Skocz do zawartości

BORKI 2007, opisy, fotki, przepraszam i dziękuję.


MariuszJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękuję wszystkim, za mega fajną imrezę i za to że ze mną wytrzymaliście. Grupie z którą wracałem, za bezpieczny powrót. Przepraszam, że wam uciekłem, ale już mi się nie chciało bawić we Freda Flinstona przy ruszaniu motocyklem.

 

Nie wiem, czy pojawię się w 2oo gdyż, nie mam linki sprzęgła :icon_mrgreen: może samochodem przyjadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajefanie... dzięki wszystkim za super zabawę. Szczególne pozdrowienia dla tych którzy także wyglebili, w moim przypadku obyło się całkowicie bez strat, no i prawie nikt nie widział ;)

Do zobaczenia w 2oo jakoś niebawem mam nadzieję, dziś mnie będzie... szkoda, że nie wiedziałem wcześniej że chcecie się spotkać to bym nie pił po powrocie :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, tu nie chodzi o kręcenie się przy sprzętach, bo moim i tak by nikt nie odjechał ;) :icon_rolleyes: , bo rozrusznik ledwo dycha, tylko chodzi o nie katowanie sprzętów o 2 - 3 w nocy :P , jest od tego dzień a nie noc, ale szczegół techniczny. Pomijając to, było zajebiście, bawiłem się dobrze. Gratulacje i dzięki za organizację, pierwszorzędna :P Do zobaczyska.

Edytowane przez loluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to tu też napisze

 

Adam spoko . sie spisałeś...

 

Dzieki za impreze i sorki za buredel na stole :P

Wszystkie gnaty mnie napieraja ...ale tak to jest jak sie pompuje Materac po pijaku do połowy.. to sieczłowiek budzi na podłodze... :banghead: :icon_rolleyes:

 

Ale dobrze było tylko jakieś takei ,,zmęczenie materiału" u mnie wystąpiło w sobote......... :biggrin: ;)

 

Dzięki Wszystkim :) Miło było zabaczyć mordki znane i te właśnie poznane :)

 

No własnei o której to sie przyjeżdża na zlocik co........... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za towarzystwo...

dziekuje osobom, ktore opiekowaly sie Marcinem SF, kiedy znikal z mojego pola widzenia.

 

kolegom z domku 5, dziekuje za poranny koncert na cztery armatury...

 

aaa.. 'dziekuje' Klaudi, za to ze pojechal tak szybko ze nie zdazylem odebrac serwisowki :P :P :biggrin:

 

jeszcze Cie dopadne!!

 

Lisena, Sadek, KaZet, Mariani (ty swirze), Marcin SF

dzieki za podroz.. musialem sie zatrzymac, bo jednak nawet w sloncu, przy predkosci 120 moje nogi i dlonie zamarzaja... doszlo do tego ze musialem sie zatrzymac, aby sie upewnic ze nadal jestem facetem...

w porannym koncercie tylko dwie ucestniczyly

trzeciej padlo ako, ale pozniej tez zagrala :icon_rolleyes:

 

reszta zagrala pozniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zajebiście... ;}

Rewelacyjnie się bawiłam i żałowałam, że musiałam stamtąd wyjeżdżać ;}

Jak tylko wjechałam do wawy, miałam ochote zawrócić :icon_rolleyes:

 

pozdrawiam współlokatorów i wszystkich, z którymi się świetnie bawiłam ;}

 

specjalnie dla Adama i B@rtka: pierd**cie sie : P

Edytowane przez Lisena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyniku kombinacji alpejskich, odłączyłam się od grupy i pojechałam... sama. :P

I żałuj ;) . Z Florkami przelansowaliśmy się "szlakiem koziej dupy" przez Niewiadów, Łyszkowice, Nieborów i obiad w Paprotni.

Fajnie było ................ :icon_rolleyes: . Szkoda, że to już chyba ostatni zlot w sezonie :P .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...