Skocz do zawartości

Turcja 2004 -Szukamy chętnych


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

 

BTW, mamy plany awaryjne, coś się wykombinuje i może się uda!

 

:D

 

Uda sie uda, nawet pogoda idzie nam na rękę - najnowsza prognoza z Onetu - w czwartek od Wawy do Rzeszowa słonecznie i +15 stopni, za Rzeszowem odrobinka deszczu za to w piątek od Rzeszowa na południe słonecznie i tez +15-17 stopni -- IDEALNE WARUNKI

 

Teraz trzymamy kciuki za jedną Babę i bedzie dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznan->Krosno czy ktos moze polecic jakas trase? Taka zeby bylo szybko, ladnie i przyjemnie:)

 

a znam tylko taką przez Warszawe - jedziesz trasa Poznan-Konin (trochę adrenaliny :D ) potem do Koła i skręcasz w prawo na światłach za 500 m w lewo i wjezdzasz na droge do Łęczycy z łęczycy na Łyszkowice/Łowicz a potem Skierniewice i Żyrardów i stamtąd do mnie jest 10 km :D trasa ma extra asfalt i jest super spokojna (samochód co 5 km) spokojnie jadąc z Koła do warszawy jedziesz 1 h 45 min

 

 

 

A teraz pogoda - żeby nie zapeszyc - jak bedziemy sie trzymać planu to do Stambułu jedziemy po suchym a deszcz nas goni (zawsze na następny dzień pada tam gdzie byliśmy :) - poważnie) np w Debreczynie w sobote leje ale my jestesmy w piątek, w Bukareszcie w niedziele leje ale my jestesmy w sobote itd :)

 

Kurcze jeszcze tylko klocki cham. mi wylazły - wyobrazacie sobie że na klockach Lucasa zrobiłem 1500 km i są do wymiany :D;(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jeszcze tylko klocki cham. mi wylazły - wyobrazacie sobie że na klockach Lucasa zrobiłem 1500 km i są do wymiany ;);(:)

 

Musi kupiłeś chińskie 8O :D ze spieków bambusowych :mrgreen: :mrgreen:

 

Zbycho

XJR1300

 

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pekl mi protektor na kolanie, taki wsuwany w kieszen w spodniach skorzanych, objechalem wszystkie sklepy w Poznaniu i oczywiscie nigdzie nie znalazlem, nawet do enduro nie mieli. Pewnie dlugo trzeba bedzie jeszcze czekac zeby takie duperele byly u nas dostepne od reki. Poza tym prawie wszystko co planowalem na wyjazd juz udalo mi sie kupic, nawet ubezpieczenie zalatwilem. Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wskazuje na to że bedę mógł was pożegnać. Marlew podaj mi na PW jak do Ciebie dojechać od skrzyżowania w z "katowicką" w Nadażynie?

 

Na światłach w prawo na Katowice - iiiiiiii jazdaaaaaa, za jakieś 15 km wypatruj wiaduktu i stacji Petrochemii po lewej stronie - w tym miejscu skręcasz w prawo na Grodzisk, za jakieś 250 m (mijasz szkołe) masz asfalt w lewo, skręcasz i ze 200 m prosto - koło tablicy Osowiec stoi mój dom - zobaczysz zamieszanie na podwórku to poznasz ;):D:)

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyście nie robili sobie nadziei... ponieważ jutro dopiero odbieram moto od mechanika, a kilka spraw jest do załatwienia, to wyjeźdmy o 16-ej...! Bo się nie wyrobię... ;)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyście nie robili sobie nadziei... ponieważ jutro dopiero odbieram moto od mechanika, a kilka spraw jest do załatwienia, to wyjeźdmy o 16-ej...! Bo się nie wyrobię...  ;)

 

"Te" sprawy :oops: załatw w nocy i wstań wczesniej to zdążysz - inaczej bedziesz nas gonił :lol:

a mnie dogonić trudno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady "wszystkiego załatwić" w nocy bo :

 

1. U mnie nie trwa to 2 minuty, tylko znacznie dłużej

2. Mam swoje lata, i muszę pomiędzy każdym razem trochę odsapnąć

3. Spraw mam dużo, bo przecież 2 tygodnie mnie nie bedzie!

 

:twisted:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem gotow do drogi:) Zostalo mi jeszcze najgorsze: musze sie spakowac' date=' a nie chce mi sie strasznie. Pozdr Adam[/quote']

 

Tradycyjnie mam Reisefieber i nie moge spać - o 5 rano pojechałem do tesco na ostatnie zakupy ;) , a teraz wpadłem do biura gdzie oczywiście nikogo jeszcze przez 2 godziny nie będzie :) , spakowany jestem od 2 dni -taki ze mnie dziwak :D

Zastanawiam sie czy dzwonić do Manka czy dać mu skończyc to co wieczorem zaczął - długodystansowiec cholera sie znalazł :mrgreen:

 

W sumie możel lepiej że Maniek sie wyszaleje bo nam by spokoju nie dał po drodze :lol: :lol: :lol:

 

Do zobaczenia w okolicach Krosna dla uczestników wycieczki a reszcie - bye bye...

jak wrócimy to damy znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...