Skocz do zawartości

Kilka pytań dotyczących wyboru motocykla...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie,ile spali taka 125 2 T?? boniektórzy mnie strasza ze 7-8l a ja chce kupic jakąs 125 mysle nad yamahą dt 125,niemam prawka wiec bede po polu jezdził.Ale jak to tyle pali to chyba jednak wole 125 ale 4T ale one podobnostrasznie mulą:):(

DT w lesie potrafi nawet do 9 litów łyknąć przy ostrej jeździe, tyle że temat jest o wyczynach a to zupełnie inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

setka wyczynowa potrafi zeżreć i 15 jak się postarasz :)

 

wszystko zależy od ridera, terenu, stanu motocykla. taka dt może spalić zarówno 5 jak i ponad 9 .

do nauki możesz kupić 125w 4T np.yamahe tw ale to bardzo mulaste jest ale pali poniżej 4 l :)

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ku*wa! 15 litrów to niemozliwe,kolego przestan bo zawału dostane!! Teren mam lekki twarda ubita szlaka,niemam zanych piasków ani nic z tych zeczy,a ja z regóły jezdze wolno tylko bardziej chodzi mi o "mielenie" chodzi mi o to zeby na jedynce robiło zryw na 10metrów,i tak na kazdym biegu:D:,ile przy takiej jezdzie spali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to zeby na jedynce robiło zryw na 10metrów,i tak na kazdym biegu:D

 

 

to załóż do mz na tył kostke i też będzie mieliła na każdym biegu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nieidzie jej przerobic,juz chciałem od ogara załozyc,a narazie mam 150 MZ i ona niechce tak mielic:( a 250 tata mi niechce pozwolic :banghead:

 

 

co przerobić, co od ogara ?

kupujesz kostkę na felgę 16 cali(mz 150 chyba ma takie koła), zakładasz i śmigasz po szutrach :icon_evil: .

 

czy bieżnik bardziej ostry i agresywny tym bardziej mieli/wgryza się w podłoże

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiałem kiedys załozyc zębatke od ogara ale nieidzie przełozyc

jeżeli mówisz o tylnej to zmień zębatke w silniku na mniejszą.. I pogadaj z ojcem, ja na mz 250 jeździłem już w wieku 12-13 lat i było ok:] a etka 150 też dużo potrafi..

Edytowane przez slzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Włochaty !!

Tata ma racje -najpierw opanuj małe moto potem duże.

Z mojego wieloletniego latania wyczynowo na moto , mogę Tobie powiedzieć tyle.

Musisz nauczyć sie bezpiecznie padać na glebę, ćwicz przewroty judo tzn przez bark w pełnym biegu na trawie.

Żeby bezpiecznie jeździć trzeba po prostu nauczyć się właściwie upadać.

Dopóki tylne koło moto nie wyprzedza przedniego to walcz czyli kontruj, jeżeli tył zaczyna wyprzedzać przód to ja puszczałem moto i sam orbitowałem. Oczywiście są mistrzowie europy i świata którzy tak jeżdżą ze szczęka opada, ale to już inna bajka.

To tyle i wyciągaj wnioski z każdego upadku, po pewnym czasie wszyscy koledzy będą się wywracać a TY NIE, i o to chodzi.

A ha i nie zniechęcaj się , każdy musi zaliczyć jakieś 5000 upadków ( to nie błąd drukarski) i już jesteś dobry.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...