Skocz do zawartości

zgrzeszylam...


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja też robiłem prawko w wirażu i powiem tak ten ich tajfun to totalny złom ale ten na egzaminie jest jeszcze gorszy;/ totalny wrak. Nawet biegi trzeba cały czas trzymać nogą bo wyskakują, a kierownica tylko w niewielkim stopniu ma wpływ na kierunek jazdy taki sprzęt na drodze to zagrożenie nie tylko dla kierowcy.

A i jak będziesz miała kiedyś jazdę to pozdrów Artura Króla od tomka i powiedz ze kiedyś zajadę motorek pokazać ;p

 

Życzę zdania egzaminu ja jeszcze nie zdałaś :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. granat jeszcze nie- dopiero dzisiaj zaplacilam za caly kurs- za jakies 2 dni robie egazmin wew. teoretyczny i moge zapisac sie na ten.. ee wlasciwy :D

 

niestety robie 2 kategorie :) tak to bym juz daaawno zapomniala o tej calej szopce..

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy się spieszcie bo niedługo śniegi spadną

 

nie wiem jak tam u was na dole polski ale w takim szczecinie jak tylko spadną śniegi to juz koniec egzaminów na kategorię "A", bynajmniej tak było parę lat temu jak zdawałem potem trzeba było długo czekać aż się zrobi odpowiednia pogoda bo egzaminatorzy się nie kwapili :/

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem historie ze jeden gość zdawał egzamin przed samymi świętami Bożego Narodzenia i mimo wielu błędów zdał. Podobno za odwagę bo temperatura była koło 0. Ile w tym prawdy nie wiem ale mam nadzieje ze to prawda.

 

Jeszcze raz życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem na motor i samochód późnym listopadem. Czyli zimno jak cholera. Z grupy 9-u motocyklistów co zdawło na motor to tylko ja wyjechałem z placu na miasto i zdałem, reszta nie. :cool: W trakcie powrotu do domu spadł śnieg, czyli jednym słowem zdałem w ostatnim terminie.

Koledzy i koleżanik dacie rady. A potem tylko jazda. Ja po odebraniu prawka odrazu wskoczyłem na motor i rundka po mieście, to nic że był to koniec grudnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

u mnie naszczescie jeszcze nie ma sniegu! jutro egzamin!!!! ale jaka masakra! dzis bylem w lozmy... rany 3 gosci na 4? tylko tylu przy mnie zdawalo, owalilo, ale jak owalilo :D jeden nie zdazyl ruszyc i oblał!... bo nie zakcentowal upewnienia, i nie upewnil sie (skret glowa) ... ruszal z pod garazy i nawet na plac bedak nie wjechal. Drugi to jakis upraciuch :) (chyba byl cholernie zestresowany) egzaminator mu tlumaczy jak ma zrobic a on dalej swoje i nie tak. A dwoch miasto oblalo, ale nie wiem juz na czym. Jutro mam dwie kategornie, najbardziej mi zalezy na A zeby to jeszcze w tym roku zaliczyc. Wypluc to, ale jak walne gafe i spieprze to sie zdenerwuje :bigrazz: Trzymac kciuki :notworthy: :wink: Jutro napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i bez nerwic:

" jak walne gafe i spieprze to sie zdenerwuje ..."

Proponuję wyjechać z parkingu na tylnym a potem to samo poleci :)

Facet, który razem ze mną kiedyś zdawał na B przyjeżdżał swoim samochodzikiem .... :lalag:

Posdrufki

K54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...