Skocz do zawartości

"CBR WARSAW NIGHT TERROR!!!"


patryk.cbr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przejażdżka po mieście i nie tylko udana mam nadzieję że wszyscy dotarli do domów ja w drodze powrotnej zarobiłem 300zł od niebieskich wiadomo za co

 

 

witam, mnie dzisiejszy terror kosztował 700 zł i 10 pkt a koledze chcieli prawko zabrac

ale za to jaki filmik obejrzeliśmy

pozdro

 

Coś chłopie szczęścia do niebieskich nie masz :icon_biggrin:

 

Filmik musiał być rzeczywiście interesujący, bo mi ostatnio za 168km/h / 50km/h + podwójna ciągła dosolili 200 zł + 5 pkt.. noo ale to w Podkarpackim, może tam jest troszkę taniej :biggrin:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzała dla wszystkich cebrowców zwanych dalej "terrorystami" ,

jestem napalonym na jazde nowicjuszem chcącym dołaczyć do Waszej elity co prawda narazie tylko teoretycznie bo zakup moto jeszcze przedemną.

Nie mam doświadczenia ale trening z głową zrobi swoje!

aby wam nie ściemniać to przyznam się, że ten sezon muszę poświęcić rodzinie i wyjezdżam za granice więc raczej będę śledził wasze wypady i od czasu do czasu odezwe się nie śmiało na forum!

Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będę mógł troche p.w.....ć tych strasznych mocherów nocą na ulicach W-wy, juz nie mogę się doczekać, ach!!!

Pozdro dla was wszystkich a w szczególności dla ciebie stary przyjacielu latający na "bladym 1000 rr" który p.j...ł mi w głowie z moto, a i dla ciebie foks pozdro bo nawet ze dwa razy się spikneliśmy na motobajzlu, moze mnie kojarzysz. :cool:

 

 

 

Nareszcie jesteś ty zwariowany wariacie ty! :biggrin:

Już jednego wartego uwagi szpeja odpuściłeś więc nie czyń tego więcej! :P

Przyprowadzaj cebrę i latamy! Już jesteś jednym z "terrorystów" a mohery nie mogą się doczekać dudnienia z kominów!!! :)

 

P.S. A co do motocyklowego doświadczenia, to nie bądź taki skromny, słyszałem o Twoich paru niezłych numerach z przeszłości... :)

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik musiał być rzeczywiście interesujący, bo mi ostatnio za 168km/h / 50km/h + podwójna ciągła dosolili 200 zł + 5 pkt.. noo ale to w Podkarpackim, może tam jest troszkę taniej wink.gif

 

 

Gdzie Cię tam dupneli ? Bo my w tamtej okolicy złapaliśmy "nieśmiertelność" i zero patroli na szczęście :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mnie dzisiejszy terror kosztował 700 zł i 10 pkt a koledze chcieli prawko zabrac

ale za to jaki filmik obejrzeliśmy

pozdro

 

 

ladnie czaro ladnie ... a ostatnio kasy brakowalo na wyskoczenie nad morze... to teraz w mandat trzeba wtopic... FC !!!!!!!

 

srebrny passat na WPR ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Cię tam dupneli ? Bo my w tamtej okolicy złapaliśmy "nieśmiertelność" i zero patroli na szczęście :banghead:

 

My też złapaliśmy :) Nawet nie zauważyłem, że lecą za nami z kogutem... KaZet (nie)stety zauważył hehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik musiał być rzeczywiście interesujący,

może i był ale najlepszych dwóch zakrętów i tak nie pokazali i się nie zobaczyłem jak się kładę w winkach bo opona prawie zamknięta zostało z 0,5cm

 

 

ladnie czaro ladnie ... a ostatnio kasy brakowalo na wyskoczenie nad morze... to teraz w mandat trzeba wtopic...[/quote

mandat to zapłacę jak się skarbówka upomni inaczej nie płacę te punkty bardziej bolą ,a nad może polecimy i to niebawem

pozdro

Edytowane przez czaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Cię tam dupneli ? Bo my w tamtej okolicy złapaliśmy "nieśmiertelność" i zero patroli na szczęście :biggrin:

 

Gdzieś w jakiejś pipidówie przed Sanokiem.. podobno jechali jakiś czas za nami ale dłużej już przyglądać się nie mogli :) . A z tą nieśmiertelnością to rzeczywiście coś jest na rzeczy jak się zaczną te piękne drogi.

 

 

My też złapaliśmy :biggrin: Nawet nie zauważyłem, że lecą za nami z kogutem... KaZet (nie)stety zauważył hehehehe.

 

 

Ojj nie bądź taki skromny.. w drodze powrotnej i Ciebie za 3-cim razem przywołali do porządku :biggrin:

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem, ze miszkancy ulicy pulawskiej Was nie lubia ;) Jezdze puszka co dzien i czasami wieczorami. Wieczorami czesto widze jak moto stawiane sa do pionu, nic w tym dziwnego by nie bylo gdyby nie dziadzius ktory z papierowej torby garsciami gwozdzie rozsypywal :||

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy i powiem ci żadna rewelacja poza kilkoma darmowymi drinkami , towarzystwo wolało inne używki .....ogólnie atmosfera byle jaka

pozdro

 

no to widze, że nie straciłem wiele :bigrazz: ... juwenalia z grupą znajomych były w takim razie lepszym wyborem :lalag:

 

zauwazylem, ze miszkancy ulicy pulawskiej Was nie lubia :D Jezdze puszka co dzien i czasami wieczorami. Wieczorami czesto widze jak moto stawiane sa do pionu, nic w tym dziwnego by nie bylo gdyby nie dziadzius ktory z papierowej torby garsciami gwozdzie rozsypywal :||

 

powiedz, że żartujesz :icon_razz: :bigrazz: :eek: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...