Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spam o 8 rano? Czemu nie ;}

 

a to dlatego ze kocham moja NIUNIE

Widzieliśmy :icon_question: Tak bardzo ze nawet po pijaku musiales sie bryknąć :icon_question:

 

A tak w ogóle będę bardzo oryginalny i napiszę... pier*olcie się

 

Coooo!?

 

PS. Jest ktoś kto o tym nie wie :->??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku tylko nam stracha napędziłeś i tyle, ale w tym spamie nie doczytałam jak tam ręka?? coś słyszałam że złamana a wieczorkiem jeszcze tak zacięcie nią piwko otwierałeś.....pozdrawiam i życzę zdrówka i pewnie do zobaczenia w 2 oo no i wolne w pracy było chyba :crossy: jak na życzenie

 

Hej,

 

Tak reka zlamana i to wlasciwie tyle, reszta przechodzi. W pracy nawet 2 dni wolnego dostalem:) ale juz sie laba skonczyla i tyram od rana.

 

Pewnie ze do zobaczenia asap:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewą ręką piwa dziś podnieść nie mógł biedaczek, a lewa to jego sprawniejsza ręka. Podobno :crossy: 4 tygodnie bez jeżdzenia na moto, czyli pewnie niedługo go zobaczymy na dragstarze :crossy:

 

Ale dzielnie dawalem rade prawa! Pewnie ze niedlugo wsiadam, juz sie nie moge doczekac, a Wy jezdzicie po tej Wawie i tylko ludzi wkurzacie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wr0na co ty gadasz plątały ci się nogi o telefon dosłownie całą drogę tylko sms i nic tylko sms

Chyba wstydził sie przy mnie zadzwonić tylko mam nadzieje że do koleżanki no wiecie rozumiecie he he he

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wr0na co ty gadasz plątały ci się nogi o telefon dosłownie całą drogę tylko sms i nic tylko sms

Chyba wstydził sie przy mnie zadzwonić tylko mam nadzieje że do koleżanki no wiecie rozumiecie he he he

 

nie tylko przy tobie :icon_twisted: na piwie też tylko smsy słał i słał :biggrin:

 

Pewnie się bał, że ktoś go nagra :)

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrona ma mobilny romans:))

 

Widze ze wszyscy maja nowe avatary Borkowe:)

 

 

A nie wszyscy---- WRONA ma cały czas ten sam :biggrin:

 

MARIANI - jak Twoja łapka ( szczególnie paluszek) :icon_twisted:

 

MARCIN SF ---- ale ty jesteś skromny ( patrz Mister Forum ) :P

A za te SZYSZUNIE latające w powietrzu ;) Moi ludzie Cię namierzą , dostarczą do mnie w bagażniku

a ja Ci już karę wymyśle :) ;)

P.S. Zostawcie WRONIASTEGO !On jest taki ....... ZAJEBOSKI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wszyscy---- WRONA ma cały czas ten sam :biggrin:

 

MARIANI - jak Twoja łapka ( szczególnie paluszek) :icon_twisted:

 

MARCIN SF ---- ale ty jesteś skromny ( patrz Mister Forum ) :cool:

A za te SZYSZUNIE latające w powietrzu :evil: Moi ludzie Cię namierzą , dostarczą do mnie w bagażniku

a ja Ci już karę wymyśle :) :P

P.S. Zostawcie WRONIASTEGO !On jest taki ....... ZAJEBOSKI ;)

 

Hej - polamany niestety:(

 

Gdybym wystartowal w wyborach to bym wygral a tak to Marcin ma jakies szanse ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...