz do ognisk biggrin.gif buhahahahahahahahahahahahaha

 

p.s. Jeszcze telefon zgubi znów!??!?! icon_mrgreen.gif

 

Sorki ale nie mogłem sie powstrzymać notworthy.gif

No w morde...pało jedna....Ty wiesz ze to przez Ciebie straty poniosłem :notworthy: :icon_eek: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko Ty misseczko moja :icon_mrgreen: nie moge przybyc bo w tym czasie....pale w piecu :icon_mrgreen:...znaczy sie w krematorium jestem....no w tej...elektrowni...buahahahahahaha

 

no to się nie dowiesz co będziemy świętować :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

dzięki :clap:

planuje wpaść tam jutro. Zdążyłam się już zorientować, że w czasie tym będziecie przy ognisku siedzieć. Przyłączyć się jednak do Was nie mogę, dziękuje za zaproszenie. Smutek mnie ogarnia, ale planów zmienić już nie mogę.

No i wystraszyli pannę Kasię, zboki jedne.

Klaudio dawaj te foty !!! A jest któraś w bikini ? :biggrin:

 

No ! Jest fotka, ale tylko jedna ???? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap:

No i wystraszyli pannę Kasię, zboki jedne.

Klaudio dawaj te foty !!! A jest któraś w bikini ? :biggrin:

 

No ! Jest fotka, ale tylko jedna ???? :evil:

Tatuś, niestety:(

 

Jaka Kasia wyrazi zgode to zapodam :)

 

p.s. IDŹ SPAĆ!!!!!!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...