Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo wahacz to nie tylko to dlugie, ale tez to co w glebi, gdzie amorek lapie. Spojrz troche na prawo od amorka tylnego, ponad "stelazem" podnozka. Of korz mowa o fotce numer 5.

 

hmm pewnie macie racje bo juz samo stwierdzenie "100% BEZWYPADKOWY" w odniesieniu do 11 letniego motocykla sportowego moze budzic pewne watpliwosci ;) ale ostatnio gadalem z posiadaczem bandziora rocznik 97 ktory wzmocnil spawami wahacz w swoim motocyklu. Poprzedni zaczal mu pekac i po wymianie postanowil sie w ten sposob zabezpieczyc na przyszlosc. Gosc raczej nie wciskal kitu bo nie bylo rozmowy o sprzedazy. Byl ze swojego sprzetu zadowolony i deklarowal, ze nie zamierza sie z nim rozstawac :)

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bart3q i zbyhu za wyręczenie :notworthy:

 

dokładnie gdzie pokazujecie. najgorsze, że nie wygląda to na profi robotę. pojazd sprowadzony, a na zachodzie konieczność takiej "naprawy" równa sie brak możliwości przejścia przeglądu czy ponownej rejestracji motocykla, więc pewnie kupiony za "grosze". sprzedający nie stracił by wiele gdyby wstawił sprawny z jakiegoś innego rozbitka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naduś

Hornet '00

mina to może za dużo powiedziane, ale piszę gdyby ktoś miał więcej do przejechania niż ja, a sugerował się niezłymi zdjęciami i skromnym opisem.

moto leżało na lewą stronę - dekiel silnika ZESZLIFOWANY (nie przytarty) nawet logo Honda nie widać i mięska na nim mogło zostać niewiele

czacha kopnieta w prawo i na wzmocnienie ze 2 kg maty szklnej i żywicy w niej siedzi,

kierownica lekko też,

chodnica z prawej trzyma się na druciku,

łańcuch koniec naciągu - podobno kupiony za długi i idzie do skrócenia :icon_biggrin:

prawe mocowanie pługa pręży - idzie pęknięcie,

przednia opona bliska wymiany

na wolnych obrotach nierówna praca - czasami - gaźniki do regulacji

wrażenie że słychać łańcuszek rozrządu,

w rzeczywistości dwa odcienie lakieru - pomarańcz metalik i zwykły mat

lewe lusterko od innego pojazdu - dłuższe,

pokaźna dziura w tłumiku - wydostają się spaliny

było też coś co wzbudziło moje największe obawy, że to nie był mały szlif, o który na Hornecie nietrudno, a coś poważniejszego , ale nie byłem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić nie robiąc nawet małej przejażdżki na moto ( zimno, ciemno,mokro,późno itd.)

cena 10000 to kwestia dyskusyjna, na pewno pracy wymaga.

nie wiem czy człowiek jest z forum czy nie, ale opisałem to co zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, w ogóle jako człowiek przyjemna i kontaktowa osoba. no ale nie kupujemy człowieka tylko jego sprzęt :biggrin:

a jeszcze zapomniałem o pękniętym odbłyśniku lampy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie tej Kawy też nie ma nic wspólnego ze wzorcem,moja jest z 95r i ma inne malowanie,jak szukałem mojej to przeryłem wszystkie wzory i kolory i jedno mogę stwierdzić że takiego nie widziałem,do tego naklejki są w dziwnych miejscach.

Może kiedyś doczekamy się przepisów że będzie można gościa podać do sądu za coś takiego :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod tym linkiem gość sprzedaje aprilkę :

http://moto.allegro.pl/item331189872_april..._jak_nowa_.html

 

 

Już w tytule zahwala, że jest "jak nowa" !!!

 

w tekście czytamy :

"...Stan IDEALNY jak nowy !!!..." :clap:

 

 

 

 

niestety, już chwilę później dowiadujemy się że :

"...Motocykl jest bardzo lekko przetarty z lewej strony co widać na fotkach ..." :crossy:

 

 

 

nie jest to oczywiście jakaś ewidentna "mina" ale takie prezentowanie tematu jest kuriozalne :biggrin:

 

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...