Skocz do zawartości

Opolscy endurowcy!


Mr.Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej koledzy i kiedy przyjdzie ta odwilż już by się polatało bo juz mnie nudzą te filmiki z YouTube :biggrin:

Moza w sezonie jakiś wspólny wypad zmontować :bigrazz:

Sa jakieś chłopaki albo dziewczyny z Olesna na crossach :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie,

 

Proponuje ( mam brak polskich znakow ) - polatac na trasie Stare Olesno ( Anpol ) zbiorka tak o 11-tej sobota 21-go marca docelowo np. Srebrne Jesioro ( Osowiec) jak bedzie za malo to ewentualnie dodatkowo Turawa. Gwarantuje fajne tereny i malo asfaltow. Jak kto na fullcross to bankowe 2-gie tankowanie. Kolego Mr.Maciek liczymy na Twoja obecnosc - w koncu dzieli nas taka mala odleglosc i moze w koncu sie poznamy.

Ekipa z Kluczborka to okolo 4 do 5 maszyn + Olesno ma byc 1 szt. Jak cos dzwoncie od piatku tak od 17-tej tel 667684464 - do zobacyenia w sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Proponuje ( mam brak polskich znakow ) - polatac na trasie Stare Olesno ( Anpol ) zbiorka tak o 11-tej sobota 21-go marca docelowo np. Srebrne Jesioro ( Osowiec) jak bedzie za malo to ewentualnie dodatkowo Turawa. Gwarantuje fajne tereny i malo asfaltow. Jak kto na fullcross to bankowe 2-gie tankowanie. Kolego Mr.Maciek liczymy na Twoja obecnosc - w koncu dzieli nas taka mala odleglosc i moze w koncu sie poznamy.

Ekipa z Kluczborka to okolo 4 do 5 maszyn + Olesno ma byc 1 szt. Jak cos dzwoncie od piatku tak od 17-tej tel 667684464 - do zobacyenia w sobote.

 

Hey. Czy my się już kiedyś czasem nie widzieliśmy? Konkretnie chodzi mi o ten amatorski tor koło Kluczborka (przy drodze na Olesno, za stacją benzynową)? Wtedy chyba byłem jeszcze na Aprili RX125, albo autem podjechałem. Byłem tam kilka razy z moim kumplem Marcinem(również Aprilia RX125). Jakie maszyny u was latają w ekipie? Ekipa stała czy różnie bywa?

pzdr

p.s.

Jednak nie ma szans żebym pojawił sie w tą sobotę ;/ do domu wracam około południa i muszę opony zmienić bo stare kostki już trochę zmęczone. Przyszły weekend też raczej średnio bo będę wracać do domu również w sobotę... Gdybym jeszcze jakoś rano wracał a ja dopiero o 10.40 jestem w domu więc w 20min nie dam rady się wyrobić... Chyba że w przyszły weekend latanie tak od 13 i może u mnie(nie mam busa ani przyczepki, a kumple jeszcze kończą przygotowania maszyn)?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi ! jak wracałeś z Marcinem z Winowa około jesieni 2008 to ten gość na cr125 to mła. Oprócz Marcina na Aprilce nikogo wcześniej nie widziałem - więc na moto się nie poznaliśmy. Co do wspólnego latania to ustawmy się w takim razie za tydzień. Podaj mi swój nr tel. to zadzwonię około czwartku. Chętnie zrobimy przeprawę do Paraszki / jeszcze nas tam nie było. Co do ekipy to jest 1/ YZF 450 2/ YZF 250 3/ CRF 250 4/ YZF 400 5/ CRF 450 6/ KTM 2T 125 hard enduro - nie pamiętam oznaczenia i tyle z podstawowego składu. Nad dochodzącymi się nie rozpisuję bo dochodzą. No i tyle. Pozdrawiam - SR ( Bassior1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hey. Sprzedaję swojego KTM lc4 400. Tutaj link do aukcji: http://www.moto.allegro.pl/item615068329_k..._klx_dr_xr.html

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany albo ktoś ze znajomych szuka enduro to polecam! Więcej info w linku. Jeszcze więcej przez PW, mail lub tel albo na miejscu :)

 

Pozdrawiam, Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam. Odkopuję temat ponieważ przesiadlem się z szosowych motocykli na terenowe a konkretnie na fulla. Pytanie dalej jeździcie koledzy z postów wyżej?

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przemek96 mnie osobiście 7 lat nie było na forum. Bo kiedyś to nawet w począ5kowych trofeach jestem jeszcze na bandicie. I co z nasym modem Piotrkiem?

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niedziele umawiają sie chłopaki z Kędzierzyna i okolic i latają w okolicach Anki .5-6 maszyn.Wiem od mojego mechanika który tez z nimi jeździ .Yamaszki 250 2ti 4t jedna 450 , drz 400 Yamaha xt600 innych nie znam . Planuje zakup xt 600 i sie dołączyć , tylko nie wiem czy dam rade sie ogarnąć za nimi :blink:

Edytowane przez skilos

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niedziele umawiają sie chłopaki z Kędzierzyna i okolic i latają w okolicach Anki .5-6 maszyn.Wiem od mojego mechanika który tez z nimi jeździ .Yamaszki 250 2ti 4t jedna 450 , drz 400 Yamaha xt600 innych nie znam . Planuje zakup xt 600 i sie dołączyć , tylko nie wiem czy dam rade sie ogarnąć za nimi :blink:

Pewnie, że byś ogarnął :) moi kumple też z nimi jeżdżą i często lecą sobie z KK na taki prowizoryczny tor do Chechła, niedaleko A4. Mega dobra zabawa :)

Nigdy nie jest za późno, żeby coś zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...