Skocz do zawartości

V-max'y


Z3US
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Macias chyba nie zrozumiales ironi (moja wina, nie opisalem do konca sytuacji)... wiec tak:

 

Wracalem z qmplem z treningu, bylismy zmeczeni, potluczeni :D i zrezygnowani ... jedziemy dluga droga ktora wydaje sie nie miec konca, az tu nagle nie wiadomo skad wyprzedza nas gosc na rowerku ... to co powiedzial moj kolega, bylo 100% ŻARTEM!!

I nigdy ani ja, ani on bysmy czegos takiego nie zrobili ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zaraz zaraz ja napisałem że NIE WYGLĄDASZ a nie że wyglądasz czytaj uważnie !!!

 

Ops :!: Przepraszam ... wybacz :notworthy: gdy czytalem twojego posta prowadzilem "zywa dyskusje z qmpel" i mozliwe ze maly rabek zlosci przelalem na tego posta :notworthy: SORKA!

Po za tym zmylily mnie braki przecinkow w zdaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys jechalem z kumplem na rowerkach i jechal jakis koles na Jawce kiedy chcial wyprzedzic mojego kumpla to on sie zaczol z nim scigac i byl pierwszy za chiny go na tej Jawce nie mugl wyprzedzic koles mial niezlom kape ale wkoncu muj kumpel mu ustompil i tak musial skrencic w innom ulice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, też pamiętam jeszcze wyścigi rowerem jak jeszcze byłęm bez bike'a. Na rowerze potrafiłem do***ie ale jakoś tak operowałem hamulcami że lekkim poślizgiem doszedłem do wewnętrznej zakrętu i rozpędzałem się dalej. Niepołamałem się dzięki "ręcznemu ESP" hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno mnie ucieszyło. na początku wakacji mogłem się rozbujać najwięcej do 35' date=' a pod koniec wakacji zapieprzałem 62,34km/h (dokładny wybik dzięki licznikowi Sigma Sport 800) [/quote']

Chyba zgórki, z wiatrem i za autobusem :notworthy:

 

Powyżej 55 na normalnych przerzutkach nie pojedziesz, no chyba, że masz kolarzówkę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno mnie ucieszyło. na początku wakacji mogłem się rozbujać najwięcej do 35' date=' a pod koniec wakacji zapieprzałem 62' date='34km/h (dokładny wybik dzięki licznikowi Sigma Sport 800) [/quote'']

Chyba zgórki, z wiatrem i za autobusem :notworthy:

 

Powyżej 55 na normalnych przerzutkach nie pojedziesz, no chyba, że masz kolarzówkę.

 

Pozdrawiam

 

cos mi sie zdaje ze kogos znowu ponosi fantazja ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam jaka fantazja - Zeus poprostu ma w rowerze "nos" ;-)

 

Hahaha :twisted: ... M16 masz u mnie browka :notworthy:.

Swoja droga ja w otwartym kasku na tuaregu przy predkosci 70 km/h myslalem ze mi glowe urwie ... a ty mi wmawiasz ze 70 na cienkim, niestabilnym rowerku z gorki popylales i w dodatku w rowerowym kasku? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...