Skocz do zawartości

Czy jest ktoś z Tarchomina?


marcin2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też dziękuję za wspólny przelot.

A co do tego jak On to wyczaił to spoko :lapad: tylko jak On się nie zgubił,ja nie wiedziałem gdzie jestem przez jakieś 70% trasy :D Ale okolica ładna i asfalt też.Tylko Kuba pewnie się troszkę źle czuł gdy widział,że niektóre winkle brałem trochę wolniej i musiał zwalniać.

 

pozdrawiam

 

 

spoksik pinas, nie bylo zle, a poza tym z plecakiem wiesz jak sie jezdzi...

 

 

no i jak ten wypad do wegrowa? ja caly weekend poza warszawa bylem i ustawic sie nie moglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i jak ten wypad do wegrowa? ja caly weekend poza warszawa bylem i ustawic sie nie moglem

 

 

Wyjazd się udał (pojechałem sam), pogoda dopisała, samochody również - było ich bardzo mało na trasie :) , trasa bardzo ciekawa - liczne interesujące zakręty jak również proste (niezły asfalt). Po małych modyfikacjach długość trasy wyniosła 307 km. Za tydzień powtórka :wink: , jeśli pogoda dopisze.

 

Pozdrawiam Marcin

 

 

PS. Jutro robię tą trasę wtorkową (ok. 100 km.) pisze się ktoś :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze się ktoś na sobotę (06.10),

Trasa: Nieporęt-Beniaminów-Radzymin-Jadów-Pniewnik-Liw-Węgrów-Stara Wieś-Wyszków-Pułtusk-Nasielsk-Dębe-Warszawa (ok. 250 km).

 

Wyjazd 11.30 - 12.00 do uzgodnienia, spotkanie na stacji BP- Modlińska w stronę Legionowa (na przeciwko Mdonalda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy koledzy z Tarchomina już odstawili sprzęty do garażów pod kołderki ?

nikt nie organizuje juz przelotów w okolicach wawki w najbliższ weekend ?

 

Jacek

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany to w niedzielę możemy wybrać się w okolice wawy ok. 100 km, dobry asfalt, drogi boczne więc mało katamaranów :icon_mrgreen:

 

PS. a może piątek tak ok. 17.30, mały przelocik tak z 60 km?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasi taki mały przelocik w piątek.

co prawda o tej porze jest już ciemno ale spokojne toczenie się powinno być OK.

żeby się umówić proponuję kontakt na kom. +788 254 920 - najlepiej SMS'kiem

 

może jeszcze ktoś chętny ? :icon_mrgreen:

 

 

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę jeśli dopisze pogoda wybieram się na wycieczkę trasą: Nieporęt-Beniaminów-Radzymin-Jadów-Pniewnik-Liw-Węgrów-Stara Wieś-Wyszków-Pułtusk-Nasielsk-Dębe-Warszawa (ok. 300 km).

 

Wyjazd ok. godz. 12.00 , jeśli jest ktoś chętny spotkanie na stacji benzynowej BP ul. Modlińska przy ratuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

aloha,

... też szukam ludzików z tarchomina, ale na off road, wzdłuż wisły/choszczówka i te okolice. na przełomie roku ma być ciepło ... wiec kałuże rozmarzna... takie mam plany... moto od 2 tyg. stygnie:-(

outa

ps. widziałem ślady, chyba że to były moje...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...