Skocz do zawartości

Szkółka jazdy w Krakowie


grooc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak z płatnościami ?

płacimy całość z góry czy też w inny sposob ?

Co z ewentualna pogoda ? jesli bedzie lało jak z cebra to nie ukrywam że raczej nie mam zamiaru jeździć w takich warunkach bo zamiast koncentrowac sie na technice jazdy bede myslal nad tym ze mi sie woda do butow wlewa.

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak z płatnościami ?

płacimy całość z góry czy też w inny sposob ?

Co z ewentualna pogoda ? jesli bedzie lało jak z cebra to nie ukrywam że raczej nie mam zamiaru jeździć w takich warunkach bo zamiast koncentrowac sie na technice jazdy bede myslal nad tym ze mi sie woda do butow wlewa.

 

Bartek

Płacimy po wykładzie za wykład, po każdej jeździe za jazdę. Jeździsz kiedy chcesz. W deszczu nie jeździmy przez pierwsze 4 spotkania, potem jak chcesz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

oto ostateczna lista osób zadeklarowanych na szkolenie z FM:

- grooc

- WS

- pankracy

- tmo

- bert

- hasiek

- subbar

- MegaMrowa

- BartekG

 

Łacznie jest nas 34 osoby.

Przekazuję powyższą listę do ProMotor.

 

Planowym terminem rozpczęcia kursu jest najbliższy (28.03) lub kolejny (04.04) weekend.

Decyzja co do ostatecznego terminu rozpoczęcia kursu należy do ProMotor.

Rozpoczęcie kursu jest zależne również od prognozy pogody.

 

Kurs będzie można odbyć najprawdopodobniej w okresie 2 TYGODNI (na taki czas chłopaki z ProMotor zatrzymają się w Krakowie). Jedynym sztywnym terminem na tą chwilę będzie tylko 6 godzin TEORII, zajęcia praktyczne do ustalenia w okresie w/w 2 tygodni.

 

Pozostałe założenia są bez zmian.

 

Kurs ze strony Promotor organizuje Marek Godlewski (konikkonik), we wszelkich sprawach technicznych proszę kontaktować się bezpośrednio z nim.

Wszelkie dodatkowe zgłoszenia proszę kierować już do Marka.

Dokładne kontakty na stronie www.pro-motor.pl

 

Do zobaczenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem listę osób chętnych na treningi.

Proszę wszystkich o cierpliwość, treningi zaczniemy jak tylko ustabilizuje się pogoda. Wszystkich chętnych zawiadomimy przez e-mail o planowanych terminach z wyprzedzeniem. Lista osób jest długa, dlatego też będziemy pracowali z Wami przez cały sezon.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

rozmawiałem dziś z Markiem i sprawy mają się tak:

- kurs jest w 100% potwierdzony

- dostaniemy wszyscy w najbliższy CZWARTEK 3.04 wiadomość na podane emaile od Marka Godlewskiego co do dokładnych ustaleń w sprawie kursu

- mam nie podawać żadnych dat aby nie siać zamętu, jasno określi sprawę Marek kiedy napisze, jednak szykujcie terminy na okres 2 połowy kwietnia i przełomu maja

- tymczasem jest prośba, abyśmy "wkręcili się" w moto po zimie, mamy wyjeździć po kilka stówek km, będzie nam lepiej szło na ćwiczeniach i więcej osiągniemy

 

W przypadku gdyby ktoś kto zadeklarował się na kurs (ostatnia lista w moim poście powyżej) nie otrzymał w czwartek wiadomości (może to być nawet bardzo późny wieczór lub noc) proszę o informację- będzie to oznaczało że posiadam błędny email i naprawimy sprawę.

Z oczywistych względów nie podam kontaktów na forum publicznym, jednak kto z uczestników kursu chce (lub nie przysłał mi w potwierdzeniu obecności) może dla bezpieczeństwa przysłać do mnie na PW swojego emaila i tel. kontaktowy, to będzie teraz najważniejszy kontakt w sprawie kursu.

 

Jeśli coś się pojawi nowego w sprawie- będę pisał na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

po wszystkich korektach organizacyjnych wiadomosc od ProMotor otrzymamy w dniu dzisiejszym (wtorek), wieczorem lub w nocy- muszą zapaść jeszcze ostatnie ustalenia w sprawie sali (pozajmowane terminy, niestety).

I to już chyba ostatnie przesuniecie terminu.

 

Uprzedzajac pytania:

- wykład teoretyczny jest obowiązkowy

- Marek nie podejmie się przeszkolenia praktycznego osoby bez podstaw teoretycznych

- nie ma możliwości zmiany terminu teorii, będzie to termin ustalony przez ProMotor

- jazdy praktyczne ustalimy sobie z Markiem w okresie 2-3 tygodniowym

- wszelkie szczegóły ustalimy sobie z Markiem podczas szkolenia teoretycznego

- płacić za szkolenie będziemy Markowi na bieżąco, po każdych zajęciach

 

Z tego co wiem od Marka zajęcia teoretyczne na tyle wciągają uczestników, że sami przedłużają je pytaniami.

 

Sprawa stroju na szkolenie: obowiązkowy jest pełny strój ochronny z ochraniaczami.

 

Wiec do zobaczenia :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykład z teorii i dynamiki jazdy, 18.04.2008 godzina 18.00, Racławicka 60 Centrum Wspinaczkowe, oczywiście Kraków.

Proszę o potwierdzenie przybycia e-mailem na adres [email protected], w temacie dopisek "teoria Krakow".

 

Osoby, które już napisały e-maile proszę nie potwierdzać powtórnie.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągam temat dla przypomnienia, ponieważ spotkanie na teorii w Krakowie już pojutrze.

Może ktoś się jeszcze zdecyduje na uczestnictwo jeszcze rzutem na taśme.

 

Wszyscy zdeklarowani uczestnicy powinni otrzymać kilka dni temu wiadmość email odemnie i od Marka.

 

Przypominam info o szkoleniu TEORETYCZNYM:

Termin: 18.04, piątek

Rozpoczęcie: 18:00

Adres: Kraków, Racławicka 60, Centrum Wspinaczkowe FOTRECA, www.cwf.pl

 

Mapka dojazdowa: http://www.cwf.pl/index.p...d=69&Itemid=129

 

Szkolenie będzie trwało ok. 6-8 godzin, więc przygotujcie się na późny powrót.

Jeśli będzie ktoś "niezmotoryzowany", nie powinno być problemu z odwiezieniem przez kogoś z uczestników posiadających środek transportu.

 

Więc do zoba :biggrin:

 

PS. Jeden z uczestników szkolenia będzie jechał na szkolenie z Gorlic samochodem, więc jest możliwość "autostopa". W związku z tym jeśli ktoś z uczestników mieszka na drodze Gorlice- Kraków (Nowy Sącz, Gdów, Brzesko, Bochnia, Wieliczka, etc.) prosze o info, zorganizujemy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za szkolenie z teorii, z pewnoscia z mojej strony byly to dobrze wydane pieniadze i z niecierpliwoscia oczekuje praktyk. Poruszone na szkoleniu tematy dały mi wiele odpowiedzi na pytania o których istnieniu sobie nawet nie zdawałem sprawy traktując je jako naturalne mechanizmy ruchu a nie błędy użytkownika motocykla tzw "pasażera" :icon_mrgreen:

 

Jednoczesnie z mila checia pisze sie na zajecia teoretyczne na ktorych bedzie mozna doglebnie omowic wszystkie poruszane na spotkaniu tematy jak i takie na które czas i śpiąco-ścierpnięci koledzy nie pozwolili :clap:

Co prawda nie wiem czy tydzień czasu by wystarczył na bardziej szczegółowe omówienie tematów i problemów lecz gdyby przybrało to formę dwutygodniowego szkolenia teoretycznego połączonego z praktyką to była by to ciekawa forma wakacji i gotów bym był na to poświęcić wakacyjny budżet.

 

pozdrawiam z wielkimi wyrazami szacunku dla wiedzy

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałbym krótko podziękować wszystkim uczestnikom wykładu i przeprosić za niezbyt komfortowe warunki. Salę wykładową widziałem po raz pierwszy w dniu przyjazdu i nie miałem szansy na lepsze przygotowanie.

 

Wracając do wykładu, krótkie podsumowanie:

Nie traktujcie tego etapu szkolenia jako wykładu, który ma wyjaśnić wam wszystko na temat dynamiki i technik jazdy. Wykład wstępny jest tylko po to, żeby zwrócic uwagę na ilość elementów jakie występują w czasie jazdy na moto. Następne etapy wyjaśniają więcej szczegółów dotyczących technik jazdy i oparte są już o wasze doświadczenia po jazdach praktycznych. Mamy w szkole projektry i masę filmów szkoleniowych. Przyznacie pewnie, że nie wytrzymalibyście większej dawki teorii.

Na razie tyle, nie mogę jeszcze zarejestrować się na forum południe(jest tam jakiś blok).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy są już jakieś ustalenia w sprawie jazd?

Zarejestrowałem się na forum "grupa południe" ale jakoś bez odzewu moderatorów. O wszystkim będę informował kolegę Grooc. Na razie czekam na odpowiedz od właścicieli placu, który mielibyśmy w tygodniu. Długi weekend trochę to opóźnił.

Pozdrawiam.

 

............

 

Nie zarejestruję się na "forum południe". Nie będę tłumaczył powodów.

 

Założyłem Wam klasę na naszej klasie: http://nasza-klasa.pl/school/115929/4

Jest tam już jeden temat. Na nowej stronie ProMotora będziecie mieli swoją zakładkę, do tego czasu wszelkie info odnośnie treningów będą na forum klasy.

W chwili obecnej rozmawiam z właścicielami placów w Krakowie i ustalam warunki wynajmu i ubezpieczeń.

Skawina jest aktualna, tylko w każdy piątek do sprzątania przed weekendem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez konikkonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...