Skocz do zawartości

Tłumiki SEBRING do VTR


johnn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy ktokolwiek słyszał lub ma założone tłumiki tej firmy?? Czy warto je kupić i czy dźwięk jest spoko?

Aa i jeśli je założę to czy ewentualnie muszę zmienić filtr powietrza, ustawić gaźniki.

http://moto.allegro.pl/item244416168_wydec...00_sp1_sp2.html

Edytowane przez johnn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem je łyknąć (dokładnie te z tej aukcji) , i dopasować do swego KLV ale kupiłem Remusy od Varadero z homologacją... (po przerobieniu rur dolotowych ładnie pasują) ale wydech z homologacją pracuję tylko nieznacznie głośniej od oryginałów więc efekt dźwiękowy jest wątpliwy... moto jednak wydaje się nieznacznie żwawsze no i ładnie wyglądają te remusy... u mnie jest wtrysk więc nic nie musiałem regulować...poza tym homologowany wydech nie ma przelotu tak jak w sportowym i ciśnienie zwrotne jest napewno inne niż w przelocie...tak więc efekt uboczny (zubożenie mieszanki) jest mniejszy... Co do Seberingów..wyglądają ładnie i cena też nie jest odstraszająca...zadzwoń do gościa może jeszcze opuści co nie co ... ja bym brał...co do regulacji gaźników to mozliwe że będzie konieczna...najpierw załóż wydechy i zobacz co będzie się działo, jak będzie się dławił po gwałtownym odkręceniu manetki i świece będą białe.... to trzeba będzie wzbogacić mieszankę.... nie wiem czy w Twoim motocyklu jest możliwość podniesienia iglicy... jeśli nie to poprostu wstaw większe dysze główne... ale to z kolei wpłynie na większe spalanie...które jak słyszałem w VTR i tak nie jest małe... ale grzmot v-łki na przelotach jest tego wart... miałem kiedyś TLa na sportowych wydechach... grzmot niesamowity...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z sondą Lambda? Mam Suzuki C 800 moto jest na wtrysku, kupiłem Cobrę, biorę się do zakładania, a tu nie ma mówki do wkręcenia sondy. Dzwonię do sklepu, a oni mówią, że nie musze wkręcać, że można jeździć bez, to samo powiedzieli mi w jednym z serwisów. Gościu twierdzi, że można całkiem wypiąć... ale wtedy wyświetla się błąd. Wykręciłem, ale nie wypiąłem, tak z koli zaleca inny producent wydechów. A tak wogule to pojeździłem tydzień i założyłem oryginały z powrotem. Brzmią pięknie, ale ryk był taki, że matki z dziećmi uciekały do sklepów. Myślę, że głośny wydech jest dobry na zloty, na codzień po godzinie jazdy we łbie dzwoni jak w studni, i obawiam się, że do pierwszego spotkania z niebieskimi.

Pozdro :)

Edytowane przez bunio66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cabaniero dokładnie tak chcę zrobić, czyli zadzwonić do gościa i ponegocjować cenę. A i o filtrze też myslałem. Niestety jaknarazie są to przygotowania do lekkich modyfikacji w moto, bo w tym tygodniu miałem jechać po VTR-kę. Kumpel ma puste wydechy i normalnie ogieńńńńńń :flesje: ale życie się komplikuje. Dzisiaj miałem telefon, że czeka na mnie niby piękna XJR 1300. Kurcze i to u mnie w mieście zatem jutro oglądam i zobaczymy. Dzięki za info odnośnie wydechów.

 

No cóż XJR-ka odpadła zatem dalej szukam VTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...