Skocz do zawartości

Opolscy endurowcy!


Mr.Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli będziecie oragnizaować wspólny wypad na wiosnę to ja sie pisze niedługo przyjedzie moto i można będzie się pobujać. Znacie jeszcze jakieś miejsca do pojeżdzenia w okolicach opola, oprócz poligonu w winowie bo go chuba każdy zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

W przyszłą sobotę lecimy ze znajomymi w trasę po okolicy (od Suchego Boru do Suchego Boru, m.in. przez Rozwadzę i Górę Świętej Anny - non stop lasy i teren jakiś). Jeżeli ktoś chętny to niech da znać, wyjeżdżamy raczej z rana ze Strzelec,a powrót zależnie od chęci - trasa jest na cały dzień ~130km.

 

Pozdro :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj sprzęta i się umówimy na jakiś grubszy wypad :bigrazz:

Że cięzko o coś w dobrym stanie to ja wiem aż za dobrze niestety..

 

U mnie ekipa małoliczna i niestabilna niestety :/

W ciężkim terenie na ogół latam sam,bo tak to np w sobote jadą ze mną dwie afryki + dominator 350. Kilka osób planuje zakup to może na wiosne/lato będzie u mnie więcej osób.

 

Pozdro :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po srodku raczej nie znam terenow :/ Moze siedzi tu ktos z jakiegos innego miejsca opolskiego i znac cos fajnego ?

U Ciebie jest jakas ekipa do latania ? I masz jakies fajne tereny w okolicy ? Bo ode mnie to w zasadzie wszedzie trzeba dojechac,zeby fajnie polatac. W okolicy tylko kilka fajnych miejsc jest. W tym roku niby szybko ma sie ocieplic to mysle,ze szybko bedzie pogoda,zeby sie zgadac na latanie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak rozumiesz fajne tereny do latania? Tzn czego oczekujesz? Ekipa hmm, no to tak: ja jestem, CRASH z tego forum na DR350, kumpel na Aprili RX125 oraz jest ekipa z Kluczborka ale oni głównie śmigają po torze chociaż też robią takie wypady w teren, przeprawówki. To jak z tym terenem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie! Odezwijcie się coś! Maszyny gotowe do sezonu? Nie zapomnieliście jak się lata? :icon_mrgreen: Kto z forum, z województwa opolskiego, lata na enduro niech się odezwie ;)

P.S.

Sorry za post pod postem

Edytowane przez Mr.Maciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajne tereny to takie,zeby po prostu byla frajda jakas z latania po nich :D

Moja maszyna nawet nie zapadla w sen zimowy,wiec w zasadzie gotowa caly czas do latania. Bym mial transport to bym wpadl tam do was, ale raczej ciezko z tym bedzie poki co :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...