Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj chyba w ten weekend nie uda nam sie :D :) :D sponiewierać, noo chyba, że Panowie wybierający się na tor postanowią dzień wcześniej uraczyć się pewną porcją %% na odwagę lub postanowią opić udany wyjazd po powrocie.

 

Sam chętnie wybrałbym sie do Lublina... o ile ktoś jest w stanie poratować mnie przekładką sprzęgła nr 8 o grubości 2.3 mm :eek: .. proszę :clap:

 

Wstępnie ustawka na następny weekend czy może staramy się uratować ten? Osobiście jestem za następnym, jazda do odcięcia :wink: :wink: :wink:

 

BTW foks podobno mamy wspólnego znajomego, niejaki Adamczewski "Mati", mówi Ci to coś?

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba oblać bladego Patryka ;P

 

Popieram :flesje:

 

yhm :biggrin:

niech impre z okazji zkupu bladego Patryk połączy ogniskiem z okazji zakupu radiana Aśkowego :biggrin: :flesje: go :clap:

bedzie MEGA IMPRA :crossy: :wink: :icon_rolleyes:

 

Tylko kedy, kedy ta impra? :biggrin:

P.S. Kurde, Norbik przez tą zmianę avartara ciężko Cię poznać :biggrin:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram :(

Tylko kedy, kedy ta impra? :icon_mrgreen:

 

Wstępnie niby 19.10.2007 w 2oo (http://forum.motocyklistow.pl/oficjalne-oblewanie-motocykla-D-t83298.html)

 

Ale jak to rozwiązać organizacyjnie?? Do 600 ml/os (przyjmijmy że wódki) pijemy za Radiana a później ciągniemy do 1000 za Fajera? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) NORBI JEST TERAZ KILER :crossy:

 

Fidel...Ty cały czas strzelasz.... :lalag:

to mi czasem tez wolno.... chyba, a tłumik seryjny więc inaczej odreagowywuje.. :D

ale to już niedługo :biggrin: jjiiihhaa

 

 

Wstępnie niby 19.10.2007 w 2oo (http://forum.motocyklistow.pl/oficjalne-oblewanie-motocykla-D-t83298.html)

 

Ale jak to rozwiązać organizacyjnie?? Do 600 ml/os (przyjmijmy że wódki) pijemy za Radiana a później ciągniemy do 1000 za Fajera? :wink:

 

heheheheh :)

pomysł zajebisty.... proponowałbym jednak za bladego ciągnąć od początku :buttrock: co by pojemności bike'ów nie zaniżać....

 

pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Jutro z Kazetem jedziemy na pas startowy powecować.

Odległość ok.150km od Wawy.

Pogoda ma być w cyc.

Właśnie zdecydowaliśmy przy flaszce, teraz spadamy do Lemona więc jakby co to na kom bo z netem może być ciężko. Start w południe.

 

 

Całusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mendy, a do lemona nie zapraszają, można by z Patrykiem oblać litra :icon_mrgreen:

Ej, ejbidżi, co Ty na to by jutro tzn w Sobotę wieczorem coś wychylić ? Może Karol wreszcie by odkupił nam te piwka... Ja to chyba nie piszę się na jakś grubu klubing bo jestem nie w formie, ale można by symbolicznie coś zrobić ;)

KaZet ofkorz też mile widziany, a o Patryku (którego litra byśmy opijali) nie trzeba wspominać chyba ;)

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mendy, a do lemona nie zapraszają, można by z Patrykiem oblać litra ;)

Ej, ejbidżi, co Ty na to by jutro tzn w Sobotę wieczorem coś wychylić ? Może Karol wreszcie by odkupił nam te piwka... Ja to chyba nie piszę się na jakś grubu klubing bo jestem nie w formie, ale można by symbolicznie coś zrobić :lalag:

KaZet ofkorz też mile widziany, a o Patryku (którego litra byśmy opijali) nie trzeba wspominać chyba :smile:

 

Ten Lemon tak po sąsiedzku więc wyszło nagle... natomiast sobota ma być pogodna więc propozycja fajnego wypadu nadal aktualna.. jeżeli ktoś jest chętny zapraszamy.. dzwońcie na 5 14 14 54 54 ABG się nie obrazi jak obudzicie.. wstępnie dogadaliśmy się na 12 - 13 trzeba łapać każda chwilę możliwą do jazdy :D

 

foks Tenk ju for invitejszon.. BTW nie wiem czy dzisiaj nie opiliśmy przez pomyłkę jakiegoś Drag Stara 1300 :)

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciało Ci się jeszcze po powrocie wbijać na forum i wypowiadać się w tylu tematach? Szacun :icon_evil:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mendy, a do lemona nie zapraszają, można by z Patrykiem oblać litra :lalag:

Ej, ejbidżi, co Ty na to by jutro tzn w Sobotę wieczorem coś wychylić ? Może Karol wreszcie by odkupił nam te piwka... Ja to chyba nie piszę się na jakś grubu klubing bo jestem nie w formie, ale można by symbolicznie coś zrobić ;)

KaZet ofkorz też mile widziany, a o Patryku (którego litra byśmy opijali) nie trzeba wspominać chyba ;)

 

 

Jak się jakiś termin wyklaruje to dawać halo, tylko z wyprzedzeniem przynajmniej kilku dni, bo tak to my nigdy nie wychylimy :icon_mrgreen: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...