Skocz do zawartości

ktm exc 525 vs ktm lc4 6...


Rekomendowane odpowiedzi

hehe za mocny to on nie jest , a sprzedaje dlatego ze chce sie przesiasc na cos na ulice i tu wlasnie wybor padl na ktm lc4 640 lub ktm smc 660 , a kolejnym powodem ( co mnie najbardziej wkurza) jest to ze jak mam sx 520 to nie moge polatac z plecaczkiem wiec exc 525 tez odpada bo jest jedno osobowy

 

pozdrawiam

660 jest ponoć bardzo kapryśna w porównaniu z LC 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"660 jest ponoć bardzo kapryśna w porównaniu z LC 4"

cco to znaczy kaprysna ?? psuje sie ?? mozesz opisac cos wiecej ??

 

 

TAA tylko powiedz mi jak zarejstrowac te dzidzie ??

 

 

pozdro

Edytowane przez czarczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty kup sobie lepiej drugi komplet kół i zarejestruj dzide , szkoda włożonych pieniędzy .....

 

zgadzam się z tobą Enduromaster ...... :lalag: :lalag: :lalag: :lalag: :lalag:

ale niestety co do rejestracji to troche będa już jednak schody ... u Czarcziego to nie takie latwe

ale i tak nie ma prawka ..... po co mu światla ??

 

 

Dokupujesz zestaw dzieki ktoremu uzyskujesz homologacje :), kosza rozne :P ale napewno nie male. Do tego kola sm i masz 2 motory :)

Pozdro

 

 

yyyy Panowie jak uważacie czy to czasem nie jest spam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

yyyy Panowie jak uważacie czy to czasem nie jest spam

to nie spam tylko realia...

ja mam SX zarejestrowanego własnie dzieki dokupionemu zestawowi homologacyjnemu.

 

Ja osobiście też bym raczej całkiem motoru nie zmieniał na szosowy tylko własnie pomyslał o kołach supermoto lub zmianie na EXC i koła supermoto. Tylko trzeba by coś pokombinować zeby n a 2 osoby był zarejestrowany.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz moze ile taki zestawik kosztuje???

pozdro

na tą przyjemność wykosztował sie poprzedni własciciel na szczescie :)

ale jest to ok 3000zł... :lalag: bo to pewnie oprocz "magicznej prądniczki" (inaczej się tego nie da nazwać bo mimo ze znam sie i na motorach i na elektryce to nie mam pojęcia jakim cudem to działa. W każdym razie nie jest to normalny patent jak w enduro. :) ) są tez lampy, migacze i lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą przyjemność wykosztował sie poprzedni własciciel na szczescie smile.gif

ale jest to ok 3000zł... icon_rolleyes.gif bo to pewnie oprocz "magicznej prądniczki" (inaczej się tego nie da nazwać bo mimo ze znam sie i na motorach i na elektryce to nie mam pojęcia jakim cudem to działa. W każdym razie nie jest to normalny patent jak w enduro. biggrin.gif ) są tez lampy, migacze i lusterka.

 

 

no tojuz wszystko mam a kierunkowskazy i tylnia lampe sie zalatwi , bez problemu moge przejsc przeglad zerowy tylko co dalej z tym zrobic??

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu jedz do okręgowej stacji kontroli pojazdów i oni CI tam wszystko powiedzą.

Generalnie musisz zrobić przegląd który kosztuje ok 500zł i nadaje on prawo do homologacji. a jak masz ten papier to poprostu ubezpieczasz i rejstrujesz. No nie da sie ukryć ze przydał by Ci sie ktoś znajomy na takiej stacji bo mogą sie czepiać do braku klaksonu i niehomologowanych opon.

No musisz pojechac i sie zapytać a jak bedizesz juz wiedział to napisz co i jak bo az sam jestem ciekaw.

 

A i własnie sobie przypomniałem ze mam kumpla co jesżdzi na nowej Yz 125 i ma ja zarejestrowaną. Zapytałem sie jak to mozeliwe i powiedział mi ze wszedł taki przepis ze każdy obywatel moze raz w roku zarejestrować pojazd nie posiadający homologacji. Czyli poprostu można tą homologacje uzyskać. I to jest pewna informacja :(

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A i własnie sobie przypomniałem ze mam kumpla co jesżdzi na nowej Yz 125 i ma ja zarejestrowaną. Zapytałem sie jak to mozeliwe i powiedział mi ze wszedł taki przepis ze każdy obywatel moze raz w roku zarejestrować pojazd nie posiadający homologacji. Czyli poprostu można tą homologacje uzyskać. I to jest pewna informacja :)

może to ktoś potwierdzić ?bo coś mi się nie chce wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem sie jak to mozeliwe i powiedział mi ze wszedł taki przepis ze każdy obywatel moze raz w roku zarejestrować pojazd nie posiadający homologacji. Czyli poprostu można tą homologacje uzyskać. I to jest pewna informacja smile.gif

 

az jestem w szoku , ale z tego co slyszalem to byl taki przepis a w tym roku go wycofali ( zastapili nowym) i juz tak nie mozna ale dzis podjade na stacje i sie popytam (mam tam znajomych )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jakby tak bylo to by ludzie masowo rejestrowali crossy ? Bo przeciez kto nie ma gdzies jakiegos znajomego co przymknie oko na to i na to i przejdzie przeglad. Pytanie brzmi - czy ludzie o tym nie wiedza, sa to za duze koszta, czy moze po prostu wiekszosc co ma crossa mieszka blisko toru/dysponuje przyczepa i na nic im to potrzebne ?

Daj znac czarczi co tam sie dowiedziales.

 

Pozdro :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jakby tak bylo to by ludzie masowo rejestrowali crossy ? Bo przeciez kto nie ma gdzies jakiegos znajomego co przymknie oko na to i na to i przejdzie przeglad. Pytanie brzmi - czy ludzie o tym nie wiedza, sa to za duze koszta, czy moze po prostu wiekszosc co ma crossa mieszka blisko toru/dysponuje przyczepa i na nic im to potrzebne ?

Daj znac czarczi co tam sie dowiedziales.

 

Pozdro :buttrock:

Prawdopodobnie własnie o to chodziło zeby nie jezdziły po lasach crossówki bez mozliwości identyfikacji. Dotyczy to również quadów itp. no a pozatym wiadomo wiecej zarejestrowanych pojazdów to więcej pieniędzy w urzędzie i w ubezpieczalni czyli napędzanie gospodarki ;)

Więcej bedize na ten temat wiedział forumowy kolega Akiraone http://forum.motocyklistow.pl/akiraone-m13826.html bo to on mi o tym miedzy innymi mowił.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...