Skocz do zawartości

Listopadowe spotkanie Mirosławic


pierwoszow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podtrzymując pomysł Basi Marciskowej proponuję listopadowe spotkanie grupy szybkiego reagowania "MIROSŁAWICE" w Vlićkowicach (Czechy,ok.140 km od wrocka)).Termin do ustalenia.W pensjonacie na dole znajduje się restauracja na kilkadziesiąt miejsc.(browar 16 koron i nie tylko,muzyka ,miejsce do balowania i miła obsługa).W górnej części znajdują się pokoje sypialne.Koszt pobytu z całodziennym wyżywieniem i noclegiem ok.380 koron(43 zeta)Możemy zamówić na wieczorną imprę zakąski (można też donieść swoje).

(Janowa Chata na sylwka juz zajęta-gdyby byli chętni to można machnąć tam sylwka ale trzeba decydować się szybko---konkurencja czeka.Ilość miejsc ograniczona.

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek zgodnie z rozmowa telefoniczna, jestem za impreza listopadową, propomnuje pierwszy weekend po Wszystkich Świętych, co do sylwestra to ustal jak by była orientacyjna cena...

 

Cena to śmieszne pieniądze.Wszystko co będziemy chcieli i co sami kupimy.W tzw.w cenie pobytu może +500 koron.U nich sylwka inaczej się obchodzi -bez totalnego objadania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to śmieszne pieniądze.Wszystko co będziemy chcieli i co sami kupimy.W tzw.w cenie pobytu może +500 koron.U nich sylwka inaczej się obchodzi -bez totalnego objadania się.

Popatrzyłem na kalendarz i chyba lepiej by było w drugim tygodniu listopada....(prznajmniej dla mnie, mam dużo grobów do odwiedzenia). Ale jestem za spotkaniem i za Sylwestrem, musisz natomiast określić ile tam jest miejsc....Kosiny, Króliki, Hamiry, Cyce i Arki wypowiadać się... ;) ;) ;) Inni chyba też się zapiszą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że w tym czasie nie da się motorem jechać ,więc w grę wchodzi autko. :crossy:

Jako że już takowym dysponujemy wstępnie piszemy się na imprezkę :D Co do Sylwka to będziemy śledzić jak się temat rozwinie (znaczy od kiedy i na ile dni i czy blisko do sklepu jest :lalag: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na kalendarz i chyba lepiej by było w drugim tygodniu listopada....(prznajmniej dla mnie, mam dużo grobów do odwiedzenia). Ale jestem za spotkaniem i za Sylwestrem, musisz natomiast określić ile tam jest miejsc....Kosiny, Króliki, Hamiry, Cyce i Arki wypowiadać się... :flesje: :wink: :) Inni chyba też się zapiszą....

 

Witaj. Rozmawialem z Kosinem na temat wyjazdów. Dla mnie tez lepiej pasuje drugi tydzien listopada. Na sylwka tez sie piszemy. pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witaj. Rozmawialem z Kosinem na temat wyjazdów. Dla mnie tez lepiej pasuje drugi tydzien listopada. Na sylwka tez sie piszemy. pozdrowienia

Zamówiłem miejsca na drugi na drugi tydzień listopada.Miejsc jest 14.I dzisiaj liste zamykam,jest pełna.Natomiast na sylwka musimy znależć inne miejsce bo już za póżno :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem miejsca na drugi na drugi tydzień listopada.Miejsc jest 14.I dzisiaj liste zamykam,jest pełna.Natomiast na sylwka musimy znależć inne miejsce bo już za póżno :icon_mrgreen:

To może jednak Kletno, ale nocleg byłby w Sądejówce, dajcie znać co o tym myślicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...