Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga kolejna mina :

http://moto.allegro.pl/item762294354_suzuki_gsxr_750_k8.html

 

Witam.Mam do sprzedania piękną bestyjkę.Moto w idealnym stanie,bez jakichkolwiek uszkodzeń.Kupiony i serwisowany w polskim salonie.Więcej informacji pod nr.tel.0-602-672-911 bądż 0-600-334-719.Zadzwoń,napewno się dogadamy

 

Rzeźba w gównie to mało powiedziane.

Malowany nieprofesjonalnie, porysowana rama, ogranicznik skrętu wbity w ramę, zagnieciona rama od balansera kierownicy po prawej stronie, pokrywy silnika pomalowane.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item750197008_napra...a_r6_pilne.html

 

dajcie mu spokoj, nie kazdy pisze poprawnie ortograficznie, moim zdaniem nie zalezy mu na sprzedazy motocykla !!! chodzi o to jak koles pisze czy chodzi o motor ???

Co za głomb brak słow. Jaki własciciel taki motocykl.

 

pozdro

hhahahaa :D ty widze mądry czlowieku tez nie sprzedawaj motocykla !!!! bo pisac nie umiesz :D hahahha

Edytowane przez stuwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mu spokoj, nie kazdy pisze poprawnie ortograficznie, moim zdaniem nie zalezy mu na sprzedazy motocykla !!! chodzi o to jak koles pisze czy chodzi o motor ???

 

OFFTOP: tak, nie każdy pisze ortograficznie - kretyni na przykład. Bo już półgłówek użyje Firefoxa, który mu poprawi błędy. Sprzedający w treści aukcji sam sobie przeczy. Debil + podejrzane ogłoszenie (nie zależy mu ale mu zależy) + fakt że moto malowane (brak naklejek zadupek, owiewki) = trzymać się od tego z dala.

 

Oryginalna, niebieska R6 z 1999 wygląda tak:

 

http://www.yamaha-motor.gr/designcafe/en/I...cm71-222446.jpg

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne IDEALNE Suzuki. :icon_mrgreen:

 

 

http://www.allegro.pl/item762138118_suzuki...ro_polecam.html

 

Treść:

">>>Witam<<< Mam do sprzedania idealne suzuki GSX 600 F 90r. 87KM.Bardzo dobry stan techniczny i wizualny, wyczyszczone gaźniki, nowe świece,przednia opona, klocki oraz wymieniony olej . Pierwsza rejestracja w kraju 2009-08-17, OC ważne cały rok!!!!!!!!!!! Jedyną wadą jest brak prawego lusterka poza tym wszystko na swoim miejscu. Motor można obejrzeć w Szubinie koło Bydgoszczy. W razie jakiś pytań proszę o kontakt pod nr 783522299 lub na e-maila [email protected] . "

 

 

Szczery opis na podstawie badań organoleptycznych:

 

"Totalny złom nie nadający się do jazdy opis :Bardzo dobry stan techniczny i wizualny niema nic wspólnego ze stanem faktycznym,owiewki malowane klejone na szybko widać już pęknięcia moto po ślizgu na prawą stronę klekoczący rozrząd słychać z daleka ,brak mocy chyba że pomyliłem 5 bieg z jedynką.Ogólnie ładnie wkręcał się na obroty ale jechać to nie chciało z 87 koni 80 już poległo zostało 7 żyjących porażka.......Zapomniałem dodać jechałem po dziurach ale wyczuwalne było ściąganie motorem na prawo na kierze czuć wibracje i jakby stukanie być może klocka nie wiem zrezygnowałem z kupna"

 

:banghead: :banghead:

 

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 fotka to lustrzane odbicie motocykla a nie przekładane lusterko. Zwróćcie uwage na skale prędkościomierza i szybkościomierza. Biegną w odwrotną strone, a czewony przyciks gaszenia motocykla na kierownicy jest z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 fotka to lustrzane odbicie motocykla a nie przekładane lusterko. Zwróćcie uwage na skale prędkościomierza i szybkościomierza. Biegną w odwrotną strone, a czewony przyciks gaszenia motocykla na kierownicy jest z lewej strony.

 

to nie lustrzane odbicie... to poprostu jest anglik... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 fotka to lustrzane odbicie motocykla a nie przekładane lusterko. Zwróćcie uwage na skale prędkościomierza i szybkościomierza. Biegną w odwrotną strone, a czewony przyciks gaszenia motocykla na kierownicy jest z lewej strony.

Dokładnie o tym pisałem;) W ogóle... paździerz jakich mało, ble... :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APRILIA RSV1000

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=787912406

 

 

Koleś przez telefon mówił że niedawno go przywiózł, motocykl demo, 60km przejechane praktycznie nowy i że spadł z jakiejś rampy jak go ładowali. W lipcu byłem w Lublinie oglądać go. Był po niezłym szurnięciu, lagi od spodu przeszlifowane. Praktycznie każdy element uszkodzony i do malowania. Złamana kierownica, ostro zgięty set. Rocznik wg VIN to 2004 a nie 2006. Teraz koleś wystawia ponownie i pic wali że sprawdzał na jakimś torze. Motocykl ma za sobą bardzo dziwną historie i to jest pewne. Ma założone nowe opony jeszcze z kolcami a do tego licznik jest nie od niego bo wcześniejszy uległ zniszczeniu. Tarcze wyglądają jakby nigdy nie miały styczności z klockami.

 

Nie mówię nie dla niego. Zastanawia mnie tylko dlaczego ktoś tak konsekwentnie kłamie.

 

i ten opis "najważniejszy jest kontrolowany poślizg tylnego koła" :-))))

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest nieużywany prawie wcale. Trafił nowy do salonu, ktoś wziął na demo, troszkię za mocno odkręcił i koniec motóra było. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APRILIA RSV1000

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=787912406

Koleś przez telefon mówił że niedawno go przywiózł, motocykl demo, 60km przejechane praktycznie nowy i że spadł z jakiejś rampy jak go ładowali. W lipcu byłem w Lublinie oglądać go. Był po niezłym szurnięciu, lagi od spodu przeszlifowane. Praktycznie każdy element uszkodzony i do malowania. Złamana kierownica, ostro zgięty set. Rocznik wg VIN to 2004 a nie 2006. Teraz koleś wystawia ponownie i pic wali że sprawdzał na jakimś torze. Motocykl ma za sobą bardzo dziwną historie i to jest pewne. Ma założone nowe opony jeszcze z kolcami a do tego licznik jest nie od niego bo wcześniejszy uległ zniszczeniu. Tarcze wyglądają jakby nigdy nie miały styczności z klockami.

 

Nie mówię nie dla niego. Zastanawia mnie tylko dlaczego ktoś tak konsekwentnie kłamie.

 

i ten opis "najważniejszy jest kontrolowany poślizg tylnego koła" :-))))

Może koleś nie kłamie,najpierw zaliczył glebę na torze,potem spadł mu z rampy.Rozbieżność vinu i rocznika może wynikać z roku produkcji i pierwszej rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...