Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi wyszło w mojej 919'tce - 135.6 km :bigrazz:

 

Spodziewałem się wyniku bliżej 140 km, ale i tak się ciesze że jak na sprzęt z 98' nie mam żadnych dziur i spadku mocy :) ..tylko i tak i tak, do końca nie wiem czy mój sprzęt ma fabrycznie 128, 130 czy 135 kucy bo różne są tego opinie i nie dojdziesz.

 

Koleś z hamowni mnie pocieszył, że jakby miał lepiej olej rozgrzany przed shamowaniem Frani i wymieniony nowy filtr powietrza to z pewnością by było pod te 140 kucyków :biggrin:

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browarek - ty stawiasz :P

 

Witamy, witamy.

 

 

mi na hamowni wyszło 107,5 kucy ( przy 81 watach co daje 110 kucy) czyli mam spadek mocy...

założyłam "nowy" tłumik Leo Vince, filtr w sumie stary ale wyczyszczony i jego stan jest ok. moto zagrzane było...

 

 

ps. widzieliście pannę młodą na CBR-ce??? :P:P:P

 

http://picasaweb.google.pl/GagaCBR/1Maja#

 

pierwsza część zdjęć - Gosu zawitał drugiego dnia a tych zdjęć jeszcze nie mam.

miłego ogladania :P:P:P

Edytowane przez gaga_cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browarek - ty stawiasz :P

 

Witamy, witamy.

mi na hamowni wyszło 107,5 kucy ( przy 81 watach co daje 110 kucy) czyli mam spadek mocy...

założyłam "nowy" tłumik Leo Vince, filtr w sumie stary ale wyczyszczony i jego stan jest ok. moto zagrzane było...

ps. widzieliście pannę młodą na CBR-ce??? :P:P:P

 

http://picasaweb.google.pl/GagaCBR/1Maja#

 

pierwsza część zdjęć - Gosu zawitał drugiego dnia a tych zdjęć jeszcze nie mam.

miłego ogladania :P:P:P

 

Gratulacje Panno Młoda :bigrazz: Szczęścia, zdrowia i miłości życze :icon_mrgreen:

Widziałem Ciebie i Twój moto na dniu BP :crossy: Ja swoją CBR'ą wykręciłem 111,6 kucy jednak ponoć mam jakąś dziurę między 12-13 tys... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję :)

 

mi powiedzieli, że mogę mieć spadek mocy ze względu na zmienione położenie całego wydechu... że Honda założyła dołem a u mnie skręca do góry i się załamuje...jakoś tak mi tłumaczyli...

 

widziałeś moje moto...hm... i jak wrażenia po zmianach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś moje moto...hm... i jak wrażenia po zmianach?

 

nie widziałem przed zmianami, ale tak to prezentuje się b.fajnie i przyznam szczerze, że byłem w lekkim szoku, bo nie koniecznie wygląda jak moto kobiety :biggrin:

a w zasadzie to co skłoniło do takich przeróbek?

ciężko było te gmole zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem przed zmianami, i tez byłem w lekkim szoku jak zobaczyłem kto na tą wsiada na BP. A tak wyglądała wcześniej (CBR'ka oczywiście:) ) :

http://img11.imageshack.us/img11/6024/p1010807ons.jpg

 

PS: Wszystkiego dobrego na wspólnej drodze życia, lekkiego składania się razem w zakrętach i dłuuugich wspólnych gum :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browarek - ty stawiasz :P

 

Witamy, witamy.

mi na hamowni wyszło 107,5 kucy ( przy 81 watach co daje 110 kucy) czyli mam spadek mocy...

założyłam "nowy" tłumik Leo Vince, filtr w sumie stary ale wyczyszczony i jego stan jest ok. moto zagrzane było...

ps. widzieliście pannę młodą na CBR-ce??? :P:P:P

 

http://picasaweb.google.pl/GagaCBR/1Maja#

 

pierwsza część zdjęć - Gosu zawitał drugiego dnia a tych zdjęć jeszcze nie mam.

miłego ogladania :P:P:P

 

 

oki browar stawiam tylko gdzie i kiedy

 

gaga gratuluję

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem przed zmianami, ale tak to prezentuje się b.fajnie i przyznam szczerze, że byłem w lekkim szoku, bo nie koniecznie wygląda jak moto kobiety :biggrin:

a w zasadzie to co skłoniło do takich przeróbek?

ciężko było te gmole zamontować?

 

projekt klatki zrobiłam wzorując się na klatkach simsona + zalecenia konstrukcyjne raptownego + klatka stuntera z niemiec.

samo wykonanie oddałam profesjonaliście od stali i spawania.

mam wyrównany środek ciężkości na mocowaniach - mocowania do ramy w CBR są na różnych poziomach - tak, że stając na klatce mam po prostu równo.

dodatkowo mam jeszcze dystanse do mocowania zamiast crash-padów - wówczas leżące moto nie dotyka tylną zębatką do ziemi.

jedyne co mnie martwi to łącznik pod piszczelem. raz mnie taksiarz zderzakiem potraktował w tym miejscu i akurat jest to na wysokości gdzie nie ma już buta a ochraniacz z kolana jeszcze nie sięga... trochę bolało ;-)

 

jeśli chcesz dobrą i bardziej profesjonalną klatkę to mogę polecić simsona a mniej wyczynowe to w motoszklarni dobiorą coś wedle uznania dobrego.

 

a co skłoniło mnie? no cóż. chcę się nauczyć paru tricków na moto a z takim przygotowaniem lepiej idzie :P

 

a czy moje futerko nie wskazuje, że to moto kobiety???

 

oki browar stawiam tylko gdzie i kiedy

 

gaga gratuluję

 

 

 

to ja proponuję by CBR WARSAW NIGHT TERROR podłączył się pod paintbala w sobotę w wesołej

 

i potem Wałek stawia nam piwko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...