Skocz do zawartości

K-750 z allegro


monter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie, na allegro pewien pan z siedlec oferuje k-750 opłacone i przygotowane do rejestracji. Moto jest w cenie 3000zł to dużo czy mało za sprzęt gotowy do rejestracji? (oczywiście sprzęt do remontu).

W poście dotyczącym posiadaczy rusków wyczytałem że pewien forumowicz kupił znacznie taniej ale nie wiem czy z papierami gotowymi do rejestracji czy nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monter - jeśli trafiłeś na forum na lepszą ofertę to chyba trudno było nie dostrzec w postach wątku Siedlec . W prawdzie to wydaje się nie najgorsza oferta ale miej świadomość ze kupujesz sprzęt nie do remontu a do całkowitej odbudowy . Przyjmując ze cena papieru do ruska osiąga 2000zł (chyba ze skorzystasz z tematu granata) to ten złom ma kosztować 1000zł. Wtedy jest okej . Możesz przyjąć ze doprowadzenie moto do stanu używalności może kosztować cię drugie tyle . Ale jeśli usłyszysz ze papiery gość dośle ,sa rosyjskie i już-już za chwilkę gość ma z nich zrobić polskie albo cokolwiek będzie nie tak ,to znaczy ze kupujesz sam złom za 3000 . Decyzja należy do ciebie .

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U tego gościa kupowałem, w standardzie masz kwity oclone przygotowane do rejestracji, Ja nie miałem żadnych problerów (w jakimś to poście opisywałem co dostałem), co do maszyny to będzie przypuszczalnie do remontu całkowitego podchodzący pewnie do małej odbudowy. Decyzja należy do ciebie, a zoriętuj się jak tam w twoim urzędzie z opłatami za pierwszą rejestrację w kraju sprzęta z poza UE.

A i taniej wychodzi przewóz sprzęta we własnym zakresie.

Edytowane przez motozgrzyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motozgrzyt- a jak sie gosc nazywa ?smile.gif

 

tyle nie mow, ze z ul. narutowicza...

 

Goska

 

Gosiu wedle życzenia. Facet nazywa sie chyba Marcin albo Michał Nowicki ul. Domaniecka Siedlce. O ile pamiętam jak tam byłem to ma warsztat samochodowy. Tyle pamiętam z przed 2 lat :clap:

Edytowane przez motozgrzyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...