Skocz do zawartości

sie chwale sie, a co!


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.bikepics.com/members/thefex/95400lc4/ nowy nabytek :rolleyes:

kupiony od kumpla, Zoltecka z forum.

 

do zrobienia mam lozysko kosza sprzeglowego i czeka mnie wymiana lancuszka rozrzadu.

ktos wie skad zamowic lancuszek? bo oczywiscie biore D.I.D.

 

kanape tez mam do zszycia badz wymiany porwanej czesci obicia.. to dzieki mnie to rozdarcie w ogole powstalo, gdy na jednym z wypadow Pawel przewrocil sie KTMem prosto na srube od przedniego kola mojego KLRa :bigrazz:

 

oponki terenowe juz leza w garazu, nic tylko zakladac i smigac

 

KLRa na razie nie sprzedaje, powiedzmy ze zostaje w rodzinie (odstepuje go chwilowo mojemu prawie 30-letniemu bratu)

 

moze ktos cos powie ciekawego odnosnie tego motocykla?

 

 

p.s.

co ile zmienia sie mikrofiltr oleju?

bo Zolteczek zmienial co kazda zmiane oleju, ale mowi ze to nie jest konieczne.

standardowo zwykly filtr zmienia sie co 2 zmiany oleju, a podobno mikrofiltr jeszcze rzadziej...?

jak to jest?

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie nie mam a raczej miałem ten motocykl przez 2 sezony a jazda hmm nie wiem jak sie lata jakimis exc ale do dr to nie ma porownania zawias, moc itd miodzio

wazne ze poszedł w dobre rece

 

p.s mowiłem ze bedziesz musiał zrobic ta kanape ale nie wiedziałem tylko kiedy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma reczny dekomprestator, ale i bez niego nie mam problemow z odpaleniem (KLR dal mi szkole z odpalania).

odpalam go prawa noga stojac obok, ale pewnie niedlugo sie naucze i lewą.

dalem 6900 srebrniaków

 

edit:

o cholera.. nie zauwazylem nowego dzialu na forum sluzacego tylko i wylacznie do chwalenia sie :biggrin:

dobrze ze bana nie dostalem :icon_mrgreen:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie zagoscił golfik(auto potrzebne do studniowania) a pozna wiosna /latem hmm

mam 2 typy albo jak kolega thefex napisał XR 650R albo jakiegos enduro 2T 250 no moze cross wszystko jeszcze sie zobaczy ma w sumie 2 typy albo Husqwarne WR250 moze wiecej albo KTM EXC 250albo i wiecej

ewentualnie cross 250 jakas YZ albo cos w podobie ale szkoda mi mojego prawa jazdy kategorii A wiec wole cos legalnego

 

w głowie mam cygański za*eb :lalag:

troche brakuje mi juz mojego kata... :cool:

 

a co do kopania lewa noga to sie nauczyłe ale do tego niestety trzeba sie troche wczuc w dekompresator dobrze ustawiony kopniak i dekompres umozliwia start silnika za pomoca mniejszej siły lewej nogi

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...