Skocz do zawartości

Turcja 2004 -Szukamy chętnych


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czytając od począdku ten temat zadaje sobie pytania:

 

Dlaczego mam RS125 (125 ccm - które nie pozwala na takie długie trasy)?

Dlaczego nie urodziłem się rok wcześniej i nie mam jeszcze zwykłego prawa jazdy?

Kiedy zarobie na swoją własną Yanahe R1?

 

To ostatnie to tak jakoś mi sie napisało :D

 

A tak poważnie to ubolewam że nie moge sobie pojechac na taki wyjazd :) . Zawsze fascynowało mnie i leżało głęboko w moich mażeniach zwiedzanie świata motocyklem i to z fajną paczką ludzi naokoło :D

 

Mam nadzieje że za rok, dwa ktoś znów zorganizuje taki wyjazd... bede sie z pewnością na to pisał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie' date=' ze masz 125 i pamietaj, ze MARZENIA sie spelniaja. Ktos kiedys powiedzial uwazaj na marzenia bo moga sie spelnic. Pozdr[/quote']

 

własciwie, to do niedawna RS125 była moim marzeniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z kumplem z Bułgarii - za oknem ma termometr który 15 minut temu wskazywał 23 stopnie ( celsjusza zresztą)

 

jak tu żyć w tym klimacie :cry:

a ja dzisiaj 15 minut odśnieżałem podjazd żeby móc wyjechać do pracy :D

 

chyba jestem w dołku psychicznym - czekam na wiosnę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z kumplem z Bułgarii - za oknem ma termometr który 15 minut temu wskazywał 23 stopnie ( celsjusza zresztą)

 

jak tu żyć w tym klimacie :cry:

a ja dzisiaj 15 minut odśnieżałem podjazd żeby móc wyjechać do pracy :D

 

chyba jestem w dołku psychicznym - czekam na wiosnę !!!

 

Skad ja to znam! Ja mam doła od wczoraj, to biale gowno, mnie doprowadza do placzu!

:cry: :cry: :cry:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z kumplem z Bułgarii - za oknem ma termometr który 15 minut temu wskazywał 23 stopnie ( celsjusza zresztą)

Jak mniemam te 23 stopnie widzial na termometrze wystawionym na slonce... Chyba ze internetowe prognozy pogodowe klamia podajac ok 10 stopni na wybrzezu Bulgarii i ok 6-7 w centrum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Skad ja to znam! Ja mam doła od wczoraj' date=' to biale gowno, mnie doprowadza do placzu!

:cry: :cry: :cry:

pozdr[/quote']

 

No co Ty?! Przeciez po to jest zima!! Weekend, narty! Po to się żyje :D

 

A do wiosny już tylko parę tygodni :twisted:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Skad ja to znam! Ja mam doła od wczoraj' date=' to biale gowno, mnie doprowadza do placzu!

:cry: :cry: :cry:

pozdr[/quote']

 

No co Ty?! Przeciez po to jest zima!! Weekend, narty! Po to się żyje :D

 

A do wiosny już tylko parę tygodni :twisted:

 

chłopaki a nie myśleliście o innych sportach zimowych ... [fotka ponizej] :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z kumplem z Bułgarii - za oknem ma termometr który 15 minut temu wskazywał 23 stopnie ( celsjusza zresztą)

Jak mniemam te 23 stopnie widzial na termometrze wystawionym na slonce... Chyba ze internetowe prognozy pogodowe klamia podajac ok 10 stopni na wybrzezu Bulgarii i ok 6-7 w centrum.

 

Pozdrawiam

 

Jasne że na słońcu - ale to i tak 23 stopnie (w cieniu pewnie dalej 10-15) to i tak duuuuuuużo więcej niż u nas

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Skad ja to znam! Ja mam doła od wczoraj' date=' to biale gowno, mnie doprowadza do placzu!

:cry: :cry: :cry:

pozdr[/quote']

 

No co Ty?! Przeciez po to jest zima!! Weekend, narty! Po to się żyje :D

 

A do wiosny już tylko parę tygodni :twisted:

 

Ilez mozna na nartach jezdzic...ufff... :D , odsniezac wjazd do domu i zakładac te szaliki, czapki, rekawice, błe..ale w piatek jedziemy do Krakowa na koncert, wiec sie troche podniose na duchu słuchajac kapeli rockowo bluesowej :D

Pozdrawiam

PS Szkoda, ze w Wami nie skoczymy do tej Turcji w maju, troche nam sie terminy rozjechaly, my szykujemy sie na wrzesien ....coz, tak wyszlo :cry:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goffa - wrzesień też jest piękny a poza tym mnóstwo owoców, ciepła woda itd tylko że ja bym już nie doczekał (było coś takiego "Jaś nie doczekał" :lol: ), więc zostaje maj.

Tylko.. jak Ty wytrzymasz mając świadomość że jeszcze ponad pół roku do urlopu :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goffa - wrzesień też jest piękny a poza tym mnóstwo owoców' date=' ciepła woda itd tylko że ja bym już nie doczekał (było coś takiego "Jaś nie doczekał" :lol: ), więc zostaje maj.

Tylko.. jak Ty wytrzymasz mając świadomość że jeszcze ponad pół roku do urlopu :evil:[/quote']

Jakos bede musiała, obiecalismy znajomym, że się wybierzemy z nimi we wrześniu i klamka zapadła, a ja nie lubie robić "z gęby cholewy" :buttrock: Ale z drugiej strony, żal mnie ściska bo bardzo chcieliśmy z Wami pomknać dosłownie kilka dni wcześniej jakbyśmy dostali sygnał od Miśka to byśmy tutaj z Wami sie organizowali i juz szykowali do wyjazdu...

A wrzesien dlatego bo kolega przez wakacje serwisuje takim jak my maszyny i o urlop wtedy bardzo ciezko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Słyszałem, że na Forum jest grupka zakręconych na punkcie wyjazdu w maju do Turcji.

Nie wiecie, gdzie ich można znaleźć ??? ;-) ;-) ;-)

 

Jeśli są jeszcze wolne miejsca na ten turnus to chętnie bym się przyłączył!

Choć zostało już niewiele czasu może mógłym jakoś wesprzeć organizacyjnie grupę?

 

Pozdrawiam

Jacek

 

PS. Na nartach można jeździć do momentu przesiadki na 2 koła :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Słyszałem, że na Forum jest grupka zakręconych na punkcie wyjazdu w maju do Turcji.  

Nie wiecie, gdzie ich można znaleźć ??? ;-) ;-) ;-)

 

Jeśli są jeszcze wolne miejsca na ten turnus to chętnie bym się przyłączył!

Choć zostało już niewiele czasu może mógłym jakoś wesprzeć organizacyjnie grupę?

 

Pozdrawiam

Jacek

 

PS. Na nartach można jeździć do momentu przesiadki na 2 koła :-)

 

Znaleźć 8O :smile2: :smile2: :smile2: no właśnie znalazłeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Główny bossem jest Marlew :buttrock: sądzę, przeypuszczam i domyślam się że sam Ci odpowie na two post ale nie zaszkodzi jak wyślesz posta do niego na priva.

Powiedz coś o sobie, czym jeździsz, jak jeździsz ( domyślam się że jak Rossii lub Czachor ;) ), jak stary jesteś, czy lubisz panienki i te .... no, jak im tam, trunki ...

 

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...