Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/suzuki-bandit-gsf-600-s-...a-M1814104.html

Polska , Kraków (woj. małopolskie),

tel.: +48 692564506 , +48 510013038

 

Aż nie wiem, od czego zacząć.

 

- Owiewka połamana, posklejana, dopasowana na „jakoś to będzie”, na również niedokładnie dopasowanym, krzywym stelażu, brakuje śrubek i trójkątnego elementu z przodu. - „taki kupiłem”. Zadrapania po wywrotce na prawy bok także na lagach. No, w sumie właściciel pisał, że owiewka uszkodzona. I może faktycznie w niczym to nie przeszkadza... ;>

- Po postawieniu na centralkę, okazało się, ze coś nie gra z przednim zawieszeniem. Właściwie już wcześniej pracowało niewłaściwie (a może lepiej napisać, ze prawie nie pracowało? Było bardzo miękkie)

- Napęd zajechany, do wymiany! To samo z przednią oponą. Tył może jeszcze ciut pociągnie... a może nie?

Zjechana tarcza tylnego hamulca.

- Motocykl leżał też na lewym boku. (Dekiel od silnika połamany i pospawany)

- Po samym zużyciu widać, ze przebieg poprawiany bardzo mocno. Prawdopodobnie przejechane ze 3 razy tyle.

 

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć głębiej swoją myśl.

a cóz tu rozwijać samo życie, niestety. nie dogadany interes więc obsmarujemy w necie,

nietwierdzę że tak było, to tylko jedna z mozliwości, a inna możliwośc może być taka że kolega Sihaja jest zacnym samurajem i jeno prawda z ust jego ciecze. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne twój gestapowski zmysł i wzrok dostrzegł że to kobieta.

upss widzisz nie dostrzegłem, za co przepraszam koleżanke. :flesje:

a Tobie powiem że przyrównywanie kogoś do gestapowca jest co najmniej nie na miejscu.

ciekawe czy w realu też jesteś równie ostry? do zobaczenia na szlaku, :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może zacznij od tego że nie opuścił Ci ceny "przez pół" wiec się mścisz?

 

Nie łapię, o co miałabym się mścić?

Gdyby cena była przez pół, to nawet bym nie jechała oglądać. Zwyczajnie byłby poza moim zakresem zainteresowań.

Gdyby napisał, że stan jest kiepski, nie wciskał kitów, że napęd ok, opony dobre i ogólnie że stan na bardzo dobry ocenia, nie byłoby tematu.

Poza tym właśnie ostrzeżeniu innych ten wątek służy. Dla mnie rzut beretem, może ktoś niepotrzebnie kilometrów robił nie będzie.

 

A w Tobie skąd tyle agresji?

Handlujesz złomem? :biggrin:

 

a cóz tu rozwijać samo życie, niestety. nie dogadany interes więc obsmarujemy w necie,

nietwierdzę że tak było, to tylko jedna z mozliwości, a inna możliwośc może być taka że kolega Sihaja jest zacnym samurajem i jeno prawda z ust jego ciecze. :biggrin:

 

Dogadam, jeśli motocykl będzie w dobrym stanie. I dogadam nawet za większą kasę.

A Ty może jedź i oglądnij, zanim postawisz się w obronie naciagącza i zarzucisz komuś obsmarowywanie innych bez powodu.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upss widzisz nie dostrzegłem, za co przepraszam koleżanke. :flesje:

a Tobie powiem że przyrównywanie kogoś do gestapowca jest co najmniej nie na miejscu.

ciekawe czy w realu też jesteś równie ostry? do zobaczenia na szlaku, :cool:

 

 

Wchodzac Yubemu w droge, to tak jakbys wskoczyl do kotla z wrzatkiem.

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek H

upss widzisz nie dostrzegłem, za co przepraszam koleżanke. :flesje:

a Tobie powiem że przyrównywanie kogoś do gestapowca jest co najmniej nie na miejscu.

ciekawe czy w realu też jesteś równie ostry? do zobaczenia na szlaku, :cool:

Sam zobacz z kim Masz do czynienia.

 

Klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

Dwie Hondy VTR 1000 F

 

http://allegro.pl/item1052523027_honda_vtr_1000_f.html

Moto niby bardzo zadbane, ładne, niby w oryginalnym malowaniu. Jednak lakier dziwnie się mieni (jakaś perła), imo zrobiony "JAK" oryginał. Czacha spawana w okolicach mocowań lusterek. Układ wydechowy dziwnie przerobiony, przymocowany do setu prawego podnóżka. Drgania wywołały pęknięcie setu. Jeden z oryginalnych wydechów ma przytarcie - typowy ślad szlifu.

!!! W trakcie jazdy, po puszczeniu kiery, motocykl znosi na lewo. Imo krzywe zawieszenie przód !!!

Może mi się coś zdaję, jednak uważajcie!

 

http://otomoto.pl/honda-vtr-honda-vtr-1000-M1876073.html

Moto zaniedbane, kupa rdzy ("osadu", jak to nazwał sprzedawca ;) ) na śrubkach, deklach, innych elementach. Do wymiany - łożysko główki ramy, łańcuch, wszystkie tarcze plus klocki. Silnik do regulacji (ciężko mi powiedzieć co konkretnie nie tak, imo gaźniki do synchronizacji).

Edytowane przez psikus89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zobacz z kim Masz do czynienia.

 

Klik

łoooooooo, dotrwałem do 50sekundy, przedłużający się widok trampek z Tesco wywołał torsje.

wracajec do tematu to moje zdanie jest takie że zawsze się ogląda najtańsze oferty,

a ci którzy zamieszczają tutaj linki do aukcji w internecie, w mojej ocenie są frajerami poszukującymi

perełki za 2 złote. :icon_razz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooooo, dotrwałem do 50sekundy, przedłużający się widok trampek z Tesco wywołał torsje.

wracajec do tematu to moje zdanie jest takie że zawsze się ogląda najtańsze oferty,

a ci którzy zamieszczają tutaj linki do aukcji w internecie, w mojej ocenie są frajerami poszukującymi

perełki za 2 złote. :icon_razz:

Nie zauważyłeś chyba tematu.Nie jest to o snobach"gdzie kupić najdrożej" tylko "miny jakie widziałeś".

Myślę, że wszystko tutaj jest ok.

Zamieszcza się opisy i linki do aukcji, na których próbuje się sprzedać motocykle po wypadkach.

Ma to na celu uchronienie ludzi nieznających się na mechanice od kupna owej miny.

Ci "frajerzy" jak to nieładnie napisałeś są ludźmi, którzy szanują swoje pieniądze i pragną kupić najlepszy sprzęt za jak najmniejsze pieniądze.Nie jest to łatwe zadanie ale możliwe a przy okazji takich poszukiwań potencjalni kupujący spotykają się z nieuczciwymi sprzedającymi, którzy piszą, że moto jest bezwypadkowe.Tutaj ich ujawniamy.

Dla mnie to jest zdrowy rozsądek.

Wiem, że ciężko Ci to zrozumieć w Twoim ograniczonym myśleniu dlatego spróbowałem Ci to wyjaśnić.

Jeśli nadal tego nie rozumiesz i odreagowałeś swój jakiś problem w tym temacie (masz prawo na forum wyrazić swoją opinię byle nie offtop) to wy...jdź z niego i nie siej zamętu.

 

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajec do tematu to moje zdanie jest takie że zawsze się ogląda najtańsze oferty,

 

równie fałszywe jak to, co napisałeś powyżej, byłoby stwierdzenie że powypadkowe złomy zawsze sprzedawane są po niskich cenach. tak nie jest - jak dowodzi również przykład sąsiedniego wątku cbf w którym raczyłeś się udzielać ze swoimi mądrościami, handlarze usiłują zarabiać na powypadkowych złomach. piętnowanie ich ma pomóc osobom poruszającym się po tym dzikim rynku, na którym praktycznie nie ma motocykli powypadkowych i takich z przebiegiem ponad 45kkm (nawet jeśli mają 25 lat)

 

Jeśli nadal tego nie rozumiesz i odreagowałeś swój jakiś problem w tym temacie (masz prawo na forum wyrazić swoją opinię byle nie offtop) to wy...jdź z niego i nie siej zamętu.

 

podtrzymuję. odnoszę nieodparte wrażenie, że usiłujesz wciskać swoje trzy grosze byle gdzie, byle tylko poklepać w klawiaturę - proszę bardzo, ale jest dział przy piwie, tam możesz sobie pisać w zasadzie co chcesz

 

tym samym: wracamy w tym wątku do omawiania motocykli sprzedawanych jako "bezwypadkowe", które bynajmniej takimi nie są

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psikus89

wracajec do tematu to moje zdanie jest takie że zawsze się ogląda najtańsze oferty,

a ci którzy zamieszczają tutaj linki do aukcji w internecie, w mojej ocenie są frajerami poszukującymi

perełki za 2 złote. :icon_razz:

Jeśli czujesz się spełniony, że pojechałeś młodszemu o 16 lat kolesiowi, to Ci szczerze gratuluję...

Jeśli chodzi o te sztuki - rozmawiałem ze sprzedawcami, oglądałem, jechałem. Imo to miny i mam prawo da takiej opnii. Każdy i tak wystawi swoją ocenę. A jakbyś chociaż poświęcił 10 min. na ogarnięcie allegro/oto-moto, to byś wiedział, że te modele chodzą w takich właśnie cenach, więc ich stan jest "dziwny".

Pozdrawiam Cię serdecznie :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tym samym: wracamy w tym wątku do omawiania motocykli sprzedawanych jako "bezwypadkowe", które bynajmniej takimi nie są

jsz

hmmm. widzę że zareagowałeś dość stanowczo, nawet na czerwono, działam Ci na nerwy?

co to znaczy, że nastepny mój post zostanie usunięty, czy dostanę po uszach?

ciekawe czemu niezareagowałeś kiedy kolega o psełdonimie YUBY nazwał mnie gestapowcem.

skoro on może sobie pozwolic na wyzwiska pod moim adresem, bez TWOJEJ reakcji, to ja chyba mogę równiez publicznie nazwać Cie

''wymoderowano :icon_twisted: '' który usuwa kłopotliwe posty wypierając się tego.[korespondencja poprzez PW]

dodam na zakończenie że ww dział forum jest bardzo fajnym pomysłem i rozumiem sens jego istnienia.

co niezmienia mojej opini o tymże dziale, służy on w jakiejś części oczywiście, do zemsty za to że

sprzedający niezgodził się na proponowaną cenę, więc ktoś przejechał pół Polski nadaremnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm. widzę że zareagowałeś dość stanowczo, nawet na czerwono, działam Ci na nerwy?

co to znaczy, że nastepny mój post zostanie usunięty, czy dostanę po uszach?

ciekawe czemu niezareagowałeś kiedy kolega o psełdonimie YUBY nazwał mnie gestapowcem.

skoro on może sobie pozwolic na wyzwiska pod moim adresem, bez TWOJEJ reakcji, to ja chyba mogę równiez publicznie nazwać Cie

''wymoderowano :icon_twisted: '' który usuwa kłopotliwe posty wypierając się tego.[korespondencja poprzez PW]

dodam na zakończenie że ww dział forum jest bardzo fajnym pomysłem i rozumiem sens jego istnienia.

co niezmienia mojej opini o tymże dziale, służy on w jakiejś części oczywiście, do zemsty za to że

sprzedający niezgodził się na proponowaną cenę, więc ktoś przejechał pół Polski nadaremnie.

Chyba faktycznie, ktoś nie kupił od Ciebie motocykla a może nawet zamieścił tu link...

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś, nie wiem o co ci chodzi, ale jest to kolejny wątek w którym czepiasz się jak rzep psiego ogona ludzi, którzy piętnują oszustów sprzedających z grubsza wyklepany złom jako "bezwypadkowe" motocykle. owszem, działasz mi w ten sposób na nerwy - i jak widać nie tylko mnie

 

informacje o picowanych złomach mają oszczędzić ludziom kłopotów po zakupie; wystarczy już, że większość motocykli w ogłoszeniach (zwłaszcza na allegro) ma ukrywaną powypadkową przeszłość. nie podoba się - nie zaglądaj tu. proste jak budowa cepa

EOT

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...