Skocz do zawartości

cbr929rr vs yzfr1


Rekomendowane odpowiedzi

pozdro motocyklisci pytanko do was mam cbr600f2 lecz chce zamienic na cos wiekszego i mlodszego mysle o cbr929rr vs yzfr1 2001prosze napiszcie co wiecie o tych modelach bo nie wiem ktory wybrac java script:emoticon(':buttrock:', 'smid_7')

:crossy:dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak .... miałem okazje jechać R1 i 929. o R1 powiem tyle, że zapie**ala.... troche gazu i moto na gumie... ogulnie jesli chodzi o prowadzenie to dziecinnie prosta sprawa.. moto samo jezdzi .... 929 .. tez zapie**ala... ale to nie to samo co R1 .... choc HONDA to tez naprawde super sprzet no i gabaretowo troszkę większy od R1. Ogulnie R1 troszkę mocniejsza ...ziałbym, że bardziej extremalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro motocyklisci pytanko do was mam cbr600f2 lecz chce zamienic na cos wiekszego i mlodszego mysle o cbr929rr vs yzfr1 2001prosze napiszcie co wiecie o tych modelach bo nie wiem ktory wybrac java script:emoticon(':icon_mrgreen:', 'smid_7')

:crossy:dzieki pozdrawiam

 

 

Spędź trochę czasu w archiwum i pobaw się wyszukiwarką. Na forum jest/był ktoś taki jak An!tek. Ujeżdżał obydwa sprzęty w tym samym czasie. Pisał o porównaniu chyba ze 3 razy aż go nerw trącił i przestał :crossy:

Od dłuższego czasu się nie udziela więc tu raczej nie odpowie.

Poszukaj (mi się nie chce :icon_biggrin: ) bo warto. Wiedział o czym pisał.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie Wy geje jedne... znalazlem...

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...6215&hl=cbr+929

A tutaj jakis chwalipieta chwali sie swoja cbr 929 hehe

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...6239&hl=cbr+929

sorki co do geja to nie w ta strone ps dzeki za linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powyzszych linkow mozna wyczytac tylko tyle aby brac R1 ( tak ja zrozumialem) Podobno mniej pali niz 929 , lepiej skreca , jedynie ejst mniej wygodna dla pasazera ( jakos damy rade to zrekompensowac )

 

to fakt z tylu siedzi sie jak na katapulcie,ja przy hamowaniu zapieralem sie rekoma o bak i nadgarsti bola zaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kolejny temat w stylu "je**anie kotka za pomocą młotka" :banghead:

 

heh ostatnio ten dział przekształcił sie w kącik: "drogie brawo- co wybrać co? co powiecie na temat tego ogłoszenia?"... w zasadzie innych tematów praktycznie nie ma. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_biggrin: wybralem r1 99 pozdrawiam

wiecej opinji wystawie w polowie sezonu

dobre rady mile widziane pozdrrrrooooo :flesje:

wow . ale szybko się zdecydowałeś (temat sprzed dwóch lat :biggrin: ) ale i tak gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam

Co może oznaczać brzęczenie w lewym cylindrze, pojawia się od razu po uruchomienie i nie znika po rozgrzaniu silnika a wręcz zwiększa się wraz ze wzrostem obrotów. Czy może to być objaw dużych luzów zaworowych? Czy może jest to związane z hydropopychaczem, czy ta usterka ma duży wpływ na silnik i motocykl. Do mechanika mogę oddać R1 dopiero za kilka miesięcy, względy finansowe niestety :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...