Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to może w ta środę pod wieczór jakieś wspólne latanie? Np. plac bankowy o 20.00! Czy może wszyscy na urlopach?! :bigrazz:

 

zaraz, zaraz, ja byłem wczoraj :flesje: hehehe

chwilę po 20:00 pod pomnikiem i cisza :icon_mrgreen: :banghead:

 

widzę że to jednak dzisiaj :icon_eek:

powinienem dać radę przyjechać, nawet wcześniej...

Tylik, od razu weź białą szybkę na :banghead: ... i kominiarę :(

znowu będziesz incognito...;P

pozdro

Edytowane przez norbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie :flesje: - dzisiaj było w miare ok, ale traska nie powiem bo pełen spontan, nie wspominając 2 razy pogubienia się połowy ekipy :)

 

Trzeba będzie przy nast. wypadzie ustalić co, jak i gdzie - a przy okazji nr do siebie żeby ktoś nie poleciał na drugi koniec W-wy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie :biggrin: - dzisiaj było w miare ok, ale traska nie powiem bo pełen spontan, nie wspominając 2 razy pogubienia się połowy ekipy :icon_rolleyes:

 

Trzeba będzie przy nast. wypadzie ustalić co, jak i gdzie - a przy okazji nr do siebie żeby ktoś nie poleciał na drugi koniec W-wy :evil:

 

heh

no właśnie, jak w Japonii "jako-tako" te latanie :biggrin:

ale tam.... najważniejsze, że ustawka była, a i nowe twarze poznalem :bigrazz: :crossy:

PS. Dojechałeś do domu :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 13 do 24 jestem na obozie więc lipnia totalna :biggrin: :biggrin: :flesje:

.. a nie powiem bo wczoraj z chłopakami zachęciłeś mnie jeszcze bardziej żeby czym prędzej tam się wybrać - tymbardziej że jest tam około 160 km w jedną stronę (a myślałem że więcej :icon_twisted: )

 

z braku laku pojade chyba po nocy pokatować winkle na Polibudzie i podenerwować tamtejszych mieszkańców żeby dojechać te 2mm wkońcu :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem powiedzieć, że już niestety nie będę terroryzował na CBR :icon_question: Nastąpiła zmiana stajni ale mam nadzieję, że przy wieczornych ustawkach dalej moja obecność przeżyjecie!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem powiedzieć, że już niestety nie będę terroryzował na CBR :) Nastąpiła zmiana stajni ale mam nadzieję, że przy wieczornych ustawkach dalej moja obecność przeżyjecie!

 

przeżyjecie???? :banghead:

 

ustawki?? podbijaj jeśli o to chodzi :(

no chyba, że chodzi o coś w rodzaju "zapierd... albo giń" ;) :bigrazz:

 

PS. Lecisz na Lublinering 23.08 jak będzie pogoda?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałem powiedzieć, że już niestety nie będę terroryzował na CBR :icon_mrgreen: Nastąpiła zmiana stajni ale mam nadzieję, że przy wieczornych ustawkach dalej moja obecność przeżyjecie!

 

 

Spoko! Wszyscy wiemy, że w sercu masz nadal cebrę i kiedyś do niej wrócisz :notworthy: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji, trudno wyjść ze stanu nazywanym gixxer junkies!

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...