Skocz do zawartości

Impreza w Modlinie


pietroni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś będzie zainteresowany, szykuje się fajna imprezka, co roku jest coraz więcej osób na poprzedniej imprezie było sporo zaprzęgów i weteranów oczywiście inne sprzęty też mile widziane bufet z kiełbaskami i browarem czynny a i pozwiedzać jest co.

 

http://twierdzamodlin.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnies ie zapowiada. Mieszkam niedaleko Modlina (po drodze z Warszawy).

Niestety nie mam jeszcze własnego moto,a chętnie bym się zabrała jako plecaczek z kimś kto będzie jechał. Czy ktoś jadąc z Warszawy może mnie zabrać z Wieliszewa do Modlina?? Szczegóły jak dojechać mogę podać dla chętnej osoby. Mam własny kask :)

Pozdrawiam

Kate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnies ie zapowiada. Mieszkam niedaleko Modlina (po drodze z Warszawy).

Niestety nie mam jeszcze własnego moto,a chętnie bym się zabrała jako plecaczek z kimś kto będzie jechał. Czy ktoś jadąc z Warszawy może mnie zabrać z Wieliszewa do Modlina?? Szczegóły jak dojechać mogę podać dla chętnej osoby. Mam własny kask :crossy:

Pozdrawiam

Kate

 

Spoko, ja mogę cię zabrać, moja suza chyba nie będzie zazdrosna ;) impezka jest w niedzielę ?, mogę tam wyskoczyć w godz. 11.00-15.00, więc ...

 

pozdr.

Pit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też dam się przekonać do imrezy. Jeśli ustalicie godzine spotkania w tym McDonaldzie to chętnie się tam pojawię. Na swojej suzie tez mam miejsce na plecaczek... niestety za mało doświadczenia by wozić takowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MC Donalds będzie chyba dobrym punktem startu dla wszystkich. Ja zacznę z Grochowa... Jeśli w ogóle będę się wybierał do Modlina, to na "starcie" zjawię się o 10.00. Zaczekam 15 min. przy kawie :icon_exclaim: Jeśli będzie trzeba, to pomgę zabrać plecaczka. Tylko żeby nie padało... Czy jest na forum jakiś kompetentny zaklinacz deszczu? Niech no zaklnie odpowiednio :banghead:

 

R.

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja mogę cię zabrać, moja suza chyba nie będzie zazdrosna ;) impezka jest w niedzielę ?, mogę tam wyskoczyć w godz. 11.00-15.00, więc ...

 

pozdr.

Pit

 

 

Dziękuję, chętnie skorzystam :icon_mrgreen:

Nie wiem czy wszyscy będziecie jechali przez Wieliszew czy nie (w sumie jest kilka mozliwosci, ale przez Wieliszew jest po drodze nie na wszystkich trasach). Jadąc prze łomianki nie przejeżdża sie przez Wieliszew, wiec daj znać którą trasą jedziecie/jedziesz. Jesli np. będziesz jechał przez Nieporęt to na dużym rondzie za Nieporętem (tym na mazury, przed Zegrzem) trzeba jechać na Nowy Dwór czyli prosto. PIerwsza miejscowość za rondem to Wieliszew. Cały czas jadąc główną drogą po prawej trzeba minąć kościół i potem na zakręcie jest cmentarz. Pasowało by mi przed cmentarzem (na cmentarzu jest taka wysoka kaplica z napisem "żona mężowi") Trudno nie trafić :) Tam jest taki mały parking.

Skoro mamy być na 11.00 w Modlinie na zwiedzniu to proponuję spotkanie o 10.40 przy cmentarzu. Może być?? Kask wezmę ze sobą.

Edytowane przez Kate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...