Skocz do zawartości

amortyzatory


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi ogolnie o zawias może być nawet od turystyka. i najlepiej zeby był łątwo dostepny na rynku i nie po 1000zł za sztuke:) amor musi być długi, miec jak najwiekszy skok oraz musi byc wytrzymały. lub doradzcie mi od czego moge zastosowac amory w pojeździe typu buggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi Panowie (wtrące się do tematu coby nie robić nowego) , jak to jest z regulacją amorka tylnego (chodzi o wysokość) w moim dr? Ja mam podkrecony chyba prawie na maxa , tak juz kupilem i nie zastanawialem sie wczesniej nad tym... Czy chodzi tu o wage "kierownika", czy o to, ze jak w teren to wyzej, jak na trase to nizej, czy jak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UAZ etc sie nie nadaje bo rama z silnikiem(też motocyklowym) ważyć bedzie ok 250kg wiec zawiecha od uaza bedzie przewyższać o wiele wage całej produkcji:P

zawiecha musi być lekka i nadająca się d oterenu stąd moj pomysł o motocyklowej.

Edytowane przez Ziele90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi Panowie (wtrące się do tematu coby nie robić nowego) , jak to jest z regulacją amorka tylnego (chodzi o wysokość) w moim dr? Ja mam podkrecony chyba prawie na maxa , tak juz kupilem i nie zastanawialem sie wczesniej nad tym... Czy chodzi tu o wage "kierownika", czy o to, ze jak w teren to wyzej, jak na trase to nizej, czy jak????

 

 

 

od wagi i od wzrostu :lalag:

ja kupilem yz 125 i nie moglem do ziemi dosiegnac nogami

zeby dotknac jedna musialem niezle sprzeta przechylac

jak znizalem to okazalo sie ze byl on na maxa podniesiony do gory a regulacji jest sporo

tylko trzeba miec specjalny klucz(ja nie mialem i sporo sie nastukalem mlotkiem i tepym przecinakiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twmx.com jest poradnik po angielsku, jak ustawic tylny zawias. Bodajze na motoX tez.

 

Co do buggy - tak jak powiedzial enduromaster, 330 mm to najwiekszy skok jaki mozesz znalesc wsrod motocykli offroad (inne motocykle napewno wiekszego nie maja).

Widze ze masz duze fundusze, osobiscie poszukalbym na amerykanskim ebay - tam znajdziesz suuper amorki.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik miał być gsx-r 600 ale kolega ma okazyjnie całego gpz500 60KM myśle ze wystarczy na poczatek zawsze można go potem wymienić.

zwiecha jest i w stanach i w PL ale 1000zł za sztuke więc chce troche uciąć koszty:) wiadome że niema co oszczedzać ale kilka osób które siedzą w tym temacie mowią mi że przy tak niewielkiej wadze pojazdu amory motocyklowe wystarcza, bo zwykle łąduje sie zaiweche od jakeigos auta ale silniki też sa samochodwe wiec waga buggy jest w okoicach 400-500kg

ze swojej str myśle nad amorami na tył od DR750-800 ?

http://www.edge.au.com/product_pircv.htm robie coś na takiej bazie - przedni amor jest jak mi sie zdaje motocyklowy, a takei jak tylnie włąsnie są po 1000za sztuke

Edytowane przez Ziele90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, tylko że jak chcesz amorek od moto wpakować to musi być zamocowany podobnie jak w motocyklu żeby miał te 30cm skoku , przez system dźwigni, chyba że od ktma pdsik

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz buggy z amorami o wielkim skoku to rozejrzyj się może bardziej za...przednimi amorami. Tam skok jest bez żadnych dźwigni w okolicach 300 mm. Na komplecie z dwóch motocykli budujesz cały zawias pojazdu, bez dźwigni i niepotrzebnego zamieszania.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...