Skocz do zawartości

Nowe enduro


Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mam zamiar kupic enduro lecz zależy mi by był on nowy. Co sądzicie o keeway'u X-ray a może znacie nowe enduro w podobnej cenie . Acha jeszcze jedno zależy mi aby miało 50ccm gdyż będzie to mój pierwszy motor (jeździłem już wcześniej ale tylko na Romecie :biggrin: )

Edytowane przez adis06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem takm jestem posiadaczem sqota keeway i ma batrzo wytzrymala rame a silnik w nim to minarelli. co do x-raya to kolezanka kupila i sobie chwali. A i jeszcze jedno ........wersji SM nie bedzie do konca roku (wszystkie z tegorocznej dostwy poszly) a wersja cross moze dopiero w nastepnym roku bedzie miala swoja premierę w polsce.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A ja wam powiem że to co wygadujecie na temat keeway-a to same bzdury. Aktualnie posiadam sprzęt typu keeway x-ray w wersji supermoto :buttrock: i musze wam powiedzieć ze jest to kawał dobrego sprzęta. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem, nigdy nie naprawiałem na drodze, itp. Jeździć, jeździ się bardzo wygodnie i jest pewien komfort podróżowania. Mogę także powiedzieć że jego rama nie jest robiona z puszek, ponieważ miałem pewną wpadkę w postaci skoku z 4 metrowego wiaduktu i rama jest nieruszona, nie pękła nigdzie. Silnik jest dynamiczny, jak na taką masę (130kg) motorek buja się naprawdę energicznie, v-max to granica 85-90 km/h i jest nie do zajechania. Eksploatacja jest tania, dostęp do części trochę gorszy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiam na sprawdzone używki...typu Yamaha dt,Derbi czy Suzuki ts (do sprzedania ;] ) Myślałem że starsze sprzęty np: dt były tylko takie ciężkie 130kg to dużo...w tym wypadku ts ok 110kg to piórko :P przy takich silnikach powinni stawiać na wagę bo czuć różnicę. Poza tym skoro za podobną cenę można kupić nowe moto i używane to chyba to nowe moto musi być w niezłej promocji...

Edytowane przez Korsaz

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...