Skocz do zawartości

Branie XX za morde


sitars
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podobnie jest na czeskich winklach. tez tak latamy :biggrin:

:icon_mrgreen: ;)

takie ciezkie moto super saieprowadzi potakich winklach .gorzej z pokonywaniem tzw. agrawek :eek: ale tu pomaga moc i przyspieszenie z kolei na wyjsciu. :icon_mrgreen:

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to sie mowi"Nie sila a technika sie liczy" :flesje:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczescie [a moze nieszczescie?] mam blisko do czech. a tam sa takie trasy ze hoho .wystarczy przez paczkow pojechac w strone bruntala ,a potem kierowac sie na sumperk[np.] i dalej potem mozna wjechac do polski przez 2 przejscia do wyboru. i tedy i tedy moc wrazen gwarantowana. po samych czechach robimy ok 150-200 km [same winkle prawie] a potem w polsce na puchaczowke tez jest fajna droga i zakrety super. ale ostatnio tamtedy jechalem i na zjezdzie do czarnej gory na wszystkich wirazach jakies auta pozrywaly nawierzchnie na poboczu[rajd byl jakis? czy co?] i bylo b. niebezpiecznie. oczywiscie potem mozna do biker choice'a na kawe skoczyc-odpoczac i dalej przez ladek do klodzka i 8 w polske... do domu

pozdrawiam i polecam.

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczescie [a moze nieszczescie?] mam blisko do czech. a tam sa takie trasy ze hoho

Ja też mam blisko do Czech i też z tego korzystam :D

Polecam trasy z Jakuszyc - Harrachva w kierunku Tanvaldu oraz w kierunku Vichvej.

Super trasa jest też od przełęczy Okraj - Mala Upa do Svobody.

Po naszej stronie super-winklowy jest podjazd na Okraj - polecam i zapraszam w te strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...