Skocz do zawartości

Turcja 2004 -Szukamy chętnych


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marlew jak wymienisz olej przed wyjazdem i przejedziesz na nim nawt 3000 km wiecej to nic sie nie stanie, najwyzej bedziesz musial cos miec na dolewke. W niektorych autach zalecaja wymiane co 15 a w innych co 30 tysiecy, wymiane tego samegooleju:). Poza tym bedzie to nowy olej a nie taki ktory rok byl w silniku. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do : "nie bedziemy szalec (ze wzgledu na DR)"  to obudziles we mnie lwa  :twisted:  i modl sie zebys za mną nadążył  :lol:

 

...zwłaszcza jak zacznie poboczem poginać!

 

Na mieście, wg mojego licznika, Marlew bez stresu jedzie 140 (wg jego jest to 130)... więc 140 (moje) przelotową możemy spokojnie trzymać... czyli na 6-tym biegu koło 7 tys. obrotów spokojnie moge się turlać...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...zwłaszcza jak zacznie poboczem poginać!

 

Na mieście, wg mojego licznika, Marlew bez stresu jedzie 140 (wg jego jest to 130)... więc 140 (moje) przelotową możemy spokojnie trzymać... czyli na 6-tym biegu koło 7 tys. obrotów spokojnie moge się turlać...

 

Kto w miescie jezdzi 140 :?: co Ty Maniek, ja to 50 a w nocy 60, chcesz zeby mnie zgarneli przed wyjazdem :clap:

Raz Ci sie pochwalilem ze po zatankowaniu V-Power Racing Super Plus Turbo 120 Oktan przekraczam setke a Ty z tym od razu do ludzi :mrgreen:

A poza tym to chodnikiem zapieprzalem tylko dlatego zeby udowodnic wyzszosc DR na ZZR (powinienes zauwazyc ze mam kompleksy na tym punkcie ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? weźcie i zlikwidujcie ten temat!!!! albo mnie szlag trafi jasny z zazdrości. zwracam się do was z uprzejmą prośbą o niekontynuowanie tego wątku ze względu na moje zdrowie psychiczne...

 

przeczytałem wątek od początku i wygląda to super: pomysł, ustalenia, 11 dni do czasu realizacji... super super super

 

q... jak ja wam zazdroszczę

 

powodzenia

 

ps jak mi się uda to wpadnę pomachać na dowidzenia , rozumiem, że wyjazd nastąpi od marlewa kole 16-stej 29/04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak parę dni temu wyszeptałem XJR'ze do uszka plan podróży to z wrażenia zaczęła popuszczać płyn hamulcowy ze sprzęgła :o .

Kurza twarz !! dobrze że teraz przed wizytą u motocyklowych znachorów a nie za tydzień, tuż przed wyjazdem.

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?? weźcie i zlikwidujcie ten temat!!!! albo mnie szlag trafi jasny z zazdrości. zwracam się do was z uprzejmą prośbą o niekontynuowanie tego wątku ze względu na moje zdrowie psychiczne...  

przeczytałem wątek od początku i wygląda to super: pomysł, ustalenia, 11 dni do czasu realizacji... super super super

q... jak ja wam zazdroszczę

powodzenia

ps jak  mi się uda to wpadnę pomachać na dowidzenia , rozumiem, że wyjazd nastąpi od marlewa kole 16-stej 29/04

 

Sam już sobie zazdroszcze - sam już nie wiem tak mi sie morda cieszy :lol: ,

Wpadnij koło 15 tego 29 to jeszcze pomożesz mi kufer podnieść na bagażnik bo znając siebie będzie ważył z 50 kG :lol:

a został już 10 dni :) 8)

Zbycho ten przeciek ze sprzęgła to po prostu Twoja maszynka sie ze szczescia popłakała jak sie dowiedziała co ją czeka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, popłakała... a mój zigi aż dostał rozwolnienia rozżądu i teraz jest wymieniany... (znaczy łańcuszki, napinacze...). Kurcze, zawory nie miały luzów, za to łańcuszek obwisł jak baranie jaja...

 

Ale mam nadzieję, że do przyszłego tygodnia będzie ok...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam jeszcze zestawu do łatania opon bezdętkowych (kołek-klej-nabój) - w mojej okolicy niedostepne. Może znacie miejsce w którym mógłym zakupić to cudo?

 

moe głupio pytam - ale to coś innego niż zwykły spraj do opon ?? ja mam spraj ale I był Maniek i on będzie wiózł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój zestaw, kołki + naboje kupiłem w zeszłym roku w Holandii ( 20€ ), w PL może w Larsonie ???

W razie czego ( tfu, wypluć ... ) jeden zestaw jest, ale dwa będą lepsze niż jeden.

 

Co do XJR'y, to nie łzy szczęścia, raczej posikała się z wrażenia ! nie wygląda to orgazm gdyż trwa za długo :mrgreen:

 

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteście porzy kompletowaniu rzeczy nazywanych ogólnie: " na wszelki wypadek" to proponuje zabrac koniecznie taśmę samoprzylepną zbrojoną taki Power Tape. z opisów wiem że często bardzo się przydaje jako panaceum na wszelkiego rodzaju doraźne doklejenia czegoś do czegoś. oby nie była potrzebna tfu tfu tfu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pownieważ udało mi się dostać urlop od czwartku :) ustaliliśmy z Markiem, że robimy zbiórkę u niego o godz. 15-ej (oczywiście nie dotyczy Jacka :) ). Wtedy spokojnie dojedziemy sobie do noclegowni, zjemy kolacyjkę jakowąś, bedzie czas popić&pogadać do północy i jeszcze mnóstwo czasu na spanie wystarczy (wg mojej teorii&praktyki, 6 godzin snu na dobę to pełny wypas :twisted: )

 

Oczywiście, jak znajdzie się napinacz łańcuszka rozrządu do mojego maleństwa... :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd zrobiony !!

 

Manetki podgrzewane ... nie zamontowane :twisted: jakieś fatum nad nimi, to już drugie podejście.

 

Pompa sprzęgłowa, zrobiona, bez gwarancjii :x :) , pod moto sucho, ale pan majster stwierdził że lepiej by było ... Tylko puki co nie ma skąd wziąć tego CÓŚ, z "Klasy" najwcześniej na 4 maja, to nas raczej nie urządza. Yamaha, sprawa w toku czy sprawdzają dostępność towaru. Na dziś już pewnie g*** z tego.

W najgorszym wypadku pompa sprzęgłowa nie będzie objęta gwarancją dobrego towarzystwa :cry:

 

Będę u Marlewa odpowiednio wcześniej :) :) , myślę że herbata ...

 

Już przebieram nogami.

 

Ktoś mnie podp... śpiwór, szukałem go cały wczorajszy wieczór, no ale nowy też będzie dobry.

 

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...