Skocz do zawartości

Formula 1


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

W wiadomosciach slyszalem, ze Alonso jest zamieszany w przekazanie jakiejs bazy danych ( szpiegowstwo przemyslowe ) Ferrari na kozysc Mercedes - McLaren'a. W przypadku potwierdzenia mowa jest o nawet usunieciu Mc Larena z Formuly 1. Czy do tego dojdzie czas pokaze.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248769,1605264,wiadomosc.html -> no to pozamiatane, Alonso mi nie szkoda absolutnie, bo gosc zachowuje sie jak maly dzieciak, kazda stresowa sytuacja wywoluje u niego histerie, moze taki kop buciorem rzeczywistosci w jaja troche go utemperuje, Hamilton jest mlody, ma talent, ale zbyt latwo mu poszlo, w zasadzie Ron poprowadzil go za raczke od kartow az po najwyzsze pudlo w f1, jeszcze zdazy zamieszac w stawce, najbarziej mi zal tej calej machiny skladajacej sie niestety z ludzi, setek a nawet tysiecy, ktorzy pracowali na sukces dwoch kierowcow a teraz wiekszosc moze stracic prace :/ niezly syf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz zmienili tresc artykulu, wczesniej bylo napisane, ze wykluczony zostal zespol wraz z kierowcami i ze odebrano im punkty, tak jakby wogole mclarena nie bylo w tym sezonie, ponadto wykluczono ich z nastepnego sezonu, teraz pisza ze punkty odebrano w klasyfikacji zespolowej ale kierowcom juz nie i ze zespol moze startowac w przyszlym sezonie... pewnie jeszcze troche czasu minie zanim wszystko bedzie pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem informacji na zagranicznych stronach. Tam jest jasno napisane, że są po prostu odebrane punkty zespołu McLaren'a i mają zapłacić 100 mln dolarów kary. Jeszcze nie wiadomo tylko - przynajmniej do teraz nie słyszałem - do kiedy taka sytuacja 'prawie wykluczenia' będzie trwała. Podobno to nie tylko ma być ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla bzdura, jak dla mnie powinno sie wykluczyc caly zespol w tym sezonie wraz z kierowcami, przeciez i kierowcy i zespol zdobywajac punkty kozystaja z tych samych bolidow, a ewidentnie widac roznice w rezultatach osiaganych przez maclarena w pierwszysch kilku wyscigach i pozniejszej czesci sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla bzdura, jak dla mnie powinno sie wykluczyc caly zespol w tym sezonie wraz z kierowcami, przeciez i kierowcy i zespol zdobywajac punkty kozystaja z tych samych bolidow, a ewidentnie widac roznice w rezultatach osiaganych przez maclarena w pierwszysch kilku wyscigach i pozniejszej czesci sezonu

 

Masz rację. Nie wiem czemu akurat tak FIA podeszła do tej sprawy. Dla mnie wykluczenie zespołu to wykluczenie. Dla mnie kuriozalną sytuacją jest także fakt, że teraz zespół McLarena będzie musiał udowadniać FIA, że rozwiązania, które są w ich bolidzie nie pochodzą od Ferrari.

 

Patrząc na całą sytuację trochę z boku można powiedzieć, że dzięki takiej a nie innej decyzji FIA kilku kierowców innych teamów pozostaje na swoich posadach... m.in. Kubica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kare zaplaca akcjonariusze koncernu Mercedes - Benz albo dodrukuja akcje ktore sprzedadza. Inna sprawa moze byc totalne wycofanie sie z wyscigow formuly 1. Nikt ich praktycznie do zaplacenia tej kary zmusic nie moze. Zobaczymy co bedzie dalej.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...