Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś zrobiłem sobie w dzień dziecka przelot ekspresowy do Krakowa, colka na rynku, wawel a potem powrót przez jurę krakowsko częstochowską i okoliczne wioski :icon_rolleyes: 720 km nabite!

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, nieźle :biggrin:

Jakiś czas temu zrobiłem z plecaczkiem 600 km w 12 godzin (z 5 godzinną przerwą na Mazurach).

Też było fajnie ( prawda Aniu?:clap: ).

 

Fajerem?

 

Już po 300km jak dla mnie robi się ciężki klimat. Z plecaczkiem oczywiście.

 

Jak tylko zmienię dekiel i crash pada :biggrin: przejedziemy się tam (o ile będą chętni).

 

Pzdr

 

Hehehe, ale slider też przytarty :cool:

 

 

Czy nie masz przypadkiem na myśli miejscówki na Ursusie, niedaleko Larrsona na Wolskiej ? :bigrazz:

 

Nie :P

 

A ja dziś zrobiłem sobie w dzień dziecka przelot ekspresowy do Krakowa, colka na rynku, wawel a potem powrót przez jurę krakowsko częstochowską i okoliczne wioski :bigrazz: 720 km nabite!

 

WoW, kozaczek.pl

Nie spodziewałem się, że ta bardacha tak daleko zajedzie...

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zrobiłem sobie w dzień dziecka przelot ekspresowy do Krakowa, colka na rynku, wawel a potem powrót przez jurę krakowsko częstochowską i okoliczne wioski :biggrin: 720 km nabite!

 

 

No to ładnie! :D Szkoda, że nie dałeś znać, że planujesz taki przelot :)

 

 

Fajerem?

 

Już po 300km jak dla mnie robi się ciężki klimat. Z plecaczkiem oczywiście.

 

 

Nie, nie wtedy jeszcze F4, ale w tym roku nawiniemy kilka takich ekspresowych przelotów bladym! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Waldi powiedz, że nie! Nie wierzę, że nie zareagowałeś! :icon_exclaim:

Napisz na jakim dokładnie to było odcinku.

Rafał, czas namierzyć dziada i skopać mu dupę!!!

 

Szkoda dziadka kuc, ale jak to przebieraniec :biggrin:

 

 

napiszcie koniecznie chlopy gdzie ta miejscowka nawet na pr

 

do tej pory zostaje ta pulawska z naszym dziadkiem...

 

ps. uwaga na zakamuflowanych miskow, dzis kolejengo z naszych zdjeli na torunksiej

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylukaliśmy z ABG fajne miejsce na poćwiczenie pewnych bardzo ważnych kwestii w życiu każdego motocyklisty (możliwe że część z Was już tam była).. pusto, nowy asfalt, cichutko, odludzie. Jak tylko zmienię dekiel i crash pada :) przejedziemy się tam (o ile będą chętni).

 

Pzdr

 

Fajnie nie jak sie jedzie do Cargo przez nowy wiadukt a potem prostaaaa !!! :icon_eek: ewenetualnie od strony Hotelu Gromada i Okecie jadac caly czas prosto wyjezdza sie na nowa piekna droge.

 

Co do dziadka...

 

1.Raczej nie stal i nie rzucal chlebem dla golebi :(

2. Na wysokosci komisariatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wtedy jeszcze F4, ale w tym roku nawiniemy kilka takich ekspresowych przelotów bladym! :)

 

heh

no nie wiem :crossy: , F4 chyba była bardziej "przyjazna" dla plecaczka :wink:

mimo wszystko powodzenia życzę i szerokości :lalag:

 

Fajnie nie jak sie jedzie do Cargo przez nowy wiadukt a potem prostaaaa !!! :D ewenetualnie od strony Hotelu Gromada i Okecie jadac caly czas prosto wyjezdza sie na nowa piekna droge.

 

Co do dziadka...

 

1.Raczej nie stal i nie rzucal chlebem dla golebi ;)

2. Na wysokosci komisariatu

 

może policmajstrom było za głośno i zrobili małą dywersję przebierając kolegę za dziadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW, kozaczek.pl

Nie spodziewałem się, że ta bardacha tak daleko zajedzie...

 

Jak złom pukistukitosuzuki dojechał to czemu honda miała by nie dojechać :D Trzeba było ją przećwiczyć przed wakacyjnymi tripami...

 

Patryk: przy kolejnych tripach damy znać!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie nie jak sie jedzie do Cargo przez nowy wiadukt a potem prostaaaa !!! :D ewenetualnie od strony Hotelu Gromada i Okecie jadac caly czas prosto wyjezdza sie na nowa piekna droge.

 

Fajnie fajnie, ale.. pudło niestety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plecaczek da radę, bo ma duszę i serce motocyklisty :D

 

 

Wiesz, po ostatnich podróżach to się przekonałem, że serce i dusza to lipa, najważniejsze żeby miała, za przeproszeniem, dupę motocyklisty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, po ostatnich podróżach to się przekonałem, że serce i dusza to lipa, najważniejsze żeby miała, za przeproszeniem, dupę motocyklisty :icon_biggrin:

 

 

Zdecydowanie wolę aby miała pupcię motocyklistki :flesje: :flesje:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...