Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dosc gadania !

 

czwartek 13.09.2007 ustawka pod Pub 2oo (ul. Tunelowa 2)

 

godzina 20,30

pogoda ma byc ok http://meteo.icm.edu.pl/ :icon_razz:

 

pisac kto bedzie :icon_razz:

Pierdu pierdu... dosc gadania... W czwartek i tak was zmusze, abyscie zaczeli wlazic na to moje super-hiper-wypasione forum :buttrock:

 

Bede :crossy:

 

Ale jak cos squod zwalisz z pogoda, to bedziesz mi ciuchy suszyl :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z przodu nie mam w ogóle opony, klocki na skończeniu a napęd nawala jak kapiszonowiec ;) Niestety narazie odpadam ze śgmiania, po urlopie mam zapierdziel w robolu więc nie mam kiedy się wyrwać by to wymienić :P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

no nie będziemy ludzi na przejściach rozjeżdżać :clap:

chyba że sami będa pod koła "wlatać" :biggrin:

 

PS. Patryk, a właściwie skąd ten Terror w nazwie???? ;), żeby grozą powiało??? BAD BOYS??? hehehe

 

 

Bo to z założenia ma być uliczny TERROR!! ;) a nie "szkółka niedzielna" :wink:

 

 

Dobra dosc gadania !

 

czwartek 13.09.2007 ustawka pod Pub 2oo (ul. Tunelowa 2)

 

godzina 20,30

pogoda ma byc ok http://meteo.icm.edu.pl/ :P

 

pisac kto bedzie :)

 

 

Jak się uda z tymi j*b***mi papierami to będę na 100%! :icon_biggrin: A jak nie, to sobie chyba kur*a zdjęcia z wakacji pooglądam, żeby się nie wpieniać :icon_mrgreen: W razie czego wychylcie za mnie... "tymbarka" :)

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk.cbr - na kiego grzyba ci papiery? jak cos sie zacznie dziac, to bedziemy cie gesto tlumaczyc :eek:

 

BTW - tak sobie myslalem, ze moze by sie ustawic pod hala Expo - pod 2oo Precle beda sie gapic i dumac jaka to lansownia podjechala :eek:

(chyba, ze tam od razu przeganiaja 'towarzystwo' :wink: )

 

ale co ja tam wiem... ja tu tylko sprzatam :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryk.cbr - na kiego grzyba ci papiery? jak cos sie zacznie dziac, to bedziemy cie gesto tlumaczyc :cool:

 

BTW - tak sobie myslalem, ze moze by sie ustawic pod hala Expo - pod 2oo Precle beda sie gapic i dumac jaka to lansownia podjechala :rolleyes:

(chyba, ze tam od razu przeganiaja 'towarzystwo' :) )

 

ale co ja tam wiem... ja tu tylko sprzatam :banghead:

 

 

:biggrin: Ja nawet blachy nie mam, nie wspominając już o OC :banghead:

BartZX, pod 2oo jest ok! :lalag: Chociaż ja wolę ustawki po "McD Wilanów", bo... mam bliżej ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Gdyby mnie nie było do 20:35 to znaczy, że się ....znaczy uprawiam seks i mogę do 2oo nie dojechać. Jakby ktoś mógł kom podać to w razie czego bym dzwonił.

 

 

P.S. Norbik, coś mi się zdaje, że dziś koło 8:00 rano minęliśmy się na Trakcie???

 

 

EDIT: Raczej będę bo z KaZetem jadę. Zobaczycie jaką cebrę sobie dziś sprawił :icon_twisted:

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie specjaliści.. Wasze CBRki też tak dużo palą?? :icon_mrgreen:

 

ps. mogłem jednak przejechać się nad Zegrze, ok 1,5h straciłem w poszukiwaniu klucza do m-ca gdzie stawiam moto, łaziłem chyba z 10x na trasie z domu do tego m-ca (myślałem że mi wypadł podczas jazdy), a ok 23:30 cudownie odkryłem, że nosze go ze sobą w małej kieszonce w spodniach.

 

Jednym słowem końcówka wieczoru z Panną - nie wyszła, początek począwszy od 2oo - OK :icon_question:

 

Pzdr

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...