Skocz do zawartości

pierwsza pomoc: szkolenia w krakowie


jeszua
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bry,

 

jak patrzyłem na forum, to pojawiają się pytania o szkolenia w zakresie pierwszej pomocy. czasami, bo jesteśmy dziwni i zazwyczaj nas to mało interesuje :bigrazz:

 

dziś byłem na jednym, organizowanym i prowadzonym przez krakowskie stowarzyszenie rafael, a właściwie grupę r2 czyli ratowników motocyklowych (http://www.stowarzyszenierafael.pl/r2.html). kurs był elementarny, bezpłatny, otwarty dla wszystkich chętnych. trwa kilka godzin

 

i teraz: kursy prowadzone są cyklicznie, ALE informacja o nich - jak się dopytałem - raczej jest skromna. stąd padła moja propozycja rozreklamowania między innymi na naszym forum. będę w kontakcie z r2, aby choć w ten skromny sposób przyczynić się do propagowania ratującej życie wiedzy :)

 

osoby zainteresowane mogą się tu wpisywać, bądź po prostu zaglądać: będę informował o kolejnych terminach, w miarę jak się będą pojawiały. stowarzyszenie obiecuje zwiększenie częstotliwości w okresie zimowym :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dałem w innym miejscu, ale tu powtórzę, może mnie admin nie zabije:)

 

Zapraszamy wszystkich na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, które odbędize się 6 października w Krakowie

zapisy: 012 418 23 33 // 0501 704 989

 

www.rkwadrat.pl

 

zapisy w godzinach 9-15 na numerze stacjonarnym, od 15-17 na numerze komórkowym, zapraszam

Edytowane przez smok25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...