Skocz do zawartości

Czyszczenie tłoka do połysku


Sadriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wyczyścić używany tłok z nagaru i brudu tak do połysku, tłok ma być piękny i robić za dekoracje więc nie musi być zachowana jego użyteczność. I teraz pytanie, czym w warunkach domowych to zrobić? Chodzi też o to by sie nie namordować za dużo :biggrin:

Edytowane przez Sadriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papier ścierny, potem drobniejszy papier ścierny, potem jeszcze drobniejszy papier ścierny, potem wodny papier ścierny, na koniec szmatka i pasta polerska, i ło :clap:

 

ps: gradacje tak pokolei ok 100, 200, 800, 1500... na koniec pasta polerska lekkościerna... tylko nie woskująca! ;)

 

powodzenia... chociaż ja mam na półce jako popielniczkę tłok od WSK 175 ze starych magazynów prl jeszcze, który kupiłem kiedyś z kartonem nowych części od 80 letniego dziadka... ten tłoczek to dopiero cudo, jeśli chodzi o ozdobę :flesje:

Edytowane przez Lysy5g1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papier ścierny, potem drobniejszy papier ścierny, potem jeszcze drobniejszy papier ścierny, potem wodny papier ścierny, na koniec szmatka i pasta polerska, i ło :D

 

ps: gradacje tak pokolei ok 100, 200, 800, 1500... na koniec pasta polerska lekkościerna... tylko nie woskująca! :flesje:

 

powodzenia... chociaż ja mam na półce jako popielniczkę tłok od WSK 175 ze starych magazynów prl jeszcze, który kupiłem kiedyś z kartonem nowych części od 80 letniego dziadka... ten tłoczek to dopiero cudo, jeśli chodzi o ozdobę :biggrin:

 

Po co zaczynać od 100.. Tłok starczy jak 500 objedzie bo nie będzie wiekszych wżerów..no chyba, że będa.. a reszta jak dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio czyściłem w aucie część pordzewiałej tarczy to której felga przylega , oczywiście wiertarką , krążek ścierusa 1200 wyczyścił tarcze prawie na lustro :buttrock:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...