Skocz do zawartości

Ktos zna te moto?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli genralnie odradzacie? Tez mi sie wydaje podjezane, ze ktos robiac zdjecia do allegro nawet nie umyl motocykla...

 

To zle ze nie ukrywal gdzie jezdzil motocyklem?Czy wolal bys zeby napisal"Jezdzony turystycznie do sklepu po bułki"?Poprostu widac ze byl eksploatowany zgodnie z przeznaczeniem..

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem ze nie mycie motocykla,nie smarowanie,nie regulowanie roznych podzespolow motocykla ktore powinno sie kontrolowac co jakis czas rozumiemy jako "NORMALNE UZYTKOWANIE?".Jesli mial w dupie to czy jest brudny czy nie to ciekawe co jest z reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mialem na mysli czynnosci czysto technicznych (serwisowych) a sam wyglad :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam swój motor też przez allegro i z wyglądu był odrażający ale zaryzykowałam pojechałam i technicznie motor był w 100% sprawny.

Najlepiej pojechać samemu i zobaczyć na żywo (i trochu na nim pobrusić) jak sie za bardzo nie znasz to jedz z kimś kto ma pojecie w tych sprawach żebyś sie na mine nie wpakował bo Cie szarpnie po kieszeniach konkretnie :crossy:

A wygląd zewnetrzny nie jest aż tak ważny,nie każdy jest takim maniakiem że codziennie pucuje swoje cacko, najważniejsze to żeby był sprawny technicznie i nie miał żadnych ukrytych wad.

A ogólnie Ktm exc 200 to moje mażenie... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam swój motor też przez allegro i z wyglądu był odrażający ale zaryzykowałam pojechałam i technicznie motor był w 100% sprawny.

Najlepiej pojechać samemu i zobaczyć na żywo (i trochu na nim pobrusić) jak sie za bardzo nie znasz to jedz z kimś kto ma pojecie w tych sprawach żebyś sie na mine nie wpakował bo Cie szarpnie po kieszeniach konkretnie :biggrin:

A wygląd zewnetrzny nie jest aż tak ważny,nie każdy jest takim maniakiem że codziennie pucuje swoje cacko, najważniejsze to żeby był sprawny technicznie i nie miał żadnych ukrytych wad.

A ogólnie Ktm exc 200 to moje mażenie... :D

 

Mnie tez az tak bardzo kiepski wyglad zewnetrzy nie zniechceca (choc na pewno nie zacheca aby zrobic troche km za tylko tym egzemplarzem). W koncu to enduro. Zakladajac temat mialem nadzieje, ze ktos juz wzesniej ogladal moto. Swoja droga na allegro nie ma zadnego egzemplarza exc 200 od 2002roku :buttrock: W ogole ciezko o cos zarejstrowanego do 12t pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...