Skocz do zawartości

Koledzy POMOCY!!! mam 5 tys. zł. i chce kupic motor w dobrym(sprawny) stanie, pomóżcie, prosze..


Rekomendowane odpowiedzi

hmm ja nigdy nie rozumialem tych co jezdza chopperami....jakby inny swiat...Nie przemawia do mnie ta duza ilosc chromow, duza pojemnosc, ale mala moc...i te wysokie ceny

 

i co z tego? :cool:

nie masz nic do powiedzenia: siedź cicho. temat nie dotyczył tego co się komu podoba, tylko konkretnego zakupu :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego? :(

nie masz nic do powiedzenia: siedź cicho. temat nie dotyczył tego co się komu podoba, tylko konkretnego zakupu :)

jsz

 

sorry, ale jestem początkujący, bardzo jestes mily: :)

Edytowane przez le chiffre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie klóćcie sie,nie o to u chodzi. Dzieki Pieciu, fzr nie jest najpiekniejsza, rama delabox udajaca aluminową, kanciasty zadupek. Ma swoje wady, bierze duzo oleju i tp. ale najbardziej mi sie osobiscie podoba (biorac pod uwage moje fundusze)slyszałem ze same silniki ma wytrzymale, jak na razie wasze opinie( opinie uzytkowników Babyy i Piecia) tego dowodza. Babyy skarżył sie na nie równa prace silnika, ale pewnie bylo to spowodowane brakiem regulacji (kolejne inwestycje jak to nazwal). Do powazniejszego brania pod uwage tego modelu przy zakupie, sklania mnie fakt, ze ceny wachaja sie od 3 do 6 tys. Drozej nie widzialem, a jak sa to pojedyńcze sztuki (po generalnym remoncie, lakier, silnik) Prawda jest taka ze od 6tys. zaczynaja sie ceny Fzr600r (model kocie oczy)Za 5 tys. powinienem chyba dostac taką co chodzi :bigrazz:, ale jak na razie decyzji jeszcze nie podjolem, tyle motorów jeżdzi po siwiecie, ktorys na pewno bedzie mój :icon_razz: pewnie sie do Ciebie odezwe Pieciu, na razie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, ze rzadko sie zdarza zebyt ktos sprzedal wyregulowany motocykl :biggrin: (moze jako tako chodzic ale termin regulacji moze byc blisko) Musisz sie liczyc z kosztami regulacji i plynow. To i tak bedzie dobrze jesli klocki i opony beda dobre. Pare setek proponuje zostawic na ta ewentulanosc. Chyba ze masz gdzie i czym zrobic to we wlasnym zakresie.

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymiana płynów, klocków czy lozysk raczej sobie poradze gozej jest z regulacjami, orjentujecie sie ile kosztuje regulacja gazników i zaworów w rzedowej 4, a jak w dwu cylindrowcu?, pozdrawiam

 

 

Regulacja zaworow u nas to wydatek okolo 250 zeta, synchronizacja gaznikow to ok 40zeta ale juz pelna ich regolacja rowniez 200-250 zeta. Nie wiem jak dwucylindrowce ale napewno taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary jak nie masz kasy to nad czym się tu zastanawiac, kupujesz za około 5tys sprzeta typu Xj i jezdzisz sezon. motocykl w tym wieku juz nie traci tak na wartości. nie wierze ze ci na sezon przynajmniej nie wystarczy. moze zawieszenie do dypy ale silnik daje rade uwierz mi. to stare kobyły ale pozniej jak sie przesiadziesz na lepszego nowszego to wszystko bedzie procentowało, bedzie Ci sie lepiej jezdzilo a poza tym jest prosty, tani, i w ogóle. Z każda fzr jaką mialem do czynienia były problemy, od problemów z odpalaniem, zalewaniem po problemy ze skrzynią. nie ma sie co czarować -sporty są nie robione do dojazdów do kosciola czy bułki tylko do podnoszenia adrenaliny - prosciej o mine. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam dla ciebie dobre moto

moje moto wpełni gotowe sprawne bez żadnego wkładu za 5 tys z kurtką motocyklową jak chcesz szczegulów to chętnie ci opowiem o moim cudeńku

 

wesele w drodze itrza kasiory bo tak to bym za chiny mojej yamaszki nie oddał

 

moje gg 2906362

Edytowane przez marekbuli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczerze mówiąc (piszać) to za tą kase bym sie mocno zastanowił nad Diversionką 4umowego kolegi Domela , sprzet zadbany , pewny , na początek w sam raz. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym sie nie zastanawiał diversion to bardzo dobry sprzęt miałem przed nią cb 450s troche frajdy było ale na tym motorku jest dużo więcej

po drugie moja yamaszka to seca2 chyba jedyna w polsce (SECA 2 amerykańska wersja diversion całkowicie inne wydechy głośniejsze basowe, najmocniejszy silnik ponad 60 km podświeltlane migacze, automatycznie zapalane światla licznik w milach 26800 mil przebyte całosc udokumentowana

carbon system na tylnim zawieszeniu

kolor czarny metalic

aluminiowa kierownica szersza niż orginał

eleganckie lustra i migacze wszystko akcesoria yamaszki

nowy napęd zębatki jt i łańcuch x-ring DID przejechane na nim jakieś 2 tys km

opona tył rocz 2007

opona przód rocz 2006

olej filtr oleju i powietrza, świece regulacja zaworów, czyszczenie gaźników i synchro maj 2007

wymiana łozysk główki ramy niewiem po co ale w serwisie powiedzieli że trza lipiec 2007

przygotowałem ją jak mogłem najlepiej bo plan był ze 2 3 sezony pojeździć no ale przycisneło i trza oddać

rocznik 1992

cena to 5 tyś nic więcej nic mniej

uważam że takiego moto to nigdzie nie znajdziesz za takie pieniądze

z resztą przez forum wszystko mozesz sprawdzić tu ludzie sobie pomagają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...