Skocz do zawartości

zakończenie sezonu?? - Otwarcie sezonu??


Brylu 1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziś przejechałem sobie jakieś 60 km i...-jest zimno już strasznie na motor i zmarzłem pomimo skórzanej kurtki i skórzanych rękawic fakt że w ręce zimno mi nie było ale plecy klatka i stopy to szok,zgodze sie z tym że nieprawidłowe ubranie to jeden z czynników,ale nasz sezon 2007 już chyba niedługo będzie trezba zakończyć :/ najgorsze że oblałem prawko i w tym roku legalnie już chyba nie pośmigam.macie jakieś koncepcje na zakończenie sezonu czy jeszcze sobie nie zaprzątacie tym głowy??

Edytowane przez Piotrek

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie o tym nie mysle jezdze do ostatniego dnia pazdziernika,

a pozniej odstawiam :icon_mrgreen: (obojetnie jaka bedzie pogoda),

poniewaz mam zarejestrowane moto sezonowo,od marca do pazdziernika.

Wiec sezon dla mnie w pelni(bynajmniej teoretycznie) :biggrin:

Edytowane przez kriszx-6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh. proszę koleżeństwa.......

 

My tu jutro o 8:00 z samego rańca lecimy na wycieczkę ponad 600km w jedną stronę a powrót w poniedziałek - a wy tu o końcu sezonu????

 

Co to do cholery za wymiękanie?????

 

Lepiej dołączć do naszej grupy i dalej na weekend do Pragi :icon_razz:

 

Z Warszawy startujemy o 8:30 - międzylądowanie we Wrocławiu i wyjazd z Wrocławia o 15:30.

 

Kto chętny na wyjazd / i nie wymięka z powodu temperatury/- ZAPRASZAMY :flesje:

Edytowane przez vigaCMHQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś przejechałem sobie jakieś 60 km i...-jest zimno już strasznie na motor i zmarzłem pomimo skórzanej kurtki i skórzanych rękawic fakt że w ręce zimno mi nie było ale plecy klatka i stopy to szok,zgodze sie z tym że nieprawidłowe ubranie to jeden z czynników,ale nasz sezon 2007 już chyba niedługo będzie trezba zakończyć :/ najgorsze że oblałem prawko i w tym roku legalnie już chyba nie pośmigam.macie jakieś koncepcje na zakończenie sezonu czy jeszcze sobie nie zaprzątacie tym głowy??

 

miejsce troche inne niz opole, ale dopiero podpialem podpinke pod kurtke, pod spodnie jeszcze nie, a w wrzesniu jeszcze duzo slonecznych dni sie zapowiada. Prawda, ze gorale zapowiadaja dluga mrozna zima, ale jeszcze nie teraz :icon_question:

Edytowane przez Marcin SF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...