Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z Puławskiej ruszyliśmy w 32 motocykle...

 

Niezła ekipa się zebrała.... szkoda, że mi się z wami nie udało wyruszyć :D

 

Gaga skąd info na temat spotkania ?? Jest jeszcze jakieś forum warszawskie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Puławskiej ruszyliśmy w 32 motocykle...

 

Niezła ekipa się zebrała.... szkoda, że mi się z wami nie udało wyruszyć :icon_mrgreen:

 

Gaga skąd info na temat spotkania ?? Jest jeszcze jakieś forum warszawskie ??

 

są jeszcze fora ogólne motocyklowe - gl, grono ale głównie ustawki są na tel.

 

GL:

http://www.goldenline.pl/forum/motocykle2/.../s/170#11212274

 

na gronie to trzeba mieć konto by coś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza motocyklowa ... ? Ale tylko dla w wtajemniczonych prawda ?? :bigrazz:

 

Ja ostatnio też latałem, ale tylko do pracy i z powrotem, ale niestety czas przesiąść się w auto. :icon_rolleyes:

 

Ps. Gaga możesz mi coś powiedzieć na temat "szklarni motocyklowej" w twojej okolicy ...

Jutro po pracy jadę do nich obejrzeć motorek dla kumpla i się zastanawiam czy w ogóle zawracać sobie głowę bo po rozmowie telefonicznej z jednym z pracowników mam mieszane uczucia ... albo gość nie obeznany w moto albo coś kreci. :evil:

 

Pozdro

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza motocyklowa ... ? Ale tylko dla w wtajemniczonych prawda ?? :bigrazz:

 

Ja ostatnio też latałem, ale tylko do pracy i z powrotem, ale niestety czas przesiąść się w auto. :icon_rolleyes:

 

Ps. Gaga możesz mi coś powiedzieć na temat "szklarni motocyklowej" w twojej okolicy ...

Jutro po pracy jadę do nich obejrzeć motorek dla kumpla i się zastanawiam czy w ogóle zawracać sobie głowę bo po rozmowie telefonicznej z jednym z pracowników mam mieszane uczucia ... albo gość nie obeznany w moto albo coś kreci. :evil:

 

Pozdro

 

 

Gosu

kupiłam od nich swoje moto, serwisują mi i mogę w 100% ich polecić.

Jak będziesz miał jakiś problem możesz się spokojnie na mnie powołać - serwisują moto moich kumpli i są zadowoleni.

 

Przez telefon to mogą drętwo gadać. Najlepiej rozmawiaj z Pawłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią jeszcze polatał, ale po dzisiejszym ranku (mróz na autach) stwierdziłem twardo że nie ruszam się już na moto, trzeba czyścić i czekać do pierwszych plusowych temperatur w nowym roku.

W nowym sezonie może ruszyć CBR'ki i zebrać w większą ekipę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosu

kupiłam od nich swoje moto, serwisują mi i mogę w 100% ich polecić.

Jak będziesz miał jakiś problem możesz się spokojnie na mnie powołać - serwisują moto moich kumpli i są zadowoleni.

 

Przez telefon to mogą drętwo gadać. Najlepiej rozmawiaj z Pawłem.

 

 

Dzięki Gaga to bardzo dobra wiadomość ... :) Co do serwisu jakoś nie mam przekonania do nie firmowych dlatego zawsze korzystałem z Hondy na Grochowskiej, ale może na wiosnę postawie u nich ... się zobaczy

 

A TY swoją Cebrunie już sprzedałaś ??

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...