Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przejażdżka po mieście i nie tylko udana mam nadzieję że wszyscy dotarli do domów ja w drodze powrotnej zarobiłem 300zł od niebieskich wiadomo za co

poniżej zdjęcie terrorystów na postoju w Radzyminie

http://img205.imageshack.us/my.php?image=spotcbr001ks1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL - chopy! co wy z tymi trzema stowkami!? Nie macie na co kasy wydawac? ehhhh...

(gdyby grupa sie sformalizowala, to bysmy pewnie mieli skladki na takie 'okazje' :icon_razz: )

 

ABG :icon_razz: zes sie kurde ustawil do fotki :) , jak mowilem "odwroc sie i usmiechni", to nie mialem na mysli "i przyokazji zaslon moja paskudna gebe" :)

 

tak czy inaczej - dzieki za wspolna akcje terrorystyczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABG :crossy: zes sie kurde ustawil do fotki :biggrin: , jak mowilem "odwroc sie i usmiechni", to nie mialem na mysli "i przyokazji zaslon moja paskudna gebe" :wink:

 

 

Tak czekałem kiedy się o to dojebiesz :wink:

 

Sorry, nie miałem pojęcia, że ptaszek leci :biggrin:

 

Terrorysta to był z nami tylko jeden. Heheheh, na tym ostatnim Orlenie poszedłem płacić gdy Wy odjeżdżaliście. Ktoś zaczął katować wydech i obsługa mówi do mnie, że hałasu narobiliśmy itd. ale wszystko w bardzo przyjaznym tonie z uśmiechem na twarzy. Na to ja, że mamy tutaj takiego strzelacza co napiernicza non stop, ale patrzę przez okno i Kawa jeszcze nie odpalona, hohoho, więc mówię:

-Strzelacz jeszcze nie odpalił, ale jak odpali to pewnie będzie wesoło.

Wszyscy czekają z niecierpliwością, no i odpalił, a jak zaczął nap**dalać pod wejściem to aż wszyscy przysiedli bo im się nogi w kolanach pouginały, hehehehehhe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Norbik, coś mi się zdaje, że dziś koło 8:00 rano minęliśmy się na Trakcie???

EDIT: Raczej będę bo z KaZetem jadę. Zobaczycie jaką cebrę sobie dziś sprawił :D

 

heh to bardzo , bardzo możliwe. Wtracałem z roboty.... z rańca, nawet chyba widziałem biało-czerwonego kierownika na biało-czerwonym moto :wink: POLSKA BIAŁOCZERWONI!!!!!

 

CBry6 :bigrazz: piękna sztuka, jedyna w swoim rodzaju heh

 

Spotkanie CBR WNT uznaję za udane, a działalność Grupy za otwartą :wink: ...mimo iż bez założyciela Patryka :crossy:

 

PS. Zameldowałem się w domciu kolo północy....bez przygód :)

Ktoś na forum powiedział, że trzeba jeździć szybciej niz 160 kmh to nie łapią :biggrin:

A Strzelacz - strzelał na kazdym z postojów :bigrazz: hehehe Pozdro dla "Fidela" :bigrazz:

 

ehh nie ma to jak

ZATAŃCZYĆ Z DIABŁEM W ŚWIETLE KSIĘŻYCA :biggrin:

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Spotkanie CBR WNT uznaję za udane, a działalność Grupy za otwartą :buttrock: ...mimo iż bez założyciela Patryka :D

 

 

 

 

Nawet nie masz pojęcia jak wkur**a mnie to, że nie mogę polatać! :P

Ale może spotkam się z niektórymi jutro na Motobajzlu, ja będę ok. 12:00.

Pozdro CBR WNT!!! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales dodac do swojej wypowiedzi STRZAL!!... STRZAL!!..... STRZAL!! :crossy:

 

 

Hehehe podczas postoju na światłach niefortunnie zatrzymałem się za castro, oczywiście dał "ognia", myślałem że mi kask razem z makówką spadnie hehe, o stacji Orlenu już nie wspomne :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...