Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok 300 - 400 zł ... zależy od modelu. Myślę, że warto tym bardziej, że nie znalazłem żadnej złej opinii na temat tych spodni.

 

Ja już na początku lutego miałem nadzieje, że nas zima szybko opuściła. A tu zaraz (- 10) i dosypało :evil:

 

Oby marzec był bardziej łaskawszy. :notworthy:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mottowear masz u Tadzia na Wiertniczej - od Ciebie z Sulejówka to blisko a i Tadek dobrze doradzi, sprowadzi model i rozmiar jaki chcesz jak będzie potrzeba - warto tam zajrzeć!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie (i panie :icon_mrgreen: ) dzisiejsza pogoda to naprawde przed smak wiosny :D

..ale ja i tak niestety w domciu a nie na 2oo bo musze wkońcu przesmarować tulejki w amorze centralnym a obiecałem sobie że jak tego nie zrobie to nie wyjde ..bo tak to w ogóle nie przysiąde :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mottowear masz u Tadzia na Wiertniczej - od Ciebie z Sulejówka to blisko a i Tadek dobrze doradzi, sprowadzi model i rozmiar jaki chcesz jak będzie potrzeba - warto tam zajrzeć!

 

 

Dzięki ... Nie omieszkam taj zajrzeć. Sklep nazywa się Motostore ??

 

Pogoda w ci..ę akurat na ławeczkowy browarek :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, motostore.

 

Kurde, pogoda była taka dobra? Ja dziś nie wyszedłem z domu nawet na chwilę :D Kończę chorować więc mnie nie załamujcie...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pogoda w ostatni weekend nie powiem bo w miare lajtowa była więc można się będzie jakoś w najbliższym czasie ustawić jeżeli pogoda dopisze co? :buttrock:

Zapowiadają że do końca marca będzie lipnie, a dopiero początek kwietnia będzie ciepły ponad +10st. Pozostaje cierpliwie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem dzisiaj i było nie powiem w miare :bigrazz:

 

tylko kogo spotkałem to każdy już z zimna do domu biegusiem lub w ogóle nie chciał wyjść z niego, więc co do czego sam jak zwykle latałem :icon_razz: grrr

 

.. pomijając że już jak wracałem do domciu to troche bardziej pizgało - tymbardziej że wybrałem się dzisiaj "lajtowo" i bez kominiary :wink: , a no i sam fakt że jak spod świateł ruszałem przód mi jakoś przypadkowo podniósł się do góry :wink: a wiatr zawiał mocny (w sumie cały dzień wiało ale nie aż tak) że mało na przystanek tramwajowy nie wleciałem tak przechyliło w bok i moto zniosło :icon_rolleyes: :notworthy:

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...