Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no było zajebiście, a myslałem że mi ślajdery nie potrzebne , dzieki za pożyczkę Krycha :icon_twisted: wróciłem do domu i zamówiłem już dla siebie :icon_mrgreen: jak przyjda musze je rozdziewiczyć :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre k**** jak opowiesc kryminalna, musialem dopiero sie rozpedzac ze kolor wylukales ;) dalej verve czujesz w przelyku :D bankowo to ja rr tez tam byla i r6 ale zazwyczaj trzymal tyly :D

 

jak bym wiedzial ze to swoi .... :D

 

masz racje swiat jest cholernie maly nie yamaha ?!!!!!!!!!!!!!! :D :D

 

dla wyjaśnienia dodam że zazwyczaj czarna honda rr jedzie daleko przed żółtą CBR Squoda(dlatego każdy widzi jaki kolor i napisy na moto) :biggrin:

tamtej nocy wrzucając 2-jkę chciałem przeczytać jaki smak tymbarka zaraz się rozbije (jabłko-mieta) :clap:

świat jest mały :notworthy: nie Squodzie :crossy:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim!

 

póki nie ochłonąłem to chce się z wami podzielić smutna wiadomością!

 

wróciłem właśnie z Wołomina od swojego magika-mechanika, który mi usprawniał puszkę, po drodze natknąłem się na rozbitą R6, która była zawinięta na barierkach przy szkole w Wołominie na skrzyżowaniu 1-go maja i Poniatowskiej (to info dla znających te okolice). Palant z puszki (Fiat Punto) nie ustąpił pierwszeństwa i niestety koleś z R6 w stanie krytycznym został zabrany po czym zmarł w szpitalu!!

 

Trudno mi w to uwierzyć bo osobiście z nim rozmawiałem w tym warsztacie godzine wczesniej, gdzie na tej R6 podjechał do swojego wujka, który tam pracuje!

 

porobiłem trochę fotek więc jak wydobędę je z komóry to wrzucę dla wszystkich, może ktoś go znał, wiem że miał na imie Paweł i był z Wołomina!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla wyjaśnienia dodam że zazwyczaj czarna honda rr jedzie daleko przed żółtą CBR Squoda(dlatego każdy widzi jaki kolor i napisy na moto) :)

tamtej nocy wrzucając 2-jkę chciałem przeczytać jaki smak tymbarka zaraz się rozbije (jabłko-mieta) :biggrin:

świat jest mały :buttrock: nie Squodzie ;)

pozdr

 

hehe oj maly jest maly :flesje: ps. cos ta rr to chyba nie rr jak moja f4 lyka ja :D

 

yamaha nie wymiekaj wiesz jaki dzis jest plan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...